Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Regionalliga - Nordost Germany

FC Rot-Weiß Erfurt ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen FC Rot-Weiß Erfurt-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
75%
Osumaprosentti
12 Arvosteltua ennustetta
54 Keskim. luottamus
W D L W D W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 12 FC Rot-Weiß Erfurt-ennustetta: joukkue voittaa 58% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 83% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 4.16 maalia. Jokainen alla oleva tuleva FC Rot-Weiß Erfurt-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat FC Rot-Weiß Erfurt-ennusteet

Viimeisimmät FC Rot-Weiß Erfurt-tulokset

Greifswalder FC vs FC Rot-Weiss Erfurt, Regionalliga - Nordost (Germany), la 24. lokak. Päättynyt: Greifswalder FC 2, FC Rot-Weiss Erfurt 3. Kertoimet: 1 3.00, X 3.92, 2 1.92. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 1.92; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.43; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.42. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.42, luottamus 75% — Voitto.
FT
Greifswald2
Erfurt3
✓ BTTS
1.4275%
FC Rot-Weiss Erfurt vs FSV Zwickau, Regionalliga - Nordost (Germany), pe 16. lokak. Päättynyt: FC Rot-Weiss Erfurt 2, FSV Zwickau 2. Kertoimet: 1 1.50, X 4.35, 2 5.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 4.35; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.52. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.52, luottamus 75% — Voitto.
FT
Erfurt2
Zwickau2
✓ BTTS
▾1.5275%
Chemnitzer FC vs FC Rot-Weiss Erfurt, Regionalliga - Nordost (Germany), su 11. lokak. Päättynyt: Chemnitzer FC 3, FC Rot-Weiss Erfurt 1. Kertoimet: 1 2.32, X 3.55, 2 2.67. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Chemnitzer FC voittaa kertoimella 2.32; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.47; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.43. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.47, luottamus 74% — Voitto.
FT
Chemnitzer3
Erfurt1
✓ O2.5
▴1.4774%
Lokomotive Leipzig vs FC Rot-Weiss Erfurt, Regionalliga - Nordost (Germany), la 26. syysk. Päättynyt: Lokomotive Leipzig 3, FC Rot-Weiss Erfurt 4. Kertoimet: 1 2.65, X 3.65, 2 2.32. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.42; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.50. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.50, luottamus 75% — Voitto.
FT
Lok Leipzig3
Erfurt4
✓ BTTS
▴1.5075%
FC Rot-Weiss Erfurt vs BFC Preussen, Regionalliga - Nordost (Germany), la 29. elok. Päättynyt: FC Rot-Weiss Erfurt 1, BFC Preussen 1. Kertoimet: 1 1.40, X 5.10, 2 5.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 1.40; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.52. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.34, luottamus 78% — Tappio.
FT
Erfurt1
BFC Preussen1
✗ O2.5
1.3478%
FC Rot-Weiss Erfurt vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), la 15. elok. Päättynyt: FC Rot-Weiss Erfurt 4, Magdeburg II 1. Kertoimet: 1 1.90, X 3.70, 2 3.45. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 1.68; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.44. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.44, luottamus 75% — Voitto.
FT
Erfurt4
Magdeburg II1
✓ BTTS
▴1.4475%
FC Carl Zeiss Jena vs FC Rot-Weiss Erfurt, Regionalliga - Nordost (Germany), su 9. elok. Päättynyt: FC Carl Zeiss Jena 1, FC Rot-Weiss Erfurt 2. Kertoimet: 1 1.72, X 4.00, 2 3.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Carl Zeiss Jena voittaa kertoimella 1.72; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.66; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.55. Paras vihje: FC Carl Zeiss Jena voittaa kertoimella 1.72, luottamus 59% — Tappio.
FT
Jena1
Erfurt2
✗ 1
▾1.7259%
FC Rot-Weiss Erfurt vs Hertha Zehlendorf, Regionalliga - Nordost (Germany), la 9. toukok. Päättynyt: FC Rot-Weiss Erfurt 5, Hertha Zehlendorf 2. Kertoimet: 1 1.20, X 7.00, 2 9.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 1.20; Maalit yhteensä: Yli 3.5 maalia kertoimella 1.60; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.62. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla kertoimella 1.45, luottamus 89% — Voitto.
FT
Erfurt5
H. Zehlendorf2
✓ H1
1.4589%
FC Rot-Weiss Erfurt vs Eilenburg, Regionalliga - Nordost (Germany), la 25. huhtik. Päättynyt: FC Rot-Weiss Erfurt 3, Eilenburg 3. Kertoimet: 1 1.40, X 4.85, 2 7.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 1.40; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.43; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.17. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.43, luottamus 89% — Voitto.
FT
Erfurt3
Eilenburg3
✓ O2.5
▾1.4389%
ZFC Meuselwitz vs FC Rot-Weiss Erfurt, Regionalliga - Nordost (Germany), su 19. huhtik. Päättynyt: ZFC Meuselwitz 0, FC Rot-Weiss Erfurt 3. Kertoimet: 1 3.00, X 4.00, 2 2.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: FC Rot-Weiss Erfurt voittaa kertoimella 2.05; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.51. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.34, luottamus 74% — Voitto.
FT
Meuselwitz0
Erfurt3
✓ X2
▴1.3474%

FC Rot-Weiß Erfurt tällä kaudella

Tulokset
Voitto 7 Tasapeli 4 Tappio 1

12 ottelussa · Osumaprosentti 58%

Maalit
2.58Tehdyt / ottelu
1.58Päästetyt / ottelu
Nollapelit 17% Ei maalia 0%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon83%
Yli 2,5 maalia75%
Yli 1,5 maalia100%

Avaa jokainen FC Rot-Weiß Erfurt-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko FC Rot-Weiß Erfurt-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita FC Rot-Weiß Erfurt-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja FC Rot-Weiß Erfurt-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt FC Rot-Weiß Erfurt-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä FC Rot-Weiß Erfurt-otteluita katatte?

Katamme FC Rot-Weiß Erfurt-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten FC Rot-Weiß Erfurt-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat FC Rot-Weiß Erfurt-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.