Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Iraqi League Iraq

Al Zawra'a ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Al Zawra'a-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
60%
Osumaprosentti
15 Arvosteltua ennustetta
48 Keskim. luottamus
L L D L W W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 15 Al Zawra'a-ennustetta: joukkue voittaa 40% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 27% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.20 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Al Zawra'a-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Al Zawra'a-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Al Zawra'a-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Al Zawra'a-tulokset

Al Zawra'a vs Al Shorta, Iraqi League (Iraq), pe 23. lokak. Päättynyt: Al Zawra'a 0, Al Shorta 2. Kertoimet: 1 2.57, X 3.00, 2 2.62. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Shorta voittaa kertoimella 2.62; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.81. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.40, luottamus 63% — Voitto.
FT
Al Zawraa0
Al Shorta2
✓ X2
1.4063%
Ghaz Al Shamal vs Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), su 18. lokak. Päättynyt: Ghaz Al Shamal 1, Al Zawra'a 0. Kertoimet: 1 3.95, X 3.15, 2 1.87. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 1.87; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.61; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.74. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.61, luottamus 81% — Voitto.
FT
Ghaz Al Shamal1
Al Zawraa0
✓ U2.5
▴1.6181%
Qatar SC vs Al Zawra'a, AGCFF Gulf Champions League (World), ti 13. lokak. Päättynyt: Qatar SC 1, Al Zawra'a 1. Kertoimet: 1 2.00, X 3.80, 2 3.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Qatar SC voittaa kertoimella 2.00; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.92. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.34, luottamus 75% — Voitto.
FT
Qatar SC(Qat)1
Al Zawraa(Irq)1
✓ U3.5
▴1.3475%
Duhok vs Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), to 8. lokak. Päättynyt: Duhok 3, Al Zawra'a 0. Kertoimet: 1 3.70, X 3.05, 2 2.02. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 2.02; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.66; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.66, luottamus 70% — Tappio.
FT
Duhok3
Al Zawraa0
✗ U2.5
▴1.6670%
Al Zawra'a vs Gharraf, Iraqi League (Iraq), to 17. syysk. Päättynyt: Al Zawra'a 2, Gharraf 0. Kertoimet: 1 1.58, X 3.95, 2 6.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 1.58; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.74; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.63. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.74, luottamus 73% — Voitto.
FT
Al Zawraa2
Gharraf0
✓ U2.5
▾1.7473%
Al Quwa Al Jawiya vs Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), to 10. syysk. Päättynyt: Al Quwa Al Jawiya 0, Al Zawra'a 1. Kertoimet: 1 2.98, X 3.00, 2 3.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.47; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.37; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.88. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.37, luottamus 74% — Tappio.
FT
Al Quwa Jawiya0
Al Zawraa1
✗ O1.5
▾1.3774%
Al Zawra'a vs Al Kahrabaa, Iraqi League (Iraq), ma 7. syysk. Päättynyt: Al Zawra'a 1, Al Kahrabaa 0. Kertoimet: 1 1.55, X 3.85, 2 5.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 1.55; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.92; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.82. Paras vihje: Al Zawra'a voittaa kertoimella 1.55, luottamus 67% — Voitto.
FT
Al Zawraa1
Al Kahraba0
✓ 1
1.5567%
Mosul vs Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), to 3. syysk. Päättynyt: Mosul 2, Al Zawra'a 2. Kertoimet: 1 3.65, X 3.20, 2 2.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 2.00; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.55; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.69. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.26, luottamus 80% — Voitto.
FT
Mosul2
Al Zawraa2
✓ X2
1.2680%
Al Zawra'a vs Zakho, Iraqi League (Iraq), la 29. elok. Päättynyt: Al Zawra'a 4, Zakho 0. Kertoimet: 1 2.00, X 3.25, 2 3.70. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 2.00; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.64; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Al Zawra'a voittaa kertoimella 2.00, luottamus 60% — Voitto.
FT
Al Zawraa4
Zakho0
✓ 1
▴2.0060%
Al Najaf vs Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), ma 1. kesäk. Päättynyt: Al Najaf 1, Al Zawra'a 0. Kertoimet: 1 7.00, X 4.65, 2 1.44. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Zawra'a voittaa kertoimella 1.44; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.13; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.73. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.13, luottamus 68% — Tappio.
FT
Al Najaf1
Al Zawraa0
✗ O1.5
▾1.1368%

Al Zawra'a tällä kaudella

Tulokset
Voitto 6 Tasapeli 4 Tappio 5

15 ottelussa · Osumaprosentti 40%

Maalit
1.27Tehdyt / ottelu
0.93Päästetyt / ottelu
Nollapelit 40% Ei maalia 33%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon27%
Yli 2,5 maalia33%
Yli 1,5 maalia67%

Miten Al Zawra'a-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) 86% 7 vihjettä
Yli / Ali 43% 7 vihjettä

Avaa jokainen Al Zawra'a-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Al Zawra'a-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Al Zawra'a-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Al Zawra'a-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Al Zawra'a-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Al Zawra'a-otteluita katatte?

Katamme Al Zawra'a-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Al Zawra'a-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Al Zawra'a-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.