Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Persha Liga Ukraine

Yarud Mariupol' ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Yarud Mariupol'-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
50%
Osumaprosentti
12 Arvosteltua ennustetta
48 Keskim. luottamus
W W W D D W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 12 Yarud Mariupol'-ennustetta: joukkue voittaa 58% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 42% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.50 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Yarud Mariupol'-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Yarud Mariupol'-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Yarud Mariupol'-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Yarud Mariupol'-tulokset

Metal Kharkiv vs Yarud Mariupol', Persha Liga (Ukraine), pe 23. lokak. Päättynyt: Metal Kharkiv 0, Yarud Mariupol' 2. Kertoimet: 1 3.05, X 3.25, 2 2.22. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yarud Mariupol' voittaa kertoimella 2.22; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.60; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.74. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.60, luottamus 73% — Voitto.
FT
Metal K0
Fenix Mariupol2
✓ U2.5
▾1.6073%
Yarud Mariupol' vs Inhulets, Persha Liga (Ukraine), la 17. lokak. Päättynyt: Yarud Mariupol' 4, Inhulets 1. Kertoimet: 1 1.85, X 3.30, 2 3.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.22; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.64; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.76. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.64, luottamus 86% — Tappio.
FT
Fenix Mariupol4
Inhulets1
✗ U2.5
1.6486%
UCSA vs Yarud M, Persha Liga (Ukraine), su 11. lokak. Päättynyt: UCSA 1, Yarud M 2. Kertoimet: 1 4.10, X 3.55, 2 1.72. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yarud M voittaa kertoimella 1.72; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.25; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.97. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.25, luottamus 72% — Voitto.
FT
UCSA1
Fenix Mariupol2
✓ U3.5
1.2572%
Yarud Mariupol' vs Nyva Ternopil, Persha Liga (Ukraine), ma 5. lokak. Päättynyt: Yarud Mariupol' 0, Nyva Ternopil 0. Kertoimet: 1 2.00, X 3.10, 2 3.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Nyva Ternopil voittaa kertoimella 3.65; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.55; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.72. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.55, luottamus 73% — Voitto.
FT
Fenix Mariupol0
Nyva Ternopil0
✓ U2.5
▾1.5573%
Oleksandria vs Yarud Mariupol', Persha Liga (Ukraine), su 27. syysk. Päättynyt: Oleksandria 1, Yarud Mariupol' 1. Kertoimet: 1 1.67, X 3.50, 2 5.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Oleksandria voittaa kertoimella 1.67; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.70; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.75. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.70, luottamus 77% — Voitto.
FT
Oleksandria1
Fenix Mariupol1
✓ U2.5
1.7077%
Probiy Horodenka vs Yarud Mariupol', Persha Liga (Ukraine), su 13. syysk. Päättynyt: Probiy Horodenka 0, Yarud Mariupol' 2. Kertoimet: 1 3.30, X 3.25, 2 2.02. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yarud Mariupol' voittaa kertoimella 2.02; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.31; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.88. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.31, luottamus 74% — Voitto.
FT
Probiy H0
Fenix Mariupol2
✓ O1.5
1.3174%
Yarud Mariupol' vs Zorya Luhansk, Cup (Ukraine), ke 9. syysk. Päättynyt: Yarud Mariupol' 0, Zorya Luhansk 2. Kertoimet: 1 7.60, X 4.75, 2 1.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.85; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.72. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.85, luottamus 56% — Tappio.
FT
Fenix Mariupol0
Zorya2
✗ 1X
▾2.8556%
Lokomotiv Kyiv vs Yarud Mariupol', Persha Liga (Ukraine), pe 28. elok. Päättynyt: Lokomotiv Kyiv 1, Yarud Mariupol' 3. Kertoimet: 1 2.22, X 3.10, 2 3.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Lokomotiv Kyiv voittaa kertoimella 2.72; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58, luottamus 70% — Tappio.
FT
Lok. Kyiv1
Fenix Mariupol3
✗ U2.5
▾1.5870%
Ahrobiznes Volochysk vs Yarud Mariupol', Persha Liga (Ukraine), pe 31. heinäk. Päättynyt: Ahrobiznes Volochysk 2, Yarud Mariupol' 0. Kertoimet: 1 1.98, X 3.00, 2 3.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yarud Mariupol' voittaa kertoimella 3.80; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.66. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.67, luottamus 83% — Tappio.
FT
Ahrobiznes2
Fenix Mariupol0
✗ X2
▾1.6783%
Yarud Mariupol' vs Dinaz Vyshhorod, Persha Liga (Ukraine), su 20. lokak. Päättynyt: Yarud Mariupol' 3, Dinaz Vyshhorod 0. Kertoimet: 1 1.94, X 3.40, 2 3.46. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yarud Mariupol' voittaa kertoimella 1.94; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.32; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.71. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.32, luottamus 62% — Voitto.
FT
Fenix Mariupol3
Dinaz0
✓ U3.5
1.3262%

Yarud Mariupol' tällä kaudella

Tulokset
Voitto 7 Tasapeli 3 Tappio 2

12 ottelussa · Osumaprosentti 58%

Maalit
1.75Tehdyt / ottelu
0.75Päästetyt / ottelu
Nollapelit 42% Ei maalia 33%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon42%
Yli 2,5 maalia42%
Yli 1,5 maalia83%

Miten Yarud Mariupol'-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali tarkin 75% 8 vihjettä

Avaa jokainen Yarud Mariupol'-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Yarud Mariupol'-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Yarud Mariupol'-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Yarud Mariupol'-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Yarud Mariupol'-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Yarud Mariupol'-otteluita katatte?

Katamme Yarud Mariupol'-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Yarud Mariupol'-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Yarud Mariupol'-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.