Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Super League China

Beijing Guoan ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Beijing Guoan-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
64%
Osumaprosentti
14 Arvosteltua ennustetta
60 Keskim. luottamus
D W W W W W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 14 Beijing Guoan-ennustetta: joukkue voittaa 79% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 43% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.00 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Beijing Guoan-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Beijing Guoan-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Beijing Guoan-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Beijing Guoan-tulokset

Beijing Guoan vs Jeonbuk Motors, AFC Champions League Elite (World), ti 27. lokak. Päättynyt: Beijing Guoan 2, Jeonbuk Motors 2. Kertoimet: 1 2.20, X 3.50, 2 3.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beijing Guoan voittaa kertoimella 2.20; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.66; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.55. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.39, luottamus 60% — Voitto.
FT
Beijing Guoan(Chn)2
Jeonbuk(Kor)2
✓ 1X
1.3960%
Henan Jianye vs Beijing Guoan, Super League (China), la 24. lokak. Päättynyt: Henan Jianye 3, Beijing Guoan 4. Kertoimet: 1 2.85, X 3.55, 2 2.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.50; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.65. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 78% — Tappio.
FT
Henan3
Beijing Guoan4
✗ U3.5
▾1.6278%
Beijing Guoan vs Qingdao Youth Island, Super League (China), su 18. lokak. Päättynyt: Beijing Guoan 1, Qingdao Youth Island 0. Kertoimet: 1 1.40, X 5.20, 2 6.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 3.00; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.42; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.62. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 3.00, luottamus 56% — Tappio.
FT
Beijing Guoan1
Qingdao W. Coast0
✗ X2
▴3.0056%
Buriram United vs Beijing Guoan, AFC Champions League Elite (World), ti 13. lokak. Päättynyt: Buriram United 0, Beijing Guoan 1. Kertoimet: 1 2.10, X 3.65, 2 3.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Buriram United voittaa kertoimella 2.10; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.37. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.51, luottamus 76% — Voitto.
FT
Buriram(Tha)0
Beijing Guoan(Chn)1
✓ U3.5
▴1.5176%
Qingdao Jonoon vs Beijing Guoan, Super League (China), pe 9. lokak. Päättynyt: Qingdao Jonoon 0, Beijing Guoan 3. Kertoimet: 1 6.20, X 5.20, 2 1.44. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beijing Guoan voittaa kertoimella 1.44; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.55. Paras vihje: Beijing Guoan voittaa kertoimella 1.44, luottamus 78% — Voitto.
FT
Qingdao Hainiu0
Beijing Guoan3
✓ 2
▾1.4478%
Beijing Guoan vs Pohang Steelers, AFC Champions League Elite (World), ti 15. syysk. Päättynyt: Beijing Guoan 3, Pohang Steelers 1. Kertoimet: 1 1.54, X 4.40, 2 6.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beijing Guoan voittaa kertoimella 1.54; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.44; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.98. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.16, luottamus 80% — Voitto.
FT
Beijing Guoan(Chn)3
Pohang(Kor)1
✓ 1X
▾1.1680%
SHANGHAI SIPG vs Beijing Guoan, Super League (China), la 5. syysk. Päättynyt: SHANGHAI SIPG 0, Beijing Guoan 0. Kertoimet: 1 1.81, X 4.20, 2 3.95. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.25; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.44. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40, luottamus 73% — Tappio.
FT
Shanghai Port0
Beijing Guoan0
✗ O2.5
▾1.4073%
Beijing Guoan vs Rizhao Yuqi, FA Cup (China), ti 1. syysk. Päättynyt: Beijing Guoan 3, Rizhao Yuqi 1. Kertoimet: 1 1.20, X 7.50, 2 11.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beijing Guoan voittaa kertoimella 1.20; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.77. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla kertoimella 1.70, luottamus 69% — Voitto.
FT
Beijing Guoan3
Rizhao Yuqi1
✓ H1
1.7069%
Dalian Zhixing vs Beijing Guoan, Super League (China), pe 28. elok. Päättynyt: Dalian Zhixing 1, Beijing Guoan 1. Kertoimet: 1 3.15, X 3.65, 2 2.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beijing Guoan voittaa kertoimella 2.20; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.52; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.46. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.39, luottamus 90% — Voitto.
FT
Dalian Yingbo1
Beijing Guoan1
✓ X2
▴1.3990%
Beijing Guoan vs Yunnan Yukun, Super League (China), la 22. elok. Päättynyt: Beijing Guoan 1, Yunnan Yukun 0. Kertoimet: 1 1.50, X 4.95, 2 5.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.60; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.25; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.38. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.60, luottamus 56% — Tappio.
FT
Beijing Guoan1
Yunnan Yukun0
✗ X2
▾2.6056%

Beijing Guoan tällä kaudella

Tulokset
Voitto 11 Tasapeli 3 Tappio 0

14 ottelussa · Osumaprosentti 79%

Maalit
2.29Tehdyt / ottelu
0.71Päästetyt / ottelu
Nollapelit 57% Ei maalia 7%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon43%
Yli 2,5 maalia57%
Yli 1,5 maalia71%

Miten Beijing Guoan-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) tarkin 67% 9 vihjettä

Beijing Guoan-kokoonpano — parhaat pelaajat

FWD Zhang Yuning 13M 7S 6.90
FWD Fábio Abreu 11M 6S 7.17
MID Serginho 6M 8S 7.58
MID Zhang Xizhe 6M 2S 7.08
MID Dawhan 5M 1S 7.45
MID Lin Liangming 4M 6.89
MID Cao Yongjing 3M 3S 6.79
DEF Guilherme Ramos 3M 7.20
DEF Yue Tze Nam 1M 2S 6.73
MID B. Nkololo 2S 6.87
DEF Wang Gang 2S 6.82
MID A. Konte 1S 7.38
DEF Bai Yang 1S 6.80
DEF Jiefu Deng 1S 6.63

Avaa jokainen Beijing Guoan-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Beijing Guoan-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Beijing Guoan-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Beijing Guoan-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Beijing Guoan-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Beijing Guoan-otteluita katatte?

Katamme Beijing Guoan-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Beijing Guoan-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Beijing Guoan-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.