Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
3. Lig - Group 3 Turkey

Karadeniz Ereğli BSK ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Karadeniz Ereğli BSK-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
70%
Osumaprosentti
10 Arvosteltua ennustetta
51 Keskim. luottamus
W L D W L L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 10 Karadeniz Ereğli BSK-ennustetta: joukkue voittaa 50% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 30% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 1.90 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Karadeniz Ereğli BSK-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Karadeniz Ereğli BSK-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Karadeniz Ereğli BSK-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Karadeniz Ereğli BSK-tulokset

Orduspor 1967 vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), la 17. lokak. Päättynyt: Orduspor 1967 1, Karadeniz Eregli BSK 2. Kertoimet: 1 1.60, X 3.70, 2 4.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Orduspor 1967 voittaa kertoimella 1.60; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.95. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27, luottamus 66% — Voitto.
FT
Orduspor 19671
Karadeniz E2
✓ U3.5
1.2766%
Orduspor 1967 vs Karadeniz Eregli BSK, Türkiye Kupası (Turkey), to 8. lokak. Päättynyt: Orduspor 1967 4, Karadeniz Eregli BSK 1. Kertoimet: 1 1.65, X 3.60, 2 5.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 4.65; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.53; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.54. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.97, luottamus 67% — Tappio.
FT
Orduspor 19674
Karadeniz E1
✗ X2
▾1.9767%
Silivrispor vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), la 3. lokak. Päättynyt: Silivrispor 0, Karadeniz Eregli BSK 0. Kertoimet: 1 2.57, X 3.15, 2 2.52. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 2.52; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.61; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.61, luottamus 78% — Voitto.
FT
Silivrispor0
Karadeniz E0
✓ U2.5
1.6178%
Kartal Bulvarspor vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 1 (Turkey), la 12. syysk. Päättynyt: Kartal Bulvarspor 0, Karadeniz Eregli BSK 1. Kertoimet: 1 2.30, X 3.25, 2 2.77. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 2.77; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.77. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.50, luottamus 67% — Voitto.
FT
Bulvarspor0
Karadeniz E1
✓ X2
1.5067%
Karadeniz Eregli BSK vs Yozgat Bld Bozokspor, 3. Lig - Play-offs (Turkey), ti 28. huhtik. Päättynyt: Karadeniz Eregli BSK 0, Yozgat Bld Bozokspor 3. Kertoimet: 1 2.22, X 3.10, 2 3.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.57; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 75% — Tappio.
FT
Karadeniz E0
Yozgat3
✗ U2.5
1.6275%
1926 Bulancak vs Karadeniz Eregli BSK, 3. Lig - Group 3 (Turkey), su 12. huhtik. Päättynyt: 1926 Bulancak 1, Karadeniz Eregli BSK 0. Kertoimet: 1 4.70, X 3.50, 2 1.73. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 1.73; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.29; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.72. Paras vihje: Vähintään yksi joukkue jää ilman maalia kertoimella 1.72, luottamus 88% — Voitto.
FT
Bulancak1
Karadeniz E0
✓ No BTTS
▾1.7288%
Karadeniz Eregli BSK vs Cayelispor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), su 5. huhtik. Päättynyt: Karadeniz Eregli BSK 1, Cayelispor 0. Kertoimet: 1 1.63, X 3.55, 2 5.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 1.63; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.69; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.68. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.69, luottamus 68% — Voitto.
FT
Karadeniz E1
Cayelispor0
✓ U2.5
▾1.6968%
Amasyaspor vs Karadeniz E, 3. Lig - Group 3 (Turkey), la 28. maalisk. Päättynyt: Amasyaspor 1, Karadeniz E 2. Kertoimet: 1 2.65, X 3.20, 2 2.42. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz E voittaa kertoimella 2.42; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.82. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63, luottamus 82% — Tappio.
FT
Amasyaspor1
Karadeniz E2
✗ U2.5
1.6382%
Karadeniz Eregli BSK vs Karabuk Idman Yurdu, 3. Lig - Group 3 (Turkey), ti 24. maalisk. Päättynyt: Karadeniz Eregli BSK 0, Karabuk Idman Yurdu 0. Kertoimet: 1 1.55, X 3.80, 2 5.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karadeniz Eregli BSK voittaa kertoimella 1.55; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.92. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 66% — Voitto.
FT
Karadeniz E0
Karabuk IY0
✓ U3.5
1.3066%
Zonguldak vs Karadeniz E, 3. Lig - Group 3 (Turkey), la 14. maalisk. Päättynyt: Zonguldak 0, Karadeniz E 2. Kertoimet: 1 2.18, X 2.87, 2 3.45. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.57; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.85. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 73% — Voitto.
FT
Zonguldak0
Karadeniz E2
✓ U2.5
▾1.6273%

Karadeniz Ereğli BSK tällä kaudella

Tulokset
Voitto 5 Tasapeli 2 Tappio 3

10 ottelussa · Osumaprosentti 50%

Maalit
0.9Tehdyt / ottelu
1Päästetyt / ottelu
Nollapelit 50% Ei maalia 40%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon30%
Yli 2,5 maalia40%
Yli 1,5 maalia50%

Miten Karadeniz Ereğli BSK-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 71% 7 vihjettä

Avaa jokainen Karadeniz Ereğli BSK-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Karadeniz Ereğli BSK-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Karadeniz Ereğli BSK-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Karadeniz Ereğli BSK-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Karadeniz Ereğli BSK-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Karadeniz Ereğli BSK-otteluita katatte?

Katamme Karadeniz Ereğli BSK-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Karadeniz Ereğli BSK-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Karadeniz Ereğli BSK-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.