Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Premier League Hong-Kong

Hong Kong FC prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Hong Kong FC.

Ažurirano 31. lis 2026.
80%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
61 Pros. pouzdanost
L L W L L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Hong Kong FC: pobjeđuju u 30% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 70% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.30 gola. Svaki nadolazeći tip za Hong Kong FC ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Hong Kong FC

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Hong Kong FC s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Hong Kong FC

Kitchee vs Hong Kong FC, Premier League (Hong-Kong), sub, 10. lis. Kraj: Kitchee 4, Hong Kong FC 0. Tečajevi: 1 1.12, X 9.80, 2 15.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 5.20; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.26; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.26, pouzdanost 84% — Pobjede.
FT
Kitchee4
Hong Kong FC0
✓ O2.5
▴1.2684%
Kowloon City vs Hong Kong FC, Senior Shield (Hong-Kong), sub, 19. ruj. Kraj: Kowloon City 4, Hong Kong FC 1. Tečajevi: 1 1.57, X 4.40, 2 4.68. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.41. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 84% — Pobjede.
FT
Kowloon City4
Hong Kong FC1
✓ O2.5
1.3684%
Wofoo Tai Po vs Hong Kong FC, Premier League (Hong-Kong), sub, 12. ruj. Kraj: Wofoo Tai Po 1, Hong Kong FC 2. Tečajevi: 1 1.25, X 6.40, 2 9.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.45; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.66. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.45, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
Tai Po1
Hong Kong FC2
✓ X2
▾3.4556%
Hong Kong FC vs Warriors, Premier League (Hong-Kong), ned, 6. ruj. Kraj: Hong Kong FC 0, Warriors 3. Tečajevi: 1 14.00, X 8.60, 2 1.14. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 4.80; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.28, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Hong Kong FC0
Warriors3
✓ O2.5
▾1.2889%
Southern District vs Hong Kong FC, Premier League (Hong-Kong), sub, 22. kol. Kraj: Southern District 3, Hong Kong FC 2. Tečajevi: 1 1.47, X 4.65, 2 5.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.62; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Southern3
Hong Kong FC2
✓ O2.5
▾1.5085%
Kowloon City vs Hong Kong FC, Premier League (Hong-Kong), sub, 16. svi. Kraj: Kowloon City 1, Hong Kong FC 1. Tečajevi: 1 1.62, X 4.40, 2 6.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.50; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.60. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 83% — Porazi.
FT
Kowloon City1
Hong Kong FC1
✗ O2.5
▾1.4583%
Hong Kong FC vs BC Rangers, Premier League (Hong-Kong), ned, 10. svi. Kraj: Hong Kong FC 2, BC Rangers 1. Tečajevi: 1 8.00, X 5.10, 2 1.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Hong Kong FC2
BC Rangers1
✓ O2.5
▾1.4180%
Hong Kong FC vs Southern District, Premier League (Hong-Kong), ned, 3. svi. Kraj: Hong Kong FC 1, Southern District 4. Tečajevi: 1 7.50, X 4.80, 2 1.38. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hong Kong FC uz tečaj 7.50; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
Hong Kong FC1
Southern4
✓ O2.5
1.4883%
Hong Kong FC vs Sham Shui Po, Premier League (Hong-Kong), ned, 26. svi. Kraj: Hong Kong FC 0, Sham Shui Po 0. Tečajevi: 1 2.62, X 3.47, 2 2.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Sham Shui Po uz tečaj 2.35; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.44. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
Hong Kong FC0
Sham Shui Po0
✓ U3.5
1.5072%
Hong Kong FC vs HK U23, Premier League (Hong-Kong), ned, 17. ožu. Kraj: Hong Kong FC 2, HK U23 1. Tečajevi: 1 1.20, X 6.95, 2 10.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hong Kong FC uz tečaj 1.23; Ukupno golova: Više 3.5 golova uz tečaj 1.78; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Više 3.5 golova uz tečaj 1.78, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Hong Kong FC2
HK U231
✗ O3.5
1.7875%

Hong Kong FC ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 2 Porazi 5

u 10 utakmica · Uspješnost 30%

Golovi
1.1Postignuto / utakmica
2.2Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 10% Bez postignutog gola 30%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile70%
Više od 2,5 gola80%
Više od 1,5 gola90%

Kako prolaze naši tipovi za Hong Kong FC

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 78% 9 tipova

Otključaj svaki tip za Hong Kong FC

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Hong Kong FC besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Hong Kong FC izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Hong Kong FC?

Svaka završena prognoza za Hong Kong FC obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Hong Kong FC pokrivate?

Pokrivamo Hong Kong FC u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Hong Kong FC?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Hong Kong FC — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci