Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
1st League - FBiH Bosnia

GOŠK Gabela prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi GOŠK Gabela.

Ažurirano 31. lis 2026.
79%
Uspješnost
14 Obračunatih prognoza
46 Pros. pouzdanost
D W D L D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 14 tipova za GOŠK Gabela: pobjeđuju u 50% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 43% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.29 gola. Svaki nadolazeći tip za GOŠK Gabela ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za GOŠK Gabela

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi GOŠK Gabela s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi GOŠK Gabela

GOSK Gabela vs Siroki Brijeg, Cup (Bosnia), sri, 28. lis. Kraj: GOSK Gabela 1, Siroki Brijeg 1. Tečajevi: 1 4.50, X 3.35, 2 1.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.88; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
GOSK Gabela1
Siroki Brijeg1
✓ U2.5
1.6283%
GOSK Gabela vs Bratstvo Gracanica, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 25. lis. Kraj: GOSK Gabela 2, Bratstvo Gracanica 0. Tečajevi: 1 1.44, X 4.25, 2 7.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.08; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.83; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.70. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.83, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
GOSK Gabela2
Bratstvo Grac.0
✓ U2.5
▴1.8356%
Stupcanica Olovo vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 18. lis. Kraj: Stupcanica Olovo 1, GOSK Gabela 1. Tečajevi: 1 1.60, X 3.60, 2 5.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.88; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.88, pouzdanost 63% — Porazi.
FT
Stupcanica1
GOSK Gabela1
✗ O2.5
▴1.8863%
GOSK Gabela vs Jedinstvo Bihac, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 11. lis. Kraj: GOSK Gabela 1, Jedinstvo Bihac 2. Tečajevi: 1 1.57, X 4.20, 2 6.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.40; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.73; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.79. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.40, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
GOSK Gabela1
Jedinstvo Bihac2
✓ X2
▾2.4056%
Travnik vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH (Bosnia), sub, 3. lis. Kraj: Travnik 2, GOSK Gabela 2. Tečajevi: 1 1.84, X 3.60, 2 4.38. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Travnik uz tečaj 1.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Travnik2
GOSK Gabela2
✗ U2.5
1.5778%
GOSK Gabela vs Sloboda Tuzla, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 27. ruj. Kraj: GOSK Gabela 0, Sloboda Tuzla 2. Tečajevi: 1 1.73, X 3.40, 2 4.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.92; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.70. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
GOSK Gabela0
Sloboda2
✓ U2.5
▾1.6572%
Posusje vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 20. ruj. Kraj: Posusje 1, GOSK Gabela 0. Tečajevi: 1 2.05, X 3.15, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Posusje1
GOSK Gabela0
✓ U2.5
1.6078%
Radnik Hadzici vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH (Bosnia), sub, 12. ruj. Kraj: Radnik Hadzici 0, GOSK Gabela 1. Tečajevi: 1 3.25, X 3.15, 2 2.37. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda GOSK Gabela uz tečaj 2.37; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.73, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Hadzici0
GOSK Gabela1
✓ NG
1.7375%
TOSK Tesanj vs GOSK Gabela, 1st League - FBiH (Bosnia), ned, 30. kol. Kraj: TOSK Tesanj 0, GOSK Gabela 1. Tečajevi: 1 2.23, X 3.25, 2 2.95. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.32; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
TOSK Tesanj0
GOSK Gabela1
✓ U2.5
1.6775%
Igman Konjic vs GOSK Gabela, Premijer Liga (Bosnia), sub, 17. svi. Kraj: Igman Konjic 1, GOSK Gabela 2. Tečajevi: 1 1.26, X 5.10, 2 9.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Igman Konjic uz tečaj 1.26; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.74. Najbolji tip: Pobjeda Igman Konjic uz tečaj 1.26, pouzdanost 64% — Porazi.
FT
Igman Konjic1
GOSK Gabela2
✗ 1
1.2664%

GOŠK Gabela ove sezone

Rezultati
Pobjede 7 Neriješeno 4 Porazi 3

u 14 utakmica · Uspješnost 50%

Golovi
1.5Postignuto / utakmica
0.79Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 43% Bez postignutog gola 14%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile43%
Više od 2,5 gola36%
Više od 1,5 gola79%

Kako prolaze naši tipovi za GOŠK Gabela

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 80% 5 tipova
Više / Manje najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za GOŠK Gabela

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za GOŠK Gabela besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za GOŠK Gabela izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za GOŠK Gabela?

Svaka završena prognoza za GOŠK Gabela obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi GOŠK Gabela pokrivate?

Pokrivamo GOŠK Gabela u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za GOŠK Gabela?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za GOŠK Gabela — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci