Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Regionalliga - SudWest Germany

Balingen prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Balingen.

Ažurirano 31. lis 2026.
91%
Uspješnost
11 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
L W L W L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 11 tipova za Balingen: pobjeđuju u 27% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 73% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 4.18 gola. Svaki nadolazeći tip za Balingen ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Balingen

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Balingen s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Balingen

Balingen vs Astoria W, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 16. svi. Kraj: Balingen 1, Astoria W 4. Tečajevi: 1 2.60, X 4.35, 2 2.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Astoria W uz tečaj 2.20; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.27. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.25, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
Balingen1
Walldorf4
✓ O2.5
▾1.2568%
Schott Mainz vs Balingen, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 9. svi. Kraj: Schott Mainz 2, Balingen 3. Tečajevi: 1 1.73, X 4.00, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Schott Mainz uz tečaj 1.73; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.62. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.40, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
Schott Mainz2
Balingen3
✓ O2.5
1.4083%
Balingen vs Bahlinger SC, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 2. svi. Kraj: Balingen 1, Bahlinger SC 2. Tečajevi: 1 2.62, X 3.65, 2 2.37. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.43; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.35. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.43, pouzdanost 46% — Pobjede.
FT
Balingen1
Bahlinger2
✓ X2
▴1.4346%
Hessen Kassel vs Balingen, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 25. tra. Kraj: Hessen Kassel 1, Balingen 2. Tečajevi: 1 1.45, X 4.80, 2 5.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.67; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.35; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.35, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Kassel1
Balingen2
✓ O2.5
▾1.3589%
Stuttgarter Kickers vs Balingen, Regionalliga - SudWest (Germany), uto, 21. tra. Kraj: Stuttgarter Kickers 4, Balingen 1. Tečajevi: 1 1.42, X 5.30, 2 7.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Stuttgarter Kickers uz tečaj 1.42; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.02. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 65% — Pobjede.
FT
Stutt. Kickers4
Balingen1
✓ O2.5
▴1.5065%
Balingen vs FSV II, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 18. tra. Kraj: Balingen 1, FSV II 1. Tečajevi: 1 4.40, X 4.00, 2 1.67. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.30. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 72% — Porazi.
FT
Balingen1
Mainz II1
✗ O2.5
▴1.5072%
Kickers Offenbach vs Balingen, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 11. tra. Kraj: Kickers Offenbach 5, Balingen 0. Tečajevi: 1 1.45, X 4.50, 2 5.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kickers Offenbach uz tečaj 1.45; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.32. Najbolji tip: Pobjeda Kickers Offenbach uz tečaj 1.45, pouzdanost 65% — Pobjede.
FT
Offenbach5
Balingen0
✓ 1
▾1.4565%
Balingen vs Freiburg II, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 4. tra. Kraj: Balingen 2, Freiburg II 3. Tečajevi: 1 2.67, X 4.00, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 4.05; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.38. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 82% — Pobjede.
FT
Balingen2
Freiburg II3
✓ O2.5
1.3882%
TuS Koblenz vs Balingen, Regionalliga - SudWest (Germany), sub, 4. svi. Kraj: TuS Koblenz 2, Balingen 5. Tečajevi: 1 2.32, X 3.55, 2 2.56. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Balingen uz tečaj 2.56; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.40. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.53, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
TuS Koblenz2
Balingen5
✓ X2
1.5379%

Balingen ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 1 Porazi 7

u 11 utakmica · Uspješnost 27%

Golovi
1.45Postignuto / utakmica
2.73Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 0% Bez postignutog gola 27%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile73%
Više od 2,5 gola91%
Više od 1,5 gola100%

Kako prolaze naši tipovi za Balingen

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 88% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Balingen

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Balingen besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Balingen izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Balingen?

Svaka završena prognoza za Balingen obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Balingen pokrivate?

Pokrivamo Balingen u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Balingen?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Balingen — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci