Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
Tercera División RFEF - Group 7 Spain

SS Reyes II ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale SS Reyes II mängule.

Uuendatud 1. nov 2026
60%
Võiduprotsent
10 Hinnatud ennustust
49 Keskm. usaldus
W L L W L W Hiljutine vorm

TipsBible on sel hooajal hinnanud 10 SS Reyes II ennustust: nad võidavad 40% oma mängudest, mõlemad meeskonnad skoorivad 60% mängudest ja nende mängudes lüüakse keskmiselt 3.50 väravat. Iga allolev tulev SS Reyes II vihje on AI hinnatud ja jääb avalikku ajalukku.

Tulevad SS Reyes II ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat SS Reyes II mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised SS Reyes II tulemused

SS Reyes II vs Rayo Vallecano II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 18. okt. Lõppseis: SS Reyes II 4, Rayo Vallecano II 3. Koefitsiendid: 1 2.60, X 3.25, 2 2.82. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.42; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.25; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.63. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.25, usaldus 78% — Võit.
FT
SS Reyes II4
Rayo II3
✓ O1.5
▾1.2578%
Las Rozas vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 11. okt. Lõppseis: Las Rozas 4, SS Reyes II 2. Koefitsiendid: 1 1.64, X 4.40, 2 6.40. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Las Rozas võidab koefitsiendiga 1.64; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.23; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.90. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.23, usaldus 78% — Võit.
FT
Las Rozas4
SS Reyes II2
✓ O1.5
▾1.2378%
Pozuelo Alarcon vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 27. sept. Lõppseis: Pozuelo Alarcon 3, SS Reyes II 2. Koefitsiendid: 1 2.35, X 3.05, 2 2.95. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.57; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.57; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.93. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.57, usaldus 74% — Kaotus.
FT
Pozuelo3
SS Reyes II2
✗ U2.5
1.5774%
Villanueva Pardillo vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 13. sept. Lõppseis: Villanueva Pardillo 0, SS Reyes II 2. Koefitsiendid: 1 2.90, X 2.92, 2 2.50. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Villanueva Pardillo võidab koefitsiendiga 2.90; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.50; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.70. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.50, usaldus 75% — Võit.
FT
V. Pardillo0
SS Reyes II2
✓ U2.5
1.5075%
SS Reyes II vs Union Adarve, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 6. sept. Lõppseis: SS Reyes II 0, Union Adarve 2. Koefitsiendid: 1 2.20, X 3.10, 2 3.20. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.30; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.95. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60, usaldus 73% — Võit.
FT
SS Reyes II0
Union Adarve2
✓ U2.5
1.6073%
SS Reyes II vs A Madrid III, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 3. mai. Lõppseis: SS Reyes II 1, A Madrid III 0. Koefitsiendid: 1 4.25, X 3.35, 2 1.73. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.88; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.57. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60, usaldus 61% — Kaotus.
FT
SS Reyes II1
Atl. Madrid C0
✗ O2.5
1.6061%
SS Reyes II vs Pozuelo Alarcon, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 19. apr. Lõppseis: SS Reyes II 1, Pozuelo Alarcon 1. Koefitsiendid: 1 2.35, X 2.85, 2 3.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SS Reyes II võidab koefitsiendiga 2.35; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.59; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.85. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.29, usaldus 69% — Võit.
FT
SS Reyes II1
Pozuelo1
✓ 1X
▴1.2969%
Leganes II vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 12. apr. Lõppseis: Leganes II 2, SS Reyes II 3. Koefitsiendid: 1 1.67, X 3.60, 2 5.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.15; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.34; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.90. Parim vihje: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.34, usaldus 78% — Kaotus.
FT
Leganes B2
SS Reyes II3
✗ U3.5
▾1.3478%
SS Reyes II vs AD Parla, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 22. märts. Lõppseis: SS Reyes II 2, AD Parla 3. Koefitsiendid: 1 1.88, X 3.65, 2 5.30. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SS Reyes II võidab koefitsiendiga 1.67; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.25; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.67. Parim vihje: SS Reyes II võidab koefitsiendiga 1.67, usaldus 77% — Kaotus.
FT
SS Reyes II2
Parla3
✗ 1
▾1.6777%
Alcorcon II vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), P, 15. märts. Lõppseis: Alcorcon II 0, SS Reyes II 0. Koefitsiendid: 1 2.72, X 3.05, 2 2.55. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: SS Reyes II võidab koefitsiendiga 2.55; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.75. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.38, usaldus 50% — Võit.
FT
Alcorcon B0
SS Reyes II0
✓ X2
1.3850%

SS Reyes II sel hooajal

Tulemused
Võit 4 Viik 2 Kaotus 4

10 mängus · Võiduprotsent 40%

Väravad
1.7Löödud / mäng
1.8Lastud / mäng
Puhtad mängud 30% Ei löönud väravat 20%
Väravatrendid
Mõlemad lõid värava60%
Üle 2,5 värava50%
Üle 1,5 värava80%

Kuidas meie SS Reyes II vihjed toimivad

Meie avalik võiduprotsent sellele meeskonnale turu kaupa — ainult arveldatud valikud.

Üle / Alla 57% 7 vihjet

Ava iga SS Reyes II valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas SS Reyes II ennustused on tasuta?

Jah — värskeid SS Reyes II jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie SS Reyes II ennustused?

Iga lõppenud SS Reyes II ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid SS Reyes II mänge te katate?

Katame SS Reyes II'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas SS Reyes II ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad SS Reyes II valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid