Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
3. Lig - Group 2 Turkey

Karaköprü Belediyespor prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Karaköprü Belediyespor.

Ažurirano 31. lis 2026.
53%
Uspješnost
15 Obračunatih prognoza
42 Pros. pouzdanost
L W W W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 15 tipova za Karaköprü Belediyespor: pobjeđuju u 40% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 73% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.07 gola. Svaki nadolazeći tip za Karaköprü Belediyespor ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Karaköprü Belediyespor

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Karaköprü Belediyespor s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Karaköprü Belediyespor

Genclerbirligi S.K. vs Karakopru Belediyespor, Türkiye Kupası (Turkey), čet, 29. lis. Kraj: Genclerbirligi S.K. 5, Karakopru Belediyespor 0. Tečajevi: 1 1.34, X 6.00, 2 7.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru Belediyespor uz tečaj 7.40; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.72, pouzdanost 66% — Porazi.
FT
Genclerbirligi5
Karakopru0
✗ GG
▾1.7266%
Silifke Belediyespor vs Karakopru Belediyespor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), sub, 17. lis. Kraj: Silifke Belediyespor 1, Karakopru Belediyespor 2. Tečajevi: 1 3.70, X 3.55, 2 1.82. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru Belediyespor uz tečaj 1.82; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.46; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.46, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
Silifke1
Karakopru2
✓ U3.5
1.4668%
Hatayspor vs Karakopru B, Türkiye Kupası (Turkey), sri, 7. lis. Kraj: Hatayspor 1, Karakopru B 2. Tečajevi: 1 9.25, X 5.20, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hatayspor uz tečaj 9.25; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.02. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 3.40, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Hatayspor1
Karakopru2
✗ 1X
▴3.4067%
Karakopru Belediyespor vs Kapadokyaspor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 12. tra. Kraj: Karakopru Belediyespor 2, Kapadokyaspor 1. Tečajevi: 1 1.90, X 3.35, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru Belediyespor uz tečaj 1.90; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Karakopru2
Kapadokyaspor1
✓ O1.5
▾1.3374%
Yesilyurt Belediyespor vs Karakopru Belediyespor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 5. tra. Kraj: Yesilyurt Belediyespor 6, Karakopru Belediyespor 2. Tečajevi: 1 2.10, X 3.25, 2 3.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Yesilyurt Belediyespor uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69, pouzdanost 64% — Porazi.
FT
Yesilyurt Bld.6
Karakopru2
✗ U2.5
1.6964%
Karakopru vs Agri 1970, 3. Lig - Group 2 (Turkey), sub, 28. ožu. Kraj: Karakopru 2, Agri 1970 1. Tečajevi: 1 2.12, X 3.20, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 46% — Pobjede.
FT
Karakopru2
Agri 19701
✓ 1X
1.3046%
Kilis Bld. vs Karakopru, 3. Lig - Group 2 (Turkey), uto, 24. ožu. Kraj: Kilis Bld. 2, Karakopru 0. Tečajevi: 1 3.00, X 3.20, 2 2.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru uz tečaj 2.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.63; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.38, pouzdanost 60% — Porazi.
FT
Kilis Bld.2
Karakopru0
✗ X2
▴1.3860%
Silifke vs Karakopru, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 15. ožu. Kraj: Silifke 0, Karakopru 1. Tečajevi: 1 1.90, X 3.30, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Silifke uz tečaj 1.90; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Pobjeda Silifke uz tečaj 1.90, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Silifke0
Karakopru1
✗ 1
▾1.9080%
Karakopru vs Osmaniyespor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 8. ožu. Kraj: Karakopru 1, Osmaniyespor 3. Tečajevi: 1 1.60, X 3.90, 2 5.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.02. Najbolji tip: Pobjeda Karakopru uz tečaj 1.60, pouzdanost 77% — Porazi.
FT
Karakopru1
Osmaniyespor3
✗ 1
▴1.6077%
Turk Metal 1963 vs Karakopru Belediyespor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 1. ožu. Kraj: Turk Metal 1963 1, Karakopru Belediyespor 1. Tečajevi: 1 3.30, X 3.20, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karakopru Belediyespor uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.32, pouzdanost 57% — Pobjede.
FT
Turk Metal 19631
Karakopru1
✓ X2
1.3257%

Karaköprü Belediyespor ove sezone

Rezultati
Pobjede 6 Neriješeno 5 Porazi 4

u 15 utakmica · Uspješnost 40%

Golovi
1.4Postignuto / utakmica
1.67Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 13% Bez postignutog gola 20%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile73%
Više od 2,5 gola53%
Više od 1,5 gola87%

Kako prolaze naši tipovi za Karaköprü Belediyespor

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 43% 7 tipova
Više / Manje 71% 7 tipova

Otključaj svaki tip za Karaköprü Belediyespor

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Karaköprü Belediyespor besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Karaköprü Belediyespor izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Karaköprü Belediyespor?

Svaka završena prognoza za Karaköprü Belediyespor obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Karaköprü Belediyespor pokrivate?

Pokrivamo Karaköprü Belediyespor u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Karaköprü Belediyespor?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Karaköprü Belediyespor — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci