Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Tercera División RFEF - Group 7 Spain

Móstoles prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Móstoles.

Ažurirano 1. stu 2026.
70%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
W W L D W W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Móstoles: pobjeđuju u 40% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 60% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.50 gola. Svaki nadolazeći tip za Móstoles ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Móstoles

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Móstoles s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Móstoles

Villanueva Pardillo vs Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 25. lis. Kraj: Villanueva Pardillo 1, Mostoles 6. Tečajevi: 1 5.30, X 3.75, 2 1.58. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mostoles uz tečaj 1.58; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.28, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
V. Pardillo1
Mostoles6
✓ O1.5
▴1.2873%
Mostoles vs Galapagar, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 18. lis. Kraj: Mostoles 3, Galapagar 0. Tečajevi: 1 1.72, X 3.60, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Galapagar uz tečaj 4.50; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.07, pouzdanost 66% — Porazi.
FT
Mostoles3
Galapagar0
✗ X2
▾2.0766%
Union Adarve vs Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 11. lis. Kraj: Union Adarve 2, Mostoles 1. Tečajevi: 1 2.82, X 3.15, 2 2.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Union Adarve2
Mostoles1
✓ O1.5
1.3278%
Mostoles vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 4. lis. Kraj: Mostoles 1, Leganes II 1. Tečajevi: 1 2.25, X 3.20, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Mostoles1
Leganes B1
✓ U3.5
1.3178%
Torrejon vs Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 27. ruj. Kraj: Torrejon 0, Mostoles 1. Tečajevi: 1 2.60, X 3.10, 2 2.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.74. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.28, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Torrejon0
Mostoles1
✓ U3.5
▴1.2870%
Fuenlabrada vs Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 13. ruj. Kraj: Fuenlabrada 1, Mostoles 3. Tečajevi: 1 2.15, X 3.20, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Fuenlabrada uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.68. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 85% — Porazi.
FT
Fuenlabrada1
Mostoles3
✗ U2.5
1.5385%
Mostoles vs Rayo Vallecano II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 6. ruj. Kraj: Mostoles 0, Rayo Vallecano II 0. Tečajevi: 1 1.75, X 3.40, 2 4.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mostoles uz tečaj 1.75; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.35; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.97. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.35, pouzdanost 72% — Porazi.
FT
Mostoles0
Rayo II0
✗ O1.5
1.3572%
A Madrid III vs Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 10. svi. Kraj: A Madrid III 1, Mostoles 1. Tečajevi: 1 2.15, X 3.20, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda A Madrid III uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.91. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Atl. Madrid C1
Mostoles1
✓ 1X
▴1.3064%
Parla vs CD Mostoles, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 29. ožu. Kraj: Parla 1, CD Mostoles 1. Tečajevi: 1 5.00, X 3.65, 2 1.62. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.65; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Parla1
Móstoles1
✓ U3.5
1.2979%
CD Mostoles vs Alcorcon II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 22. ožu. Kraj: CD Mostoles 0, Alcorcon II 1. Tečajevi: 1 1.52, X 3.80, 2 5.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.12; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Móstoles0
Alcorcon B1
✓ U3.5
1.3280%

Móstoles ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 4 Porazi 2

u 10 utakmica · Uspješnost 40%

Golovi
1.7Postignuto / utakmica
0.8Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 30% Bez postignutog gola 20%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile60%
Više od 2,5 gola40%
Više od 1,5 gola70%

Kako prolaze naši tipovi za Móstoles

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Móstoles

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Móstoles besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Móstoles izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Móstoles?

Svaka završena prognoza za Móstoles obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Móstoles pokrivate?

Pokrivamo Móstoles u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Móstoles?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Móstoles — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci