Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Tercera División RFEF - Group 7 Spain

Carabanchel prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Carabanchel.

Ažurirano 1. stu 2026.
63%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
63 Pros. pouzdanost
L W W L D W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za Carabanchel: pobjeđuju u 38% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 50% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.26 gola. Svaki nadolazeći tip za Carabanchel ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Carabanchel

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Carabanchel s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Carabanchel

Villanueva Pardillo vs Carabanchel, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 10. svi. Kraj: Villanueva Pardillo 3, Carabanchel 0. Tečajevi: 1 2.50, X 3.00, 2 2.82. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.36; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 73% — Porazi.
FT
V. Pardillo3
Carabanchel0
✗ U2.5
1.5073%
Carabanchel vs Pozuelo Alarcon, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 3. svi. Kraj: Carabanchel 3, Pozuelo Alarcon 2. Tečajevi: 1 2.85, X 3.00, 2 2.47. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Carabanchel uz tečaj 2.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.52, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Carabanchel3
Pozuelo2
✓ 1X
▾1.5277%
Leganes II vs Carabanchel, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), sub, 25. tra. Kraj: Leganes II 0, Carabanchel 1. Tečajevi: 1 1.62, X 3.55, 2 5.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Carabanchel uz tečaj 4.85; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.88. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
Leganes B0
Carabanchel1
✓ U3.5
1.2969%
Carabanchel vs Trival Valderas, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 19. tra. Kraj: Carabanchel 0, Trival Valderas 1. Tečajevi: 1 2.60, X 2.87, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Trival Valderas uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 84% — Pobjede.
FT
Carabanchel0
Trival Valderas1
✓ U2.5
▾1.5384%
Torrejon vs Carabanchel, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 12. tra. Kraj: Torrejon 1, Carabanchel 1. Tečajevi: 1 2.22, X 3.05, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torrejon uz tečaj 2.22; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Torrejon1
Carabanchel1
✓ 1X
1.3080%
Carabanchel vs AD Parla, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 5. tra. Kraj: Carabanchel 3, AD Parla 1. Tečajevi: 1 1.85, X 3.20, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Carabanchel uz tečaj 1.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55, pouzdanost 81% — Porazi.
FT
Carabanchel3
Parla1
✗ U2.5
1.5581%
Alcorcon II vs Carabanchel, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), sub, 28. ožu. Kraj: Alcorcon II 1, Carabanchel 1. Tečajevi: 1 2.85, X 2.92, 2 2.52. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Alcorcon II uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.51; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.72, pouzdanost 85% — Porazi.
FT
Alcorcon B1
Carabanchel1
✗ NG
▾1.7285%
Carabanchel vs Alcobendas Sport, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 22. ožu. Kraj: Carabanchel 0, Alcobendas Sport 0. Tečajevi: 1 2.07, X 3.20, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.20; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 86% — Pobjede.
FT
Carabanchel0
Alcobendas0
✓ U2.5
▴1.5786%

Carabanchel ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 3 Porazi 2

u 8 utakmica · Uspješnost 38%

Golovi
1.13Postignuto / utakmica
1.13Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 25% Bez postignutog gola 38%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile50%
Više od 2,5 gola38%
Više od 1,5 gola63%

Kako prolaze naši tipovi za Carabanchel

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 60% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Carabanchel

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Carabanchel besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Carabanchel izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Carabanchel?

Svaka završena prognoza za Carabanchel obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Carabanchel pokrivate?

Pokrivamo Carabanchel u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Carabanchel?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Carabanchel — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci