Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Stars League Qatar

Al Shahaniya prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Al Shahaniya.

Ažurirano 31. lis 2026.
88%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
63 Pros. pouzdanost
L L L W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za Al Shahaniya: pobjeđuju u 25% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 50% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.38 gola. Svaki nadolazeći tip za Al Shahaniya ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Al Shahaniya

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Al Shahaniya s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Al Shahaniya

Al Shahaniya vs Al Ahli Doha, Stars League (Qatar), pet, 30. lis. Kraj: Al Shahaniya 1, Al Ahli Doha 2. Tečajevi: 1 3.65, X 3.95, 2 1.87. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al Ahli Doha uz tečaj 1.87; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.60. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.29, pouzdanost 86% — Pobjede.
FT
Al Shahaniya1
Al Ahli Doha2
✓ X2
▾1.2986%
Al Shahaniya vs Al Sadd, Stars League (Qatar), čet, 22. lis. Kraj: Al Shahaniya 0, Al Sadd 4. Tečajevi: 1 9.00, X 6.50, 2 1.29. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al Sadd uz tečaj 1.29; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.21; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Pobjeda Al Sadd uz tečaj 1.29, pouzdanost 92% — Pobjede.
FT
Al Shahaniya0
Al Sadd4
✓ 2
▾1.2992%
Al Shahaniya vs Al-Arabi SC, Stars League (Qatar), pet, 16. lis. Kraj: Al Shahaniya 0, Al-Arabi SC 6. Tečajevi: 1 3.50, X 3.80, 2 1.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al-Arabi SC uz tečaj 1.90; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.31, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
Al Shahaniya0
Al Arabi6
✓ X2
1.3163%
Al Shahaniya vs Lusail City, Stars League (Qatar), sub, 10. lis. Kraj: Al Shahaniya 1, Lusail City 0. Tečajevi: 1 2.12, X 3.50, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.52, pouzdanost 59% — Pobjede.
FT
Al Shahaniya1
Lusail0
✓ U3.5
▴1.5259%
Al Shahaniya vs Al-Duhail SC, QSL Cup (Qatar), pon, 28. ruj. Kraj: Al Shahaniya 1, Al-Duhail SC 3. Tečajevi: 1 3.35, X 3.60, 2 1.97. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al-Duhail SC uz tečaj 1.97; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.28, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Al Shahaniya1
Al Duhail3
✓ X2
▾1.2870%
Al Ahli Doha vs Al Shahaniya, QSL Cup (Qatar), ned, 20. ruj. Kraj: Al Ahli Doha 0, Al Shahaniya 1. Tečajevi: 1 1.88, X 3.70, 2 4.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al Ahli Doha uz tečaj 1.88; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.24; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.24, pouzdanost 87% — Porazi.
FT
Al Ahli Doha0
Al Shahaniya1
✗ O1.5
▾1.2487%
Al-Duhail SC vs Al Shahaniya, Stars League (Qatar), sub, 12. ruj. Kraj: Al-Duhail SC 1, Al Shahaniya 1. Tečajevi: 1 1.53, X 4.35, 2 5.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.57; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
Al Duhail1
Al Shahaniya1
✓ U3.5
▾1.4866%
Al Shamal vs Al Shahaniya, Stars League (Qatar), pet, 4. ruj. Kraj: Al Shamal 4, Al Shahaniya 2. Tečajevi: 1 1.72, X 3.95, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Al Shamal uz tečaj 1.72; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.23, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Al Shamal4
Al Shahaniya2
✓ 1X
1.2381%

Al Shahaniya ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 1 Porazi 5

u 8 utakmica · Uspješnost 25%

Golovi
0.88Postignuto / utakmica
2.5Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 25% Bez postignutog gola 25%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile50%
Više od 2,5 gola63%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za Al Shahaniya

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 100% 5 tipova

Al Shahaniya — najbolji igrači

MID F. Antonucci 3G 2A 7.38
FWD A. Traoré 2G 6.85
MID Jawad El Jemili 1G 1A 6.75
MID Mohamed Surag 1G 6.47
DEF S. van Beek 1G 6.36
GK Shehab Ellethy 6.73
MID Álvaro Sanz 6.49
MID I. Diallo 6.45
Muniesa 6.39
DEF Abdulla Al Sulaiti 6.26
FWD Abdulrahman Mussed 6.20
DEF Bahaa Ellithi 5.94
DEF Khalid Muftah 5.18
DEF Z. Šarlija 4.77

Otključaj svaki tip za Al Shahaniya

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Al Shahaniya besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Al Shahaniya izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Al Shahaniya?

Svaka završena prognoza za Al Shahaniya obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Al Shahaniya pokrivate?

Pokrivamo Al Shahaniya u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Al Shahaniya?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Al Shahaniya — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci