Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
III Liga - Group 3 Poland

Karkonosze Jelenia Góra prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Karkonosze Jelenia Góra.

Ažurirano 31. lis 2026.
69%
Uspješnost
13 Obračunatih prognoza
61 Pros. pouzdanost
D W D W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 13 tipova za Karkonosze Jelenia Góra: pobjeđuju u 46% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 46% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.93 gola. Svaki nadolazeći tip za Karkonosze Jelenia Góra ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Karkonosze Jelenia Góra

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Karkonosze Jelenia Góra s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Karkonosze Jelenia Góra

Kluczbork vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), pet, 30. lis. Kraj: Kluczbork 2, Karkonosze Jelenia Gora 2. Tečajevi: 1 2.14, X 3.50, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 70% — Porazi.
FT
Kluczbork2
Jelenia Gora2
✗ U3.5
▾1.4870%
Karkonosze Jelenia Gora vs Rakow II, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 24. lis. Kraj: Karkonosze Jelenia Gora 3, Rakow II 1. Tečajevi: 1 2.00, X 3.60, 2 3.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.51; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.40. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Jelenia Gora3
Rakow II1
✓ 1X
1.3081%
Polonia Nysa vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), pet, 16. lis. Kraj: Polonia Nysa 2, Karkonosze Jelenia Gora 2. Tečajevi: 1 2.82, X 3.55, 2 2.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.27. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.43, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Nysa2
Jelenia Gora2
✓ X2
▾1.4379%
Karkonosze Jelenia Gora vs Sparta Katowice, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 10. lis. Kraj: Karkonosze Jelenia Gora 1, Sparta Katowice 0. Tečajevi: 1 2.65, X 3.60, 2 2.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.53; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Jelenia Gora1
Sparta Katowice0
✓ U3.5
1.4478%
Sleza Wroclaw vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 3. lis. Kraj: Sleza Wroclaw 2, Karkonosze Jelenia Gora 0. Tečajevi: 1 3.15, X 3.75, 2 2.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.42, pouzdanost 74% — Porazi.
FT
Sleza Wroclaw2
Jelenia Gora0
✗ X2
1.4274%
Karkonosze Jelenia Gora vs Goczalkowice Zdroj, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 26. ruj. Kraj: Karkonosze Jelenia Gora 2, Goczalkowice Zdroj 0. Tečajevi: 1 2.42, X 3.60, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.42; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.27. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.45, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Jelenia Gora2
Goczalkowice Z0
✓ 1X
▾1.4578%
Stal Brzeg vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 19. ruj. Kraj: Stal Brzeg 1, Karkonosze Jelenia Gora 0. Tečajevi: 1 2.50, X 3.55, 2 2.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.32. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.47, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
Brzeg1
Jelenia Gora0
✗ X2
1.4771%
Karkonosze Jelenia Gora vs Stilon Gorzow, III Liga - Group 3 (Poland), ned, 13. ruj. Kraj: Karkonosze Jelenia Gora 4, Stilon Gorzow 2. Tečajevi: 1 1.85, X 3.80, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 1.85; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.25, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Jelenia Gora4
Stilon Gorzow2
✓ 1X
▾1.2570%
Zaglebie Lubin II vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 5. ruj. Kraj: Zaglebie Lubin II 1, Karkonosze Jelenia Gora 0. Tečajevi: 1 1.79, X 3.90, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Zaglebie Lubin II uz tečaj 1.79; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Zag. Lubin II1
Jelenia Gora0
✓ 1X
▾1.2470%
Karkonosze Jelenia Gora vs Odra Bytom Odrzanski, III Liga - Group 3 (Poland), sub, 29. kol. Kraj: Karkonosze Jelenia Gora 0, Odra Bytom Odrzanski 0. Tečajevi: 1 2.18, X 3.60, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karkonosze Jelenia Gora uz tečaj 2.18; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.25. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Jelenia Gora0
Bytom Odrzanski0
✓ U3.5
1.4178%

Karkonosze Jelenia Góra ove sezone

Rezultati
Pobjede 6 Neriješeno 4 Porazi 3

u 13 utakmica · Uspješnost 46%

Golovi
1.85Postignuto / utakmica
1.08Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 31% Bez postignutog gola 31%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile46%
Više od 2,5 gola46%
Više od 1,5 gola69%

Kako prolaze naši tipovi za Karkonosze Jelenia Góra

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Karkonosze Jelenia Góra

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Karkonosze Jelenia Góra besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Karkonosze Jelenia Góra izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Karkonosze Jelenia Góra?

Svaka završena prognoza za Karkonosze Jelenia Góra obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Karkonosze Jelenia Góra pokrivate?

Pokrivamo Karkonosze Jelenia Góra u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Karkonosze Jelenia Góra?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Karkonosze Jelenia Góra — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci