Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Super League Zambia

Green Eagles prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Green Eagles.

Ažurirano 31. lis 2026.
56%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
L W L D D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Green Eagles: pobjeđuju u 11% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 56% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.11 gola. Svaki nadolazeći tip za Green Eagles ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Green Eagles

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Green Eagles s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Green Eagles

Red Arrows vs Green Eagles, Super League (Zambia), čet, 14. svi. Kraj: Red Arrows 2, Green Eagles 1. Tečajevi: 1 1.80, X 3.25, 2 6.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Green Eagles uz tečaj 6.10; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.35; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.41. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.35, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Red Arrows2
Green Eagles1
✗ U2.5
▾1.3575%
Zanaco vs Green Eagles, Super League (Zambia), sri, 22. tra. Kraj: Zanaco 1, Green Eagles 2. Tečajevi: 1 2.05, X 2.80, 2 4.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.21; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.55. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.39, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Zanaco1
Green Eagles2
✗ U2.5
▴1.3975%
Mufulira vs Green Eagles, Super League (Zambia), sub, 6. pro. Kraj: Mufulira 1, Green Eagles 0. Tečajevi: 1 2.50, X 2.60, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mufulira uz tečaj 2.50; Ukupno golova: Manje 1.5 golova uz tečaj 1.95; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.44, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Mufulira1
Green Eagles0
✓ NG
▾1.4475%
Green Eagles vs Green Buffaloes, Super League (Zambia), ned, 30. stu. Kraj: Green Eagles 1, Green Buffaloes 1. Tečajevi: 1 2.32, X 2.75, 2 3.66. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.45. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Green Eagles1
Green Buffaloes1
✓ U2.5
1.3675%
Green Eagles vs Green Buffaloes, Super League (Zambia), sub, 19. tra. Kraj: Green Eagles 2, Green Buffaloes 2. Tečajevi: 1 2.07, X 2.75, 2 3.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Green Eagles2
Green Buffaloes2
✗ U2.5
1.3475%
Zanaco vs Green Eagles, Super League (Zambia), sri, 9. tra. Kraj: Zanaco 1, Green Eagles 0. Tečajevi: 1 2.35, X 2.70, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Zanaco uz tečaj 2.35; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
Zanaco1
Green Eagles0
✓ 1X
1.2963%
Nkana vs Green Eagles, Super League (Zambia), ned, 16. velj. Kraj: Nkana 1, Green Eagles 0. Tečajevi: 1 1.83, X 3.10, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Nkana uz tečaj 1.83; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.46; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.46, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Nkana1
Green Eagles0
✓ U2.5
1.4675%
NAPSA Stars vs Green Eagles, Super League (Zambia), sub, 1. velj. Kraj: NAPSA Stars 0, Green Eagles 0. Tečajevi: 1 2.65, X 2.80, 2 2.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda NAPSA Stars uz tečaj 2.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
NAPSA Stars0
Green Eagles0
✓ U2.5
1.3775%

Green Eagles ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 4 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 11%

Golovi
0.89Postignuto / utakmica
1.22Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 44%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile56%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola56%

Kako prolaze naši tipovi za Green Eagles

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 50% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Green Eagles

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Green Eagles besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Green Eagles izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Green Eagles?

Svaka završena prognoza za Green Eagles obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Green Eagles pokrivate?

Pokrivamo Green Eagles u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Green Eagles?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Green Eagles — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci