Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
USL Championship USA

Detroit City prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Detroit City.

Ažurirano 31. lis 2026.
70%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
57 Pros. pouzdanost
L D L W W W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Detroit City: pobjeđuju u 60% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 20% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.40 gola. Svaki nadolazeći tip za Detroit City ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Detroit City

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Detroit City s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Detroit City

Detroit City vs Hartford Athletic, USL Championship (USA), sub, 31. lis. Kraj: Detroit City 1, Hartford Athletic 2. Tečajevi: 1 2.02, X 3.15, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Detroit City uz tečaj 2.02; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.20; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.20, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Detroit1
Hartford 2
✓ U3.5
▾1.2076%
Louisville City vs Detroit City, USL Championship (USA), ned, 25. lis. Kraj: Louisville City 0, Detroit City 0. Tečajevi: 1 2.15, X 3.35, 2 3.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.33; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 61% — Porazi.
FT
Louisville City0
Detroit0
✗ O1.5
▴1.3261%
Tampa Bay Rowdies vs Detroit City, USL Championship (USA), ned, 18. lis. Kraj: Tampa Bay Rowdies 1, Detroit City 0. Tečajevi: 1 1.85, X 3.35, 2 4.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.19; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.84. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Tampa Bay1
Detroit0
✓ U3.5
▴1.2788%
Detroit City vs Rhode Island, USL Championship (USA), ned, 11. lis. Kraj: Detroit City 1, Rhode Island 0. Tečajevi: 1 2.20, X 3.20, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Detroit City uz tečaj 2.20; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.88. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.35, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Detroit1
Rhode Island0
✓ 1X
1.3585%
Detroit City vs Birmingham Legion, USL Championship (USA), ned, 4. lis. Kraj: Detroit City 1, Birmingham Legion 0. Tečajevi: 1 1.65, X 3.90, 2 4.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.27; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.24; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.24, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Detroit1
B'ham Legion0
✗ O1.5
▾1.2467%
Brooklyn vs Detroit City, USL Championship (USA), čet, 1. lis. Kraj: Brooklyn 1, Detroit City 3. Tečajevi: 1 3.45, X 3.30, 2 2.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Detroit City uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.37, pouzdanost 90% — Pobjede.
FT
Brooklyn1
Detroit3
✓ X2
▴1.3790%
Detroit City vs Colorado Springs, USL Championship (USA), ned, 27. ruj. Kraj: Detroit City 0, Colorado Springs 0. Tečajevi: 1 2.35, X 3.20, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Detroit City uz tečaj 2.35; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.26; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.93. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.26, pouzdanost 86% — Pobjede.
FT
Detroit0
Colorado Springs0
✓ U3.5
▾1.2686%
Detroit City vs Pittsburgh Riverhounds, USL Championship (USA), ned, 20. ruj. Kraj: Detroit City 1, Pittsburgh Riverhounds 0. Tečajevi: 1 1.93, X 3.15, 2 4.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Detroit City uz tečaj 1.93; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24, pouzdanost 90% — Pobjede.
FT
Detroit1
Pittsburgh0
✓ 1X
▾1.2490%
Flint City Bucks vs Detroit City, US Open Cup (USA), čet, 2. tra. Kraj: Flint City Bucks 0, Detroit City 1. Tečajevi: 1 5.40, X 4.15, 2 1.64. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 4.15; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.72; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.72, pouzdanost 55% — Porazi.
FT
Flint City0
Detroit1
✗ O2.5
1.7255%
Detroit City vs North Carolina, USL Championship (USA), sub, 4. lis. Kraj: Detroit City 2, North Carolina 0. Tečajevi: 1 2.05, X 3.30, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.30; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Detroit2
North Carolina0
✓ U3.5
1.2967%

Detroit City ove sezone

Rezultati
Pobjede 6 Neriješeno 2 Porazi 2

u 10 utakmica · Uspješnost 60%

Golovi
1Postignuto / utakmica
0.4Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 70% Bez postignutog gola 30%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile20%
Više od 2,5 gola20%
Više od 1,5 gola30%

Kako prolaze naši tipovi za Detroit City

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 57% 7 tipova

Detroit City — najbolji igrači

FWD D. Smith 7G 2A 6.98
MID J. Cedeño 2G 1A 7.23
MID C. Rutz 2G 1A 6.80
DEF M. Bryant 2G 7.11
MID A. Diouf 2G 6.67
MID J. Chapman 1G 2A 7.07
DEF A. Villanueva 1G 1A 7.19
FWD B. Morris 1G
MID R. Williams 1A 7.29
DEF H. Yamazaki 1A 7.26
DEF S. Carroll 1A 6.80
DEF S. Wiedt 1A 6.79
DEF M. Sheldon 7.26
MID M. Polisi 6.97

Otključaj svaki tip za Detroit City

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Detroit City besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Detroit City izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Detroit City?

Svaka završena prognoza za Detroit City obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Detroit City pokrivate?

Pokrivamo Detroit City u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Detroit City?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Detroit City — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci