Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Tercera División RFEF - Group 17 Spain

CDJ Tamarite prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi CDJ Tamarite.

Ažurirano 1. stu 2026.
70%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
46 Pros. pouzdanost
W L L L L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za CDJ Tamarite: pobjeđuju u 20% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 70% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.60 gola. Svaki nadolazeći tip za CDJ Tamarite ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za CDJ Tamarite

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi CDJ Tamarite s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi CDJ Tamarite

CDJ Tamarite vs Belchite 97, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 18. lis. Kraj: CDJ Tamarite 3, Belchite 97 1. Tečajevi: 1 1.60, X 3.60, 2 5.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Tamarite3
Belchite 971
✗ U3.5
1.2578%
CDJ Tamarite vs Epila, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 20. ruj. Kraj: CDJ Tamarite 1, Epila 2. Tečajevi: 1 3.20, X 2.80, 2 2.62. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Epila uz tečaj 2.62; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.68. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.33, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Tamarite1
Epila2
✓ X2
▴1.3367%
CDJ Tamarite vs Real Zaragoza II, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), sub, 5. ruj. Kraj: CDJ Tamarite 1, Real Zaragoza II 2. Tečajevi: 1 2.85, X 3.10, 2 2.42. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Real Zaragoza II uz tečaj 2.42; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.36, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Tamarite1
Zaragoza B2
✓ X2
1.3664%
UD Casetas vs CDJ Tamarite, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 19. tra. Kraj: UD Casetas 5, CDJ Tamarite 1. Tečajevi: 1 2.60, X 3.25, 2 2.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda UD Casetas uz tečaj 2.60; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.40, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
UD Casetas5
Tamarite1
✓ 1X
▾1.4069%
CDJ Tamarite vs Zuera, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 12. tra. Kraj: CDJ Tamarite 0, Zuera 1. Tečajevi: 1 1.39, X 4.10, 2 8.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda CDJ Tamarite uz tečaj 1.39; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Pobjeda CDJ Tamarite uz tečaj 1.39, pouzdanost 61% — Porazi.
FT
Tamarite0
Zuera1
✗ 1
▾1.3961%
La Almunia vs CDJ Tamarite, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 5. tra. Kraj: La Almunia 1, CDJ Tamarite 1. Tečajevi: 1 2.00, X 3.20, 2 3.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda La Almunia uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
La Almunia1
Tamarite1
✓ U2.5
▾1.6267%
Tamarite vs Epila, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), sub, 28. ožu. Kraj: Tamarite 0, Epila 2. Tečajevi: 1 3.15, X 2.87, 2 2.37. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Epila uz tečaj 2.37; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Tamarite0
Epila2
✓ U2.5
▾1.4481%
Belchite 97 vs Tamarite, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 22. ožu. Kraj: Belchite 97 1, Tamarite 1. Tečajevi: 1 2.37, X 3.15, 2 2.95. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.34; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.12. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
Belchite 971
Tamarite1
✓ U2.5
1.5068%
Tamarite vs Andorra CF, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 15. ožu. Kraj: Tamarite 1, Andorra CF 0. Tečajevi: 1 2.05, X 3.00, 2 3.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Tamarite uz tečaj 2.05; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
Tamarite1
Andorra CF0
✓ U2.5
1.4756%
Tamarite vs Carinena, Tercera División RFEF - Group 17 (Spain), ned, 8. velj. Kraj: Tamarite 1, Carinena 1. Tečajevi: 1 1.83, X 3.50, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Tamarite uz tečaj 1.83; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Pobjeda Tamarite uz tečaj 1.83, pouzdanost 59% — Porazi.
FT
Tamarite1
Carinena1
✗ 1
1.8359%

CDJ Tamarite ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 3 Porazi 5

u 10 utakmica · Uspješnost 20%

Golovi
1Postignuto / utakmica
1.6Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 10% Bez postignutog gola 20%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile70%
Više od 2,5 gola40%
Više od 1,5 gola80%

Kako prolaze naši tipovi za CDJ Tamarite

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 60% 5 tipova
Više / Manje 80% 5 tipova

Otključaj svaki tip za CDJ Tamarite

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za CDJ Tamarite besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za CDJ Tamarite izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za CDJ Tamarite?

Svaka završena prognoza za CDJ Tamarite obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi CDJ Tamarite pokrivate?

Pokrivamo CDJ Tamarite u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za CDJ Tamarite?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za CDJ Tamarite — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci