Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Tercera División RFEF - Group 6 Spain

Crevillente prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Crevillente.

Ažurirano 1. stu 2026.
44%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
50 Pros. pouzdanost
L D L W D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Crevillente: pobjeđuju u 11% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.66 gola. Svaki nadolazeći tip za Crevillente ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Crevillente

Nedavni rezultati momčadi Crevillente

Crevillente vs Bunol, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), ned, 25. lis. Kraj: Crevillente 0, Bunol 1. Tečajevi: 1 2.12, X 3.20, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Crevillente uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.26, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Crevillente0
Bunol1
✗ 1X
▾1.2667%
Levante II vs Crevillente, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), uto, 20. lis. Kraj: Levante II 0, Crevillente 0. Tečajevi: 1 1.57, X 4.10, 2 6.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Levante II uz tečaj 1.57; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Levante B0
Crevillente0
✓ U3.5
▴1.3479%
Villarreal III vs Crevillente, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), sub, 17. lis. Kraj: Villarreal III 1, Crevillente 0. Tečajevi: 1 1.57, X 3.60, 2 5.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.35; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.35, pouzdanost 56% — Porazi.
FT
Villarreal C1
Crevillente0
✗ X2
2.3556%
Crevillente vs Ontinyent 1931, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), sub, 10. lis. Kraj: Crevillente 3, Ontinyent 1931 2. Tečajevi: 1 2.37, X 2.92, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.32; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 62% — Porazi.
FT
Crevillente3
Ontinyent 19312
✗ U2.5
1.5362%
Crevillente vs Saguntino, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), ned, 27. ruj. Kraj: Crevillente 2, Saguntino 2. Tečajevi: 1 2.57, X 3.05, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.44; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.97. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55, pouzdanost 62% — Porazi.
FT
Crevillente2
Saguntino2
✗ U2.5
1.5562%
Roda vs Crevillente, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), sub, 19. ruj. Kraj: Roda 1, Crevillente 1. Tečajevi: 1 2.30, X 3.00, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.97. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Roda1
Crevillente1
✓ U2.5
1.5577%
Crevillente vs Soneja, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), ned, 13. ruj. Kraj: Crevillente 2, Soneja 2. Tečajevi: 1 2.10, X 3.00, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Crevillente uz tečaj 2.07; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.71. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.25, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Crevillente2
Soneja2
✓ 1X
▾1.2567%
Crevillente vs Atzeneta, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), ned, 12. tra. Kraj: Crevillente 2, Atzeneta 3. Tečajevi: 1 2.55, X 2.95, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Crevillente uz tečaj 2.55; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.36, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Crevillente2
Atzeneta3
✗ 1X
▾1.3680%
Hercules II vs Crevillente, Tercera División RFEF - Group 6 (Spain), sub, 4. tra. Kraj: Hercules II 1, Crevillente 1. Tečajevi: 1 2.25, X 3.00, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Hercules B1
Crevillente1
✓ U2.5
1.5079%

Crevillente ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 5 Porazi 3

u 9 utakmica · Uspješnost 11%

Golovi
1.22Postignuto / utakmica
1.44Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola67%

Kako prolaze naši tipovi za Crevillente

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 60% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Crevillente

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Crevillente besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Crevillente izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Crevillente?

Svaka završena prognoza za Crevillente obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Crevillente pokrivate?

Pokrivamo Crevillente u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Crevillente?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Crevillente — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci