Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
Tercera División RFEF - Group 10 Spain

Xerez Deportivo ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale Xerez Deportivo mängule.

Uuendatud 1. nov 2026
63%
Võiduprotsent
8 Hinnatud ennustust
60 Keskm. usaldus
W D D W W L Hiljutine vorm

TipsBible on sel hooajal hinnanud 8 Xerez Deportivo ennustust: nad võidavad 38% oma mängudest, mõlemad meeskonnad skoorivad 63% mängudest ja nende mängudes lüüakse keskmiselt 2.88 väravat. Iga allolev tulev Xerez Deportivo vihje on AI hinnatud ja jääb avalikku ajalukku.

Tulevad Xerez Deportivo ennustused

Hiljutised Xerez Deportivo tulemused

Xerez Deportivo vs Chiclana, Tercera División RFEF - Group 10 (Spain), L, 24. okt. Lõppseis: Xerez Deportivo 3, Chiclana 2. Koefitsiendid: 1 1.63, X 3.55, 2 5.20. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.22; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.28; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.97. Parim vihje: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.28, usaldus 68% — Kaotus.
FT
Xerez D.F.C.3
Chiclana2
✗ U3.5
1.2868%
Xerez Deportivo vs San Roque Lepe, Tercera División RFEF - Group 10 (Spain), P, 11. okt. Lõppseis: Xerez Deportivo 2, San Roque Lepe 2. Koefitsiendid: 1 1.65, X 3.65, 2 4.85. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.24; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.29; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.85. Parim vihje: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.29, usaldus 78% — Kaotus.
FT
Xerez D.F.C.2
San Roque2
✗ U3.5
▾1.2978%
Recreativo Huelva vs Xerez Deportivo, Tercera División RFEF - Group 10 (Spain), P, 4. okt. Lõppseis: Recreativo Huelva 1, Xerez Deportivo 1. Koefitsiendid: 1 3.45, X 3.15, 2 2.07. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Recreativo Huelva võidab koefitsiendiga 3.40; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.25; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.87. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.72, usaldus 67% — Võit.
FT
Recreativo1
Xerez D.F.C.1
✓ 1X
1.7267%
Xerez Deportivo vs Bollullos, Tercera División RFEF - Group 10 (Spain), L, 19. sept. Lõppseis: Xerez Deportivo 1, Bollullos 0. Koefitsiendid: 1 1.75, X 3.45, 2 4.35. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Mäng lõpeb viigiga koefitsiendiga 3.45; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.25; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.93. Parim vihje: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.25, usaldus 75% — Võit.
FT
Xerez D.F.C.1
Bollullos0
✓ U3.5
1.2575%
Sevilla III vs Xerez Deportivo, Tercera División RFEF - Group 10 (Spain), P, 13. sept. Lõppseis: Sevilla III 2, Xerez Deportivo 3. Koefitsiendid: 1 3.50, X 2.95, 2 2.15. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Sevilla III võidab koefitsiendiga 3.50; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.53; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.72. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.67, usaldus 72% — Kaotus.
FT
Sevilla III2
Xerez D.F.C.3
✗ 1X
1.6772%
Xerez Deportivo vs Mijas Las Lagunas, Friendlies Clubs (World), L, 15. aug. Lõppseis: Xerez Deportivo 0, Mijas Las Lagunas 1. Koefitsiendid: 1 2.77, X 3.25, 2 2.42. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.48; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.71; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.92. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.71, usaldus 78% — Võit.
FT
Xerez D.F.C.(Esp)0
Mijas(Esp)1
✓ U2.5
1.7178%
Recreativo Huelva vs Xerez Deportivo, Segunda División RFEF - Group 4 (Spain), P, 3. mai. Lõppseis: Recreativo Huelva 3, Xerez Deportivo 2. Koefitsiendid: 1 1.79, X 3.15, 2 4.30. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Recreativo Huelva võidab koefitsiendiga 1.79; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.68. Parim vihje: Recreativo Huelva võidab koefitsiendiga 1.79, usaldus 80% — Võit.
FT
Recreativo3
Xerez D.F.C.2
✓ 1
1.7980%
Xerez Deportivo vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4 (Spain), P, 26. apr. Lõppseis: Xerez Deportivo 0, Xerez 0. Koefitsiendid: 1 3.15, X 3.15, 2 2.30. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Mäng lõpeb viigiga koefitsiendiga 3.15; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.53; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.73. Parim vihje: Vähemalt üks meeskond jääb väravata koefitsiendiga 1.73, usaldus 88% — Võit.
FT
Xerez D.F.C.0
Xerez0
✓ No BTTS
▴1.7388%

Xerez Deportivo sel hooajal

Tulemused
Võit 3 Viik 3 Kaotus 2

8 mängus · Võiduprotsent 38%

Väravad
1.5Löödud / mäng
1.38Lastud / mäng
Puhtad mängud 25% Ei löönud väravat 25%
Väravatrendid
Mõlemad lõid värava63%
Üle 2,5 värava50%
Üle 1,5 värava63%

Ava iga Xerez Deportivo valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas Xerez Deportivo ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Xerez Deportivo jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Xerez Deportivo ennustused?

Iga lõppenud Xerez Deportivo ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid Xerez Deportivo mänge te katate?

Katame Xerez Deportivo'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas Xerez Deportivo ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad Xerez Deportivo valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid