Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
III Liga - Group 1 Poland

Sokół Aleksandrów ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale Sokół Aleksandrów mängule.

Uuendatud 31. okt 2026
100%
Võiduprotsent
4 Hinnatud ennustust
35 Keskm. usaldus
L L L L Hiljutine vorm

Tulevad Sokół Aleksandrów ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat Sokół Aleksandrów mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised Sokół Aleksandrów tulemused

Sokol Aleksandrow vs Warta Sieradz, III Liga - Group 1 (Poland), L, 7. juuni. Lõppseis: Sokol Aleksandrow 0, Warta Sieradz 3. Koefitsiendid: 1 7.50, X 5.15, 2 1.30. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Warta Sieradz võidab koefitsiendiga 1.30; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.60; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.90. Parim vihje: Warta Sieradz võidab koefitsiendiga 1.30, usaldus 47% — Võit.
FT
Sokol Aleks.0
Warta Sieradz3
✓ 2
1.3047%
Lechia T. Mazowiecki vs Sokol Aleksandrow, III Liga - Group 1 (Poland), R, 30. mai. Lõppseis: Lechia T. Mazowiecki 4, Sokol Aleksandrow 2. Koefitsiendid: 1 1.27, X 5.50, 2 8.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Lechia T. Mazowiecki võidab koefitsiendiga 1.27; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.68; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.93. Parim vihje: Lechia T. Mazowiecki võidab koefitsiendiga 1.27, usaldus 60% — Võit.
FT
T. Mazowiecki4
Sokol Aleks.2
✓ 1
1.2760%
Sokol Aleksandrow vs Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), R, 18. apr. Lõppseis: Sokol Aleksandrow 1, Pelikan Lowicz 2. Koefitsiendid: 1 3.45, X 3.65, 2 1.83. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Pelikan Lowicz võidab koefitsiendiga 1.83; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.41; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.20. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.25, usaldus 47% — Võit.
FT
Sokol Aleks.1
Pelikan2
✓ X2
1.2547%
Stomil Olsztyn vs Sokol Aleksandrow, III Liga - Group 1 (Poland), L, 12. apr. Lõppseis: Stomil Olsztyn 2, Sokol Aleksandrow 1. Koefitsiendid: 1 1.67, X 3.64, 2 4.35. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Stomil Olsztyn võidab koefitsiendiga 1.67; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.35; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.95. Parim vihje: Stomil Olsztyn võidab koefitsiendiga 1.67, usaldus 60% — Võit.
FT
Stomil Olsztyn2
Sokol Aleks.1
✓ 1
1.6760%

Ava iga Sokół Aleksandrów valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas Sokół Aleksandrów ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Sokół Aleksandrów jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Sokół Aleksandrów ennustused?

Iga lõppenud Sokół Aleksandrów ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid Sokół Aleksandrów mänge te katate?

Katame Sokół Aleksandrów'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas Sokół Aleksandrów ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad Sokół Aleksandrów valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid