Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
Regionalliga - West Germany

Wiedenbrück ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale Wiedenbrück mängule.

Uuendatud 31. okt 2026
67%
Võiduprotsent
12 Hinnatud ennustust
51 Keskm. usaldus
L L W L L W Hiljutine vorm

TipsBible on sel hooajal hinnanud 12 Wiedenbrück ennustust: nad võidavad 33% oma mängudest, mõlemad meeskonnad skoorivad 58% mängudest ja nende mängudes lüüakse keskmiselt 3.09 väravat. Iga allolev tulev Wiedenbrück vihje on AI hinnatud ja jääb avalikku ajalukku.

Tulevad Wiedenbrück ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat Wiedenbrück mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised Wiedenbrück tulemused

Wiedenbruck vs VfL Osnabruck, Friendlies Clubs (World), K, 23. sept. Lõppseis: Wiedenbruck 0, VfL Osnabruck 3. Koefitsiendid: 1 8.50, X 6.40, 2 1.27. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Mäng lõpeb viigiga koefitsiendiga 6.40; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.30; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.65. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.30, usaldus 78% — Võit.
FT
Wiedenbruck(Ger)0
VfL Osnabruck(Ger)3
✓ O2.5
1.3078%
FC Bocholt vs Wiedenbruck, Regionalliga - West (Germany), L, 19. sept. Lõppseis: FC Bocholt 2, Wiedenbruck 1. Koefitsiendid: 1 1.60, X 4.50, 2 4.35. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: FC Bocholt võidab koefitsiendiga 1.60; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.30; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.37. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.30, usaldus 78% — Võit.
FT
Bocholt2
Wiedenbruck1
✓ O2.5
▾1.3078%
SV Rodinghausen vs Wiedenbruck, Regionalliga - West (Germany), L, 5. sept. Lõppseis: SV Rodinghausen 2, Wiedenbruck 3. Koefitsiendid: 1 1.75, X 3.75, 2 4.20. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SV Rodinghausen võidab koefitsiendiga 1.75; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.61. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62, usaldus 67% — Võit.
FT
Rodinghausen2
Wiedenbruck3
✓ O2.5
▴1.6267%
Wiedenbruck vs Borussia M'gladbach II, Regionalliga - West (Germany), K, 2. sept. Lõppseis: Wiedenbruck 1, Borussia M'gladbach II 4. Koefitsiendid: 1 3.65, X 3.90, 2 1.95. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Borussia M'gladbach II võidab koefitsiendiga 1.95; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.45; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.45. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.27, usaldus 67% — Võit.
FT
Wiedenbruck1
M'gladbach II4
✓ X2
▴1.2767%
Schalke 04 II vs Wiedenbruck, Regionalliga - West (Germany), L, 29. aug. Lõppseis: Schalke 04 II 4, Wiedenbruck 1. Koefitsiendid: 1 1.36, X 5.30, 2 6.80. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 3.05; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.29; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.49. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.29, usaldus 65% — Võit.
FT
Schalke II4
Wiedenbruck1
✓ O2.5
1.2965%
Wiedenbruck vs Borussia Dortmund II, Regionalliga - West (Germany), L, 16. mai. Lõppseis: Wiedenbruck 2, Borussia Dortmund II 0. Koefitsiendid: 1 3.25, X 4.60, 2 1.83. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Borussia Dortmund II võidab koefitsiendiga 1.83; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.87; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.89. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.29, usaldus 66% — Kaotus.
FT
Wiedenbruck2
Dortmund II0
✗ X2
▴1.2966%
SV Rodinghausen vs Wiedenbruck, Regionalliga - West (Germany), L, 9. mai. Lõppseis: SV Rodinghausen 0, Wiedenbruck 1. Koefitsiendid: 1 1.60, X 4.25, 2 4.75. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SV Rodinghausen võidab koefitsiendiga 1.60; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.50; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.57. Parim vihje: SV Rodinghausen võidab koefitsiendiga 1.60, usaldus 64% — Kaotus.
FT
Rodinghausen0
Wiedenbruck1
✗ 1
▾1.6064%
Wiedenbruck vs SSVg Velbert, Regionalliga - West (Germany), L, 2. mai. Lõppseis: Wiedenbruck 1, SSVg Velbert 0. Koefitsiendid: 1 2.80, X 4.10, 2 2.18. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SSVg Velbert võidab koefitsiendiga 2.18; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.37. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.41, usaldus 61% — Kaotus.
FT
Wiedenbruck1
SSVg Velbert0
✗ X2
1.4161%
Fortuna Dusseldorf II vs Wiedenbruck, Regionalliga - West (Germany), L, 11. apr. Lõppseis: Fortuna Dusseldorf II 3, Wiedenbruck 0. Koefitsiendid: 1 1.70, X 3.85, 2 4.35. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Fortuna Dusseldorf II võidab koefitsiendiga 1.70; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.50; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.22. Parim vihje: Fortuna Dusseldorf II võidab koefitsiendiga 1.70, usaldus 70% — Võit.
FT
Dusseldorf II3
Wiedenbruck0
✓ 1
▾1.7070%
Wiedenbruck vs Lippstadt 08, Regionalliga - West (Germany), L, 18. mai. Lõppseis: Wiedenbruck 1, Lippstadt 08 1. Koefitsiendid: 1 1.75, X 3.85, 2 3.75. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Wiedenbruck võidab koefitsiendiga 1.75; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.49; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.50. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.49, usaldus 80% — Kaotus.
FT
Wiedenbrück1
Lippstadt1
✗ O2.5
1.4980%

Wiedenbrück sel hooajal

Tulemused
Võit 4 Viik 2 Kaotus 6

12 mängus · Võiduprotsent 33%

Väravad
1.17Löödud / mäng
1.92Lastud / mäng
Puhtad mängud 25% Ei löönud väravat 17%
Väravatrendid
Mõlemad lõid värava58%
Üle 2,5 värava67%
Üle 1,5 värava83%

Kuidas meie Wiedenbrück vihjed toimivad

Meie avalik võiduprotsent sellele meeskonnale turu kaupa — ainult arveldatud valikud.

Mängu tulemus (1X2) 40% 5 vihjet
Üle / Alla 86% 7 vihjet

Ava iga Wiedenbrück valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas Wiedenbrück ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Wiedenbrück jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Wiedenbrück ennustused?

Iga lõppenud Wiedenbrück ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid Wiedenbrück mänge te katate?

Katame Wiedenbrück'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas Wiedenbrück ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad Wiedenbrück valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid