Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Azadegan League Iran

Esteghlal Mollasani prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Esteghlal Mollasani.

Ažurirano 31. lis 2026.
100%
Uspješnost
11 Obračunatih prognoza
55 Pros. pouzdanost
D W D D L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 11 tipova za Esteghlal Mollasani: pobjeđuju u 27% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 55% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.82 gola. Svaki nadolazeći tip za Esteghlal Mollasani ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Esteghlal Mollasani

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Esteghlal Mollasani s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Esteghlal Mollasani

Ario Eslamshahr vs Esteghlal Mollasani, Azadegan League (Iran), pon, 10. lip. Kraj: Ario Eslamshahr 0, Esteghlal Mollasani 0. Tečajevi: 1 1.73, X 3.20, 2 4.63. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.12; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.50, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Ario Eslamshahr0
Esteghlal Moll.0
✓ NG
1.5075%
Esteghlal Mollasani vs Mes Shahr-e Babak, Azadegan League (Iran), sri, 5. lip. Kraj: Esteghlal Mollasani 1, Mes Shahr-e Babak 0. Tečajevi: 1 2.42, X 2.87, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mes Shahr-e Babak uz tečaj 3.05; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Esteghlal Moll.1
Mes Shahr Babak0
✓ U2.5
1.3375%
Esteghlal Mollasani vs Mes Kerman, Azadegan League (Iran), uto, 9. tra. Kraj: Esteghlal Mollasani 0, Mes Kerman 0. Tečajevi: 1 2.50, X 2.64, 2 3.14. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.44; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.28, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Esteghlal Moll.0
Mes Kerman0
✓ U2.5
1.2889%
Naft Gachsaran vs Esteghlal Mollasani, Azadegan League (Iran), sri, 3. tra. Kraj: Naft Gachsaran 1, Esteghlal Mollasani 1. Tečajevi: 1 1.95, X 2.86, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Naft Gachsaran uz tečaj 1.95; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Naft Gachsaran1
Esteghlal Moll.1
✓ U2.5
1.3379%
Mes Soongoun vs Esteghlal Mollasani, Azadegan League (Iran), sri, 27. ožu. Kraj: Mes Soongoun 1, Esteghlal Mollasani 0. Tečajevi: 1 1.85, X 2.90, 2 4.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mes Soongoun uz tečaj 1.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
Mes Soongoun1
Esteghlal Moll.0
✓ U2.5
1.3372%
Esteghlal Mollasani vs Naft Masjed Soleyman, Azadegan League (Iran), ned, 17. ožu. Kraj: Esteghlal Mollasani 1, Naft Masjed Soleyman 1. Tečajevi: 1 3.10, X 2.88, 2 2.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Naft Masjed Soleyman uz tečaj 2.30; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.39, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Esteghlal Moll.1
Naft M.I.S1
✓ U2.5
1.3988%
Pars Jonoubi JAM vs Esteghlal Mollasani, Azadegan League (Iran), uto, 27. velj. Kraj: Pars Jonoubi JAM 1, Esteghlal Mollasani 1. Tečajevi: 1 1.83, X 2.90, 2 4.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.45. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Pars J1
Esteghlal Moll.1
✓ U2.5
1.3375%

Esteghlal Mollasani ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 7 Porazi 1

u 11 utakmica · Uspješnost 27%

Golovi
1.18Postignuto / utakmica
0.64Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 36% Bez postignutog gola 27%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile55%
Više od 2,5 gola9%
Više od 1,5 gola55%

Kako prolaze naši tipovi za Esteghlal Mollasani

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 100% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Esteghlal Mollasani

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Esteghlal Mollasani besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Esteghlal Mollasani izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Esteghlal Mollasani?

Svaka završena prognoza za Esteghlal Mollasani obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Esteghlal Mollasani pokrivate?

Pokrivamo Esteghlal Mollasani u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Esteghlal Mollasani?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Esteghlal Mollasani — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci