Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
NPFL Nigeria

Doma United prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Doma United.

Ažurirano 31. lis 2026.
78%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
46 Pros. pouzdanost
D L W W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Doma United: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 44% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.33 gola. Svaki nadolazeći tip za Doma United ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Doma United

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Doma United s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Doma United

Doma United vs Ikorodu City, NPFL (Nigeria), sub, 31. lis. Kraj: Doma United 2, Ikorodu City 2. Tečajevi: 1 1.87, X 3.75, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.20; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.05. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Doma United2
Ikorodu City2
✗ U3.5
1.4278%
Nasarawa United vs Doma United, NPFL (Nigeria), ned, 11. lis. Kraj: Nasarawa United 2, Doma United 0. Tečajevi: 1 1.60, X 3.55, 2 5.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Nasarawa United uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 2.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.86. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 2.62, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
Nasarawa2
Doma United0
✓ U2.5
▴2.6269%
Doma United vs Enyimba, NPFL (Nigeria), sub, 12. ruj. Kraj: Doma United 2, Enyimba 0. Tečajevi: 1 1.73, X 3.30, 2 5.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.07; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Doma United2
Enyimba0
✓ U2.5
▾1.5064%
Doma United vs Sporting Lagos, NPFL (Nigeria), ned, 30. kol. Kraj: Doma United 2, Sporting Lagos 0. Tečajevi: 1 1.70, X 3.40, 2 5.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Doma United uz tečaj 1.68; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Doma United2
Sporting Lagos0
✓ U2.5
▴1.6264%
Heartland vs Doma United, NPFL (Nigeria), ned, 9. lip. Kraj: Heartland 3, Doma United 1. Tečajevi: 1 2.70, X 2.75, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Heartland uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 81% — Porazi.
FT
Heartland3
Doma United1
✗ U2.5
1.5381%
Doma United vs Lobi Stars, NPFL (Nigeria), sub, 1. lip. Kraj: Doma United 1, Lobi Stars 0. Tečajevi: 1 1.89, X 2.95, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Doma United1
Lobi Stars0
✓ U2.5
1.4481%
Kano Pillars vs Doma United, NPFL (Nigeria), ned, 26. svi. Kraj: Kano Pillars 3, Doma United 1. Tečajevi: 1 1.78, X 3.10, 2 4.68. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kano Pillars uz tečaj 1.78; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Kano Pillars zabija uz tečaj 1.27, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Kano Pillars3
Doma United1
✓ HS
1.2777%
Doma United vs Kwara United, NPFL (Nigeria), sub, 27. tra. Kraj: Doma United 0, Kwara United 0. Tečajevi: 1 1.69, X 3.30, 2 5.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.11; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.46; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.46, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Doma United0
Kwara0
✓ U2.5
1.4670%
Doma United vs Gombe United, NPFL (Nigeria), sub, 23. ožu. Kraj: Doma United 1, Gombe United 1. Tečajevi: 1 1.83, X 3.40, 2 4.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Doma United uz tečaj 1.82; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Doma United1
Gombe United1
✓ U2.5
1.4875%

Doma United ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 3 Porazi 3

u 9 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.11Postignuto / utakmica
1.22Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 44% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile44%
Više od 2,5 gola33%
Više od 1,5 gola78%

Kako prolaze naši tipovi za Doma United

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Doma United

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Doma United besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Doma United izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Doma United?

Svaka završena prognoza za Doma United obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Doma United pokrivate?

Pokrivamo Doma United u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Doma United?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Doma United — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci