Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Ligue 1 Algeria

JS El Biar prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi JS El Biar.

Ažurirano 31. lis 2026.
67%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
52 Pros. pouzdanost
D L D L L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za JS El Biar: pobjeđuju u 44% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 44% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.78 gola. Svaki nadolazeći tip za JS El Biar ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za JS El Biar

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi JS El Biar s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi JS El Biar

JS El Biar vs MC Oran, Ligue 1 (Algeria), pet, 23. lis. Kraj: JS El Biar 0, MC Oran 0. Tečajevi: 1 2.60, X 3.00, 2 2.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda MC Oran uz tečaj 2.90; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.53, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
El Biar0
MC Oran0
✓ X2
1.5363%
JS El Biar vs CR Belouizdad, Ligue 1 (Algeria), pon, 12. lis. Kraj: JS El Biar 2, CR Belouizdad 3. Tečajevi: 1 4.85, X 3.15, 2 1.82. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.32. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 72% — Porazi.
FT
El Biar2
CR Belouizdad3
✗ U2.5
▴1.4772%
Ben Aknoun vs JS El Biar, Ligue 1 (Algeria), sri, 7. lis. Kraj: Ben Aknoun 2, JS El Biar 2. Tečajevi: 1 2.16, X 3.00, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.26; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 63% — Porazi.
FT
Ben Aknoun2
El Biar2
✗ U2.5
▾1.5063%
USM Alger vs JS El Biar, Ligue 1 (Algeria), čet, 10. ruj. Kraj: USM Alger 2, JS El Biar 0. Tečajevi: 1 1.50, X 3.75, 2 6.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda USM Alger uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.18; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.18, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
USM Alger2
El Biar0
✓ U3.5
▾1.1876%
JS El Biar vs Olympique Akbou, Ligue 1 (Algeria), čet, 3. ruj. Kraj: JS El Biar 0, Olympique Akbou 2. Tečajevi: 1 2.77, X 2.95, 2 2.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda JS El Biar uz tečaj 2.77; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
El Biar0
Olympique Akbou2
✓ U2.5
▾1.5378%
Bechar Djedid vs JS El Biar, Ligue 2 (Algeria), pet, 10. tra. Kraj: Bechar Djedid 1, JS El Biar 2. Tečajevi: 1 10.50, X 6.00, 2 1.19. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda JS El Biar uz tečaj 1.19; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.34. Najbolji tip: Gost pobjeđuje s 2+ gola razlike uz tečaj 1.69, pouzdanost 83% — Porazi.
FT
Bechar Djedid1
El Biar2
✗ H2
1.6983%
JS El Biar vs Temouchent, Ligue 2 (Algeria), sub, 4. tra. Kraj: JS El Biar 1, Temouchent 0. Tečajevi: 1 1.40, X 4.00, 2 8.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda JS El Biar uz tečaj 1.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.41. Najbolji tip: Pobjeda JS El Biar uz tečaj 1.40, pouzdanost 60% — Pobjede.
FT
El Biar1
Temouchent0
✓ 1
▾1.4060%
Adrar vs El Biar, Ligue 2 (Algeria), sub, 28. ožu. Kraj: Adrar 0, El Biar 5. Tečajevi: 1 9.10, X 4.45, 2 1.37. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Biar uz tečaj 1.37; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Pobjeda El Biar uz tečaj 1.37, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Adrar0
El Biar5
✓ 2
▾1.3774%
Tixeraine vs El Biar, Ligue 2 (Algeria), sub, 7. ožu. Kraj: Tixeraine 1, El Biar 2. Tečajevi: 1 4.10, X 3.35, 2 1.92. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Biar uz tečaj 1.92; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.71. Najbolji tip: Pobjeda El Biar uz tečaj 1.92, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
Tixeraine1
El Biar2
✓ 2
▴1.9269%

JS El Biar ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 2 Porazi 3

u 9 utakmica · Uspješnost 44%

Golovi
1.56Postignuto / utakmica
1.22Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 33% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile44%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola78%

Otključaj svaki tip za JS El Biar

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za JS El Biar besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za JS El Biar izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za JS El Biar?

Svaka završena prognoza za JS El Biar obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi JS El Biar pokrivate?

Pokrivamo JS El Biar u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za JS El Biar?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za JS El Biar — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci