Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
National League - North England

Darlington 1883 prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Darlington 1883.

Ažurirano 31. lis 2026.
89%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
69 Pros. pouzdanost
L L W L D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Darlington 1883: pobjeđuju u 22% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.11 gola. Svaki nadolazeći tip za Darlington 1883 ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Darlington 1883

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Darlington 1883 s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Darlington 1883

Spalding United vs Darlington 1883, National League - North (England), sub, 31. lis. Kraj: Spalding United 3, Darlington 1883 2. Tečajevi: 1 2.10, X 3.55, 2 2.95. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Spalding United uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.32, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Spalding United3
Darlington2
✓ 1X
▾1.3280%
Morecambe vs Darlington, National League - North (England), uto, 27. lis. Kraj: Morecambe 1, Darlington 0. Tečajevi: 1 1.77, X 3.85, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Morecambe uz tečaj 1.77; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Pobjeda Morecambe uz tečaj 1.77, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Morecambe1
Darlington0
✓ 1
▴1.7770%
Darlington 1883 vs Spennymoor Town, National League - North (England), sub, 24. lis. Kraj: Darlington 1883 3, Spennymoor Town 0. Tečajevi: 1 1.97, X 3.60, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Darlington 1883 uz tečaj 1.97; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.55, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Darlington3
Spennymoor0
✓ O2.5
▾1.5580%
AFC Telford United vs Darlington 1883, National League - North (England), sub, 17. lis. Kraj: AFC Telford United 2, Darlington 1883 1. Tečajevi: 1 1.97, X 3.70, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Telford United uz tečaj 1.97; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.52. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
AFC Telford2
Darlington1
✓ U3.5
▴1.6077%
Darlington 1883 vs Merthyr Town, National League - North (England), sub, 10. lis. Kraj: Darlington 1883 1, Merthyr Town 1. Tečajevi: 1 2.47, X 3.65, 2 2.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Merthyr Town uz tečaj 2.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.64; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.42. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.53, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
Darlington1
Merthyr Town1
✓ X2
1.5383%
Morecambe vs Darlington, FA Cup (England), sub, 3. lis. Kraj: Morecambe 3, Darlington 0. Tečajevi: 1 1.60, X 4.45, 2 4.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Morecambe uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.18, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Morecambe3
Darlington0
✓ 1X
▾1.1881%
Darlington 1883 vs Hebburn Town, National League - North (England), sub, 26. ruj. Kraj: Darlington 1883 1, Hebburn Town 1. Tečajevi: 1 2.32, X 3.60, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hebburn Town uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.64; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.64, pouzdanost 82% — Porazi.
FT
Darlington1
Hebburn Town1
✗ O2.5
1.6482%
Marine vs Darlington, National League - North (England), sub, 12. ruj. Kraj: Marine 2, Darlington 1. Tečajevi: 1 2.18, X 3.50, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Marine uz tečaj 2.18; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.33, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Marine2
Darlington1
✓ 1X
▾1.3385%
Darlington vs Farsley Celtic, National League - North (England), sub, 5. tra. Kraj: Darlington 4, Farsley Celtic 2. Tečajevi: 1 1.07, X 9.20, 2 29.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Darlington uz tečaj 1.07; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.36. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Darlington4
Farsley C2
✓ O2.5
1.4475%

Darlington 1883 ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 2 Porazi 5

u 9 utakmica · Uspješnost 22%

Golovi
1.44Postignuto / utakmica
1.67Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola67%
Više od 1,5 gola89%

Kako prolaze naši tipovi za Darlington 1883

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 100% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Darlington 1883

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Darlington 1883 besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Darlington 1883 izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Darlington 1883?

Svaka završena prognoza za Darlington 1883 obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Darlington 1883 pokrivate?

Pokrivamo Darlington 1883 u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Darlington 1883?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Darlington 1883 — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci