Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Segunda División RFEF - Group 5 Spain

Salamanca UDS ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Salamanca UDS-otteluun.

Päivitetty 1. marrask. 2026
75%
Osumaprosentti
12 Arvosteltua ennustetta
50 Keskim. luottamus
L D L W L W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 12 Salamanca UDS-ennustetta: joukkue voittaa 50% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 75% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.50 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Salamanca UDS-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Salamanca UDS-ennusteet

Viimeisimmät Salamanca UDS-tulokset

CF Talavera vs Salamanca U, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), su 25. lokak. Päättynyt: CF Talavera 2, Salamanca U 1. Kertoimet: 1 2.00, X 3.55, 2 3.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.24; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.28; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.90. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.28, luottamus 62% — Voitto.
FT
CF Talavera2
Salamanca1
✓ U3.5
▴1.2862%
Salamanca UDS vs Navalcarnero, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), su 18. lokak. Päättynyt: Salamanca UDS 1, Navalcarnero 1. Kertoimet: 1 2.02, X 3.40, 2 3.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.29; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.29; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.75. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.29, luottamus 89% — Voitto.
FT
Salamanca1
Navalcarnero1
✓ O1.5
1.2989%
Sestao River vs Salamanca UDS, Copa Federacion (Spain), ke 14. lokak. Päättynyt: Sestao River 3, Salamanca UDS 1. Kertoimet: 1 1.85, X 3.15, 2 4.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Sestao River voittaa kertoimella 1.85; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.37; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.37, luottamus 69% — Voitto.
FT
Sestao3
Salamanca1
✓ O1.5
▾1.3769%
Salamanca UDS vs SS Reyes, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), la 10. lokak. Päättynyt: Salamanca UDS 3, SS Reyes 2. Kertoimet: 1 2.60, X 3.20, 2 2.72. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Salamanca UDS voittaa kertoimella 2.60; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.23; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.90. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.23, luottamus 81% — Tappio.
FT
Salamanca3
SS Reyes2
✗ U3.5
▾1.2381%
Atletico Tordesillas vs Salamanca UDS, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), su 4. lokak. Päättynyt: Atletico Tordesillas 2, Salamanca UDS 0. Kertoimet: 1 2.70, X 3.15, 2 2.52. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Salamanca UDS voittaa kertoimella 2.50; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.87. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.34, luottamus 76% — Voitto.
FT
Atletico T2
Salamanca0
✓ O1.5
▾1.3476%
UD Santa Marta vs Salamanca UDS, Copa Federacion (Spain), to 1. lokak. Päättynyt: UD Santa Marta 1, Salamanca UDS 2. Kertoimet: 1 4.10, X 3.30, 2 1.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Salamanca UDS voittaa kertoimella 1.85; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.35; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.87. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.35, luottamus 73% — Voitto.
FT
Santa Marta1
Salamanca2
✓ O1.5
1.3573%
Salamanca UDS vs RSD Alcala, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), su 27. syysk. Päättynyt: Salamanca UDS 3, RSD Alcala 0. Kertoimet: 1 2.23, X 3.25, 2 3.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Salamanca UDS voittaa kertoimella 2.23; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.75. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 80% — Voitto.
FT
Salamanca3
RSD Alcala0
✓ O1.5
▾1.3080%
Conquense vs Salamanca U, Segunda División RFEF - Group 5 (Spain), su 20. syysk. Päättynyt: Conquense 1, Salamanca U 0. Kertoimet: 1 1.92, X 3.25, 2 3.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Salamanca U voittaa kertoimella 3.90; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.44; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 2.10. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.44, luottamus 73% — Tappio.
FT
Conquense1
Salamanca0
✗ O1.5
1.4473%
Derio vs Salamanca U, Copa Federacion (Spain), ke 16. syysk. Päättynyt: Derio 3, Salamanca U 5. Kertoimet: 1 3.25, X 3.20, 2 2.16. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.30; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.29; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.29, luottamus 74% — Tappio.
FT
Derio3
Salamanca5
✗ U3.5
▾1.2974%
Salamanca UDS vs Caudal, Copa Federacion (Spain), ke 9. syysk. Päättynyt: Salamanca UDS 3, Caudal 2. Kertoimet: 1 1.62, X 4.50, 2 6.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Caudal voittaa kertoimella 6.10; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.97. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.50, luottamus 67% — Voitto.
FT
Salamanca3
Caudal2
✓ X2
▾2.5067%

Salamanca UDS tällä kaudella

Tulokset
Voitto 6 Tasapeli 1 Tappio 5

12 ottelussa · Osumaprosentti 50%

Maalit
1.83Tehdyt / ottelu
1.67Päästetyt / ottelu
Nollapelit 8% Ei maalia 17%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon75%
Yli 2,5 maalia75%
Yli 1,5 maalia92%

Miten Salamanca UDS-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali tarkin 73% 11 vihjettä

Avaa jokainen Salamanca UDS-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Salamanca UDS-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Salamanca UDS-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Salamanca UDS-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Salamanca UDS-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Salamanca UDS-otteluita katatte?

Katamme Salamanca UDS-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Salamanca UDS-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Salamanca UDS-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.