Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Challenger Pro League Belgium

KRC Genk II prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi KRC Genk II.

Ažurirano 31. lis 2026.
43%
Uspješnost
7 Obračunatih prognoza
71 Pros. pouzdanost
D L D L W W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 7 tipova za KRC Genk II: pobjeđuju u 29% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 43% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.14 gola. Svaki nadolazeći tip za KRC Genk II ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za KRC Genk II

Nedavni rezultati momčadi KRC Genk II

KRC Genk II vs Club Brugge II, Challenger Pro League (Belgium), sub, 24. lis. Kraj: KRC Genk II 0, Club Brugge II 0. Tečajevi: 1 2.32, X 3.70, 2 2.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.39. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Genk U230
Club Brugge II0
✗ O2.5
▾1.4289%
Patro Eisden vs KRC Genk II, Challenger Pro League (Belgium), ned, 11. lis. Kraj: Patro Eisden 1, KRC Genk II 0. Tečajevi: 1 1.72, X 3.85, 2 4.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Patro Eisden1
Genk U230
✗ O2.5
▴1.6089%
KRC Genk II vs Seraing United, Challenger Pro League (Belgium), sub, 19. ruj. Kraj: KRC Genk II 2, Seraing United 2. Tečajevi: 1 2.30, X 3.55, 2 2.87. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda KRC Genk II uz tečaj 2.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.44, pouzdanost 90% — Pobjede.
FT
Genk U232
Seraing2
✓ 1X
1.4490%
Excelsior Virton vs KRC Genk II, Challenger Pro League (Belgium), sub, 12. ruj. Kraj: Excelsior Virton 3, KRC Genk II 0. Tečajevi: 1 2.25, X 3.60, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Excelsior Virton uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.49, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Virton3
Genk U230
✗ GG
▾1.4975%
KRC Genk II vs Sporting Hasselt, Challenger Pro League (Belgium), sub, 5. ruj. Kraj: KRC Genk II 3, Sporting Hasselt 0. Tečajevi: 1 3.40, X 3.75, 2 2.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Sporting Hasselt uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.45. Najbolji tip: KRC Genk II zabija uz tečaj 1.28, pouzdanost 71% — Pobjede.
FT
Genk U233
Hasselt0
✓ HS
1.2871%
Lokeren-Temse vs KRC Genk II, Challenger Pro League (Belgium), pet, 28. kol. Kraj: Lokeren-Temse 2, KRC Genk II 4. Tečajevi: 1 1.58, X 4.65, 2 5.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Lokeren-Temse uz tečaj 1.58; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Lokeren-Temse2
Genk U234
✓ O2.5
▾1.4479%
KRC Genk II vs Liege, Challenger Pro League (Belgium), ned, 23. kol. Kraj: KRC Genk II 2, Liege 3. Tečajevi: 1 2.82, X 3.50, 2 2.32. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda KRC Genk II uz tečaj 2.82; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.68; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.62, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Genk U232
RFC Liege3
✗ 1X
▾1.6276%

KRC Genk II ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 2 Porazi 3

u 7 utakmica · Uspješnost 29%

Golovi
1.57Postignuto / utakmica
1.57Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 29% Bez postignutog gola 43%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile43%
Više od 2,5 gola71%
Više od 1,5 gola71%

KRC Genk II — najbolji igrači

MID K. Achahbar 2G 1A 6.86
MID Kim Myeong-Jun 1G 1A 7.21
MID A. De Wannemacker 1G 1A 6.80
DEF A. Palacios 1G 6.71
GK E. Doucouré 7.14
DEF C. Akpan 6.65
DEF Y. Yoshinaga 6.58
FWD M. Koma 6.49
DEF K. Pierre 6.43
MID J. Driessen 6.37
DEF E. Mbavu 6.36
MID N. Sattlberger 6.28
FWD J. Coenen 6.17
MID D. Nzoko 6.15

Otključaj svaki tip za KRC Genk II

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za KRC Genk II besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za KRC Genk II izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za KRC Genk II?

Svaka završena prognoza za KRC Genk II obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi KRC Genk II pokrivate?

Pokrivamo KRC Genk II u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za KRC Genk II?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za KRC Genk II — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci