Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
League Two China

Guangdong Mingtu ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Guangdong Mingtu-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
60%
Osumaprosentti
10 Arvosteltua ennustetta
71 Keskim. luottamus
W D D W D D Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 10 Guangdong Mingtu-ennustetta: joukkue voittaa 40% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 60% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 1.70 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Guangdong Mingtu-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Guangdong Mingtu-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Guangdong Mingtu-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Guangdong Mingtu-tulokset

Dalian Yingbo B vs Guangdong Mingtu, League Two (China), la 31. lokak. Päättynyt: Dalian Yingbo B 1, Guangdong Mingtu 2. Kertoimet: 1 2.20, X 3.10, 2 3.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.28; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 88% — Tappio.
FT
Dalian Yingbo B1
Guangdong M2
✗ U2.5
▾1.6288%
Guangdong Mingtu vs Changchun Xidu, League Two (China), su 25. lokak. Päättynyt: Guangdong Mingtu 0, Changchun Xidu 0. Kertoimet: 1 1.97, X 3.15, 2 4.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 1.97; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.60; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.74. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.60, luottamus 81% — Voitto.
FT
Guangdong M0
Changchun Xidu0
✓ U2.5
▾1.6081%
Shanghai Second vs Guangdong Mingtu, League Two (China), la 17. lokak. Päättynyt: Shanghai Second 1, Guangdong Mingtu 1. Kertoimet: 1 4.30, X 3.50, 2 1.93. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 1.93; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63, luottamus 89% — Voitto.
FT
Shanghai Second1
Guangdong M1
✓ U2.5
▾1.6389%
Rizhao Yuqi vs Guangdong Mingtu, League Two (China), su 11. lokak. Päättynyt: Rizhao Yuqi 1, Guangdong Mingtu 2. Kertoimet: 1 2.10, X 3.05, 2 4.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Rizhao Yuqi voittaa kertoimella 2.10; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.56; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.77. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.56, luottamus 86% — Tappio.
FT
Rizhao Yuqi1
Guangdong M2
✗ U2.5
▾1.5686%
Guangdong Mingtu vs Dalian Yingbo B, League Two (China), ti 6. lokak. Päättynyt: Guangdong Mingtu 1, Dalian Yingbo B 1. Kertoimet: 1 2.42, X 3.00, 2 3.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 2.42; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.55; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.76. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.55, luottamus 89% — Voitto.
FT
Guangdong M1
Dalian Yingbo B1
✓ U2.5
▾1.5589%
Changchun Xidu vs Guangdong Mingtu, League Two (China), pe 18. syysk. Päättynyt: Changchun Xidu 0, Guangdong Mingtu 0. Kertoimet: 1 2.63, X 2.85, 2 2.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.42; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.64. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.50, luottamus 87% — Voitto.
FT
Changchun Xidu0
Guangdong M0
✓ U2.5
▾1.5087%
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two (China), la 12. syysk. Päättynyt: Guangdong Mingtu 1, Shanghai Second 0. Kertoimet: 1 1.88, X 3.20, 2 4.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 1.88; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.64; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 1.88, luottamus 76% — Voitto.
FT
Guangdong M1
Shanghai Second0
✓ 1
▴1.8876%
Langfang Glory City vs Guangdong Mingtu, League Two (China), su 23. elok. Päättynyt: Langfang Glory City 1, Guangdong Mingtu 0. Kertoimet: 1 2.63, X 3.00, 2 2.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 2.80; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.83. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.42, luottamus 81% — Tappio.
FT
Langfang Glory1
Guangdong M0
✗ X2
▴1.4281%
Guangxi Lanhang vs Guangdong Mingtu, League Two (China), su 3. elok. Päättynyt: Guangxi Lanhang 1, Guangdong Mingtu 2. Kertoimet: 1 4.42, X 3.38, 2 1.73. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.38; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.72; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.79. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.72, luottamus 66% — Tappio.
FT
Guangxi L1
Guangdong M2
✗ U2.5
1.7266%
Guangdong Mingtu vs Hainan Star, League Two (China), su 27. heinäk. Päättynyt: Guangdong Mingtu 1, Hainan Star 1. Kertoimet: 1 2.07, X 3.00, 2 3.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guangdong Mingtu voittaa kertoimella 2.07; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.67. Paras vihje: Guangdong Mingtu tekee maalin kertoimella 1.30, luottamus 82% — Voitto.
FT
Guangdong M1
Hainan Star1
✓ HS
1.3082%

Guangdong Mingtu tällä kaudella

Tulokset
Voitto 4 Tasapeli 5 Tappio 1

10 ottelussa · Osumaprosentti 40%

Maalit
1Tehdyt / ottelu
0.7Päästetyt / ottelu
Nollapelit 30% Ei maalia 30%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon60%
Yli 2,5 maalia30%
Yli 1,5 maalia60%

Miten Guangdong Mingtu-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 57% 7 vihjettä

Guangdong Mingtu-kokoonpano — parhaat pelaajat

FWD He Jialin 5M 7.35
DEF Zhong Wenze 3M 6.64
MID Zhao Chenwei 2M 6.34
Liu Ziheng 1M 3S 7.68
DEF Wu Zhengxian 1M 1S 6.83
FWD Ren Yiqiu 1M 6.95
MID Zhu Xinyu 1M 6.83
FWD Xin Hongjun 1M 6.68
MID Yin Bowen 1M 6.68
MID Wen Yongjun 1M 6.32
DEF Zhang Junzhe 1M 6.28
Gu Zhiwei 1S 7.10
MID Chen Lunjing 1S 7.00
DEF Yao Haoyun 1S 6.83

Avaa jokainen Guangdong Mingtu-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Guangdong Mingtu-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Guangdong Mingtu-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Guangdong Mingtu-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Guangdong Mingtu-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Guangdong Mingtu-otteluita katatte?

Katamme Guangdong Mingtu-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Guangdong Mingtu-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Guangdong Mingtu-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.