Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Non League Premier - Southern South England

Hanwell Town prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Hanwell Town.

Ažurirano 31. lis 2026.
56%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
49 Pros. pouzdanost
L W D W L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Hanwell Town: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.22 gola. Svaki nadolazeći tip za Hanwell Town ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Hanwell Town

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Hanwell Town s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Hanwell Town

Gosport Borough vs Hanwell Town, Non League Premier - Southern South (England), sub, 31. lis. Kraj: Gosport Borough 3, Hanwell Town 2. Tečajevi: 1 2.18, X 3.50, 2 2.96. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.35; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.46; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.46, pouzdanost 73% — Porazi.
FT
Gosport3
Hanwell Town2
✗ U3.5
1.4673%
Hanwell Town vs Havant W, Non League Premier - Southern South (England), uto, 27. lis. Kraj: Hanwell Town 6, Havant W 1. Tečajevi: 1 2.07, X 3.50, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.67, pouzdanost 62% — Pobjede.
FT
Hanwell Town6
Havant & W1
✓ O2.5
1.6762%
Hanwell Town vs Chertsey T, Non League Premier - Southern South (England), uto, 13. lis. Kraj: Hanwell Town 1, Chertsey T 1. Tečajevi: 1 2.42, X 3.55, 2 2.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chertsey T uz tečaj 2.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.47. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.53, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Hanwell Town1
Chertsey1
✓ X2
1.5364%
Taunton Town vs Hanwell Town, Non League Premier - Southern South (England), sub, 10. lis. Kraj: Taunton Town 1, Hanwell Town 2. Tečajevi: 1 2.20, X 3.55, 2 2.87. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Taunton Town uz tečaj 2.20; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.47. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.36, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Taunton1
Hanwell Town2
✗ 1X
▾1.3667%
Hanwell Town vs Dover, FA Cup (England), sub, 3. lis. Kraj: Hanwell Town 1, Dover 2. Tečajevi: 1 2.83, X 3.95, 2 2.18. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.37; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Hanwell Town1
Dover2
✓ U3.5
▾1.5776%
Havant & Wville vs Hanwell Town, Non League Premier - Southern South (England), uto, 29. ruj. Kraj: Havant & Wville 1, Hanwell Town 1. Tečajevi: 1 2.30, X 3.45, 2 2.77. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hanwell Town uz tečaj 2.77; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.35. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Havant & W1
Hanwell Town1
✓ U3.5
▴1.4778%
Berkhamsted vs Hanwell Town, Non League Premier - Southern South (England), pon, 31. kol. Kraj: Berkhamsted 1, Hanwell Town 0. Tečajevi: 1 2.25, X 3.35, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Berkhamsted1
Hanwell Town0
✓ U3.5
▾1.3674%
Hanwell Town vs Chichester C, Non League Premier - Southern South (England), sub, 29. kol. Kraj: Hanwell Town 0, Chichester C 2. Tečajevi: 1 1.87, X 3.65, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hanwell Town uz tečaj 1.87; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.20. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.22, pouzdanost 74% — Porazi.
FT
Hanwell Town0
Chichester2
✗ 1X
▾1.2274%
Hanwell Town vs Weymouth, Non League Premier - Southern South (England), sub, 11. tra. Kraj: Hanwell Town 4, Weymouth 0. Tečajevi: 1 2.42, X 3.60, 2 2.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.39, pouzdanost 69% — Porazi.
FT
Hanwell Town4
Weymouth0
✗ U3.5
1.3969%

Hanwell Town ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 2 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.89Postignuto / utakmica
1.33Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola89%

Kako prolaze naši tipovi za Hanwell Town

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 67% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Hanwell Town

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Hanwell Town besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Hanwell Town izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Hanwell Town?

Svaka završena prognoza za Hanwell Town obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Hanwell Town pokrivate?

Pokrivamo Hanwell Town u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Hanwell Town?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Hanwell Town — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci