Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
3. Lig - Group 3 Turkey

Karadeniz Ereğli BSK prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Karadeniz Ereğli BSK.

Ažurirano 31. lis 2026.
70%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
51 Pros. pouzdanost
W L D W L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Karadeniz Ereğli BSK: pobjeđuju u 50% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 30% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.90 gola. Svaki nadolazeći tip za Karadeniz Ereğli BSK ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Karadeniz Ereğli BSK

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Karadeniz Ereğli BSK s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Karadeniz Ereğli BSK

Orduspor 1967 vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), sub, 17. lis. Kraj: Orduspor 1967 1, Karadeniz Eregli BSK 2. Tečajevi: 1 1.60, X 3.70, 2 4.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Orduspor 1967 uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
Orduspor 19671
Karadeniz E2
✓ U3.5
1.2766%
Orduspor 1967 vs Karadeniz Eregli BSK, Türkiye Kupası (Turkey), čet, 8. lis. Kraj: Orduspor 1967 4, Karadeniz Eregli BSK 1. Tečajevi: 1 1.65, X 3.60, 2 5.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 4.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.97, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Orduspor 19674
Karadeniz E1
✗ X2
▾1.9767%
Silivrispor vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), sub, 3. lis. Kraj: Silivrispor 0, Karadeniz Eregli BSK 0. Tečajevi: 1 2.57, X 3.15, 2 2.52. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 2.52; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.61; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.61, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Silivrispor0
Karadeniz E0
✓ U2.5
1.6178%
Kartal Bulvarspor vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), sub, 12. ruj. Kraj: Kartal Bulvarspor 0, Karadeniz Eregli BSK 1. Tečajevi: 1 2.30, X 3.25, 2 2.77. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 2.77; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.26; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.77. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.50, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Bulvarspor0
Karadeniz E1
✓ X2
1.5067%
Karadeniz Eregli BSK vs Yozgat Bld Bozokspor, 3. Lig - Play-offs (Turkey), uto, 28. tra. Kraj: Karadeniz Eregli BSK 0, Yozgat Bld Bozokspor 3. Tečajevi: 1 2.22, X 3.10, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.57; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Karadeniz E0
Yozgat3
✗ U2.5
1.6275%
1926 Bulancak vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 3 (Turkey), ned, 12. tra. Kraj: 1926 Bulancak 1, Karadeniz Eregli BSK 0. Tečajevi: 1 4.70, X 3.50, 2 1.73. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 1.73; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.72, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Bulancak1
Karadeniz E0
✓ NG
▾1.7288%
Karadeniz Eregli BSK vs Cayelispor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), ned, 5. tra. Kraj: Karadeniz Eregli BSK 1, Cayelispor 0. Tečajevi: 1 1.63, X 3.55, 2 5.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 1.63; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.68. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
Karadeniz E1
Cayelispor0
✓ U2.5
▾1.6968%
Amasyaspor vs Karadeniz E, 3. Lig - Group 3 (Turkey), sub, 28. ožu. Kraj: Amasyaspor 1, Karadeniz E 2. Tečajevi: 1 2.65, X 3.20, 2 2.42. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz E uz tečaj 2.42; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.63; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.82. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.63, pouzdanost 82% — Porazi.
FT
Amasyaspor1
Karadeniz E2
✗ U2.5
1.6382%
Karadeniz Eregli BSK vs Karabuk Idman Yurdu, 3. Lig - Group 3 (Turkey), uto, 24. ožu. Kraj: Karadeniz Eregli BSK 0, Karabuk Idman Yurdu 0. Tečajevi: 1 1.55, X 3.80, 2 5.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Karadeniz Eregli BSK uz tečaj 1.55; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.92. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
Karadeniz E0
Karabuk IY0
✓ U3.5
1.3066%
Zonguldak vs Karadeniz E, 3. Lig - Group 3 (Turkey), sub, 14. ožu. Kraj: Zonguldak 0, Karadeniz E 2. Tečajevi: 1 2.18, X 2.87, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.57; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
Zonguldak0
Karadeniz E2
✓ U2.5
▾1.6273%

Karadeniz Ereğli BSK ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 2 Porazi 3

u 10 utakmica · Uspješnost 50%

Golovi
0.9Postignuto / utakmica
1Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 50% Bez postignutog gola 40%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile30%
Više od 2,5 gola40%
Više od 1,5 gola50%

Kako prolaze naši tipovi za Karadeniz Ereğli BSK

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 71% 7 tipova

Otključaj svaki tip za Karadeniz Ereğli BSK

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Karadeniz Ereğli BSK besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Karadeniz Ereğli BSK izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Karadeniz Ereğli BSK?

Svaka završena prognoza za Karadeniz Ereğli BSK obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Karadeniz Ereğli BSK pokrivate?

Pokrivamo Karadeniz Ereğli BSK u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Karadeniz Ereğli BSK?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Karadeniz Ereğli BSK — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci