Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
2. Lig Turkey

12 Bingölspor prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi 12 Bingölspor.

Ažurirano 31. lis 2026.
58%
Uspješnost
12 Obračunatih prognoza
47 Pros. pouzdanost
L D D W L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 12 tipova za 12 Bingölspor: pobjeđuju u 42% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.67 gola. Svaki nadolazeći tip za 12 Bingölspor ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za 12 Bingölspor

Nedavni rezultati momčadi 12 Bingölspor

Alanyaspor vs Bingolspor, Türkiye Kupası (Turkey), uto, 27. lis. Kraj: Alanyaspor 4, Bingolspor 1. Tečajevi: 1 1.16, X 7.50, 2 13.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 4.55; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 2.07; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 2.07, pouzdanost 70% — Porazi.
FT
Alanyaspor4
12 Bingol1
✗ U3.5
▴2.0770%
12 Bingolspor vs Kirklarelispor, 2. Lig (Turkey), ned, 25. lis. Kraj: 12 Bingolspor 0, Kirklarelispor 0. Tečajevi: 1 1.66, X 3.65, 2 4.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda 12 Bingolspor uz tečaj 1.66; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
12 Bingol0
Kirklarelispor0
✓ U3.5
1.3678%
Kutahyaspor vs 12 Bingolspor, 2. Lig (Turkey), ned, 18. lis. Kraj: Kutahyaspor 2, 12 Bingolspor 2. Tečajevi: 1 2.67, X 3.35, 2 2.32. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda 12 Bingolspor uz tečaj 2.35; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.17. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Kutahyaspor2
12 Bingol2
✗ U3.5
1.3778%
12 Bingolspor vs Kahramanmaras Istiklal Spor, 2. Lig (Turkey), sub, 10. lis. Kraj: 12 Bingolspor 2, Kahramanmaras Istiklal Spor 1. Tečajevi: 1 2.65, X 3.25, 2 2.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kahramanmaras Istiklal Spor uz tečaj 2.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.05. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
12 Bingol2
Kahramanmaras I1
✓ U3.5
1.3078%
12 Bingolspor vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), ned, 27. ruj. Kraj: 12 Bingolspor 1, 1461 Trabzon FK 2. Tečajevi: 1 1.80, X 3.60, 2 3.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda 12 Bingolspor uz tečaj 1.80; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.72; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.07. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.72, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
12 Bingol1
Trabzon FK2
✓ O2.5
1.7275%
Fethiyespor vs Bingolspor, 2. Lig (Turkey), ned, 20. ruj. Kraj: Fethiyespor 1, Bingolspor 1. Tečajevi: 1 2.57, X 3.30, 2 2.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.42; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.20. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Fethiyespor1
12 Bingol1
✓ U3.5
1.3676%
12 Bingolspor vs Ankaragucu, 2. Lig (Turkey), ned, 13. ruj. Kraj: 12 Bingolspor 1, Ankaragucu 0. Tečajevi: 1 2.77, X 3.20, 2 2.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda 12 Bingolspor uz tečaj 2.77; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.50, pouzdanost 61% — Pobjede.
FT
12 Bingol1
Ankaragucu0
✓ 1X
1.5061%
Osmaniyespor vs Bingolspor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 12. tra. Kraj: Osmaniyespor 1, Bingolspor 2. Tečajevi: 1 2.40, X 3.50, 2 2.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Osmaniyespor uz tečaj 2.40; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.41, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Osmaniyespor1
12 Bingol2
✗ 1X
▾1.4180%
12 Bingolspor vs Turk Metal 1963, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 5. tra. Kraj: 12 Bingolspor 4, Turk Metal 1963 0. Tečajevi: 1 1.27, X 5.50, 2 13.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda 12 Bingolspor uz tečaj 1.27; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
12 Bingol4
Turk Metal 19630
✓ O2.5
▾1.6068%
Nigde Bld. vs 12 Bingol, 3. Lig - Group 2 (Turkey), ned, 29. ožu. Kraj: Nigde Bld. 0, 12 Bingol 1. Tečajevi: 1 3.60, X 3.30, 2 2.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Nigde Bld. uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.77. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.72, pouzdanost 53% — Porazi.
FT
Nigde Bld.0
12 Bingol1
✗ 1X
▴1.7253%

12 Bingölspor ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 4 Porazi 3

u 12 utakmica · Uspješnost 42%

Golovi
1.42Postignuto / utakmica
1.25Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 33% Bez postignutog gola 8%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola58%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za 12 Bingölspor

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za 12 Bingölspor

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za 12 Bingölspor besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za 12 Bingölspor izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za 12 Bingölspor?

Svaka završena prognoza za 12 Bingölspor obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi 12 Bingölspor pokrivate?

Pokrivamo 12 Bingölspor u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za 12 Bingölspor?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za 12 Bingölspor — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci