Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
Tercera División RFEF - Group 11 Spain

Platges Calvià ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale Platges Calvià mängule.

Uuendatud 1. nov 2026
30%
Võiduprotsent
10 Hinnatud ennustust
53 Keskm. usaldus
W W W L W D Hiljutine vorm

TipsBible on sel hooajal hinnanud 10 Platges Calvià ennustust: nad võidavad 60% oma mängudest, mõlemad meeskonnad skoorivad 30% mängudest ja nende mängudes lüüakse keskmiselt 2.60 väravat. Iga allolev tulev Platges Calvià vihje on AI hinnatud ja jääb avalikku ajalukku.

Tulevad Platges Calvià ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat Platges Calvià mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised Platges Calvià tulemused

Platges Calvia vs Inter Ibiza, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), L, 31. okt. Lõppseis: Platges Calvia 5, Inter Ibiza 1. Koefitsiendid: 1 1.38, X 3.80, 2 6.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.33; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.30; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.71. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.33, usaldus 56% — Kaotus.
FT
Platges Calvia5
Inter Ibiza1
✗ X2
2.3356%
Platges Calvia vs Andratx, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), L, 17. okt. Lõppseis: Platges Calvia 1, Andratx 0. Koefitsiendid: 1 1.49, X 3.55, 2 5.10. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.10; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.25; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.89. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.25, usaldus 72% — Kaotus.
FT
Platges Calvia1
Andratx0
✗ O1.5
1.2572%
Binissalem vs Platges Calvia, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), R, 18. sept. Lõppseis: Binissalem 0, Platges Calvia 3. Koefitsiendid: 1 2.87, X 2.87, 2 2.60. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Binissalem võidab koefitsiendiga 2.87; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.47; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.70. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.47, usaldus 67% — Kaotus.
FT
Binissalem0
Platges Calvia3
✗ 1X
▴1.4767%
Ibiza Islas Pitiusas vs Platges Calvia, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), P, 6. sept. Lõppseis: Ibiza Islas Pitiusas 2, Platges Calvia 1. Koefitsiendid: 1 1.67, X 3.70, 2 4.45. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Ibiza Islas Pitiusas võidab koefitsiendiga 1.67; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.29; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.87. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.29, usaldus 71% — Võit.
FT
SD Ibiza2
Platges Calvia1
✓ O1.5
1.2971%
Felanitx vs Platges Calvia, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), K, 22. apr. Lõppseis: Felanitx 0, Platges Calvia 3. Koefitsiendid: 1 5.00, X 3.80, 2 1.60. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Felanitx võidab koefitsiendiga 5.00; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.30; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.75. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 2.27, usaldus 80% — Kaotus.
FT
Felanitx0
Platges Calvia3
✗ 1X
2.2780%
Platges Calvia vs Binissalem, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), P, 19. apr. Lõppseis: Platges Calvia 0, Binissalem 0. Koefitsiendid: 1 1.61, X 3.15, 2 4.75. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Mäng lõpeb viigiga koefitsiendiga 3.15; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.63. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55, usaldus 71% — Võit.
FT
Platges Calvia0
Binissalem0
✓ U2.5
1.5571%
Platges Calvia vs Pena Deportiva, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), P, 5. apr. Lõppseis: Platges Calvia 0, Pena Deportiva 4. Koefitsiendid: 1 2.92, X 3.10, 2 2.42. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.36; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.69; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.95. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.69, usaldus 83% — Kaotus.
FT
Platges Calvia0
Pena Deportiva4
✗ U2.5
▴1.6983%
Portmany vs Platges C, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), L, 28. märts. Lõppseis: Portmany 0, Platges C 2. Koefitsiendid: 1 3.30, X 3.10, 2 2.20. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Portmany võidab koefitsiendiga 3.30; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.67; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.90. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.62, usaldus 80% — Kaotus.
FT
Portmany0
Platges Calvia2
✗ 1X
▾1.6280%
Platges Calvia vs Rotlet Molinar, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), L, 21. märts. Lõppseis: Platges Calvia 3, Rotlet Molinar 1. Koefitsiendid: 1 1.50, X 4.00, 2 7.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Rotlet Molinar võidab koefitsiendiga 7.00; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.28; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 2.18. Parim vihje: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.28, usaldus 72% — Kaotus.
FT
Platges Calvia3
Rotlet Molinar1
✗ U3.5
▾1.2872%
Collerense vs Platges C, Tercera División RFEF - Group 11 (Spain), L, 14. märts. Lõppseis: Collerense 0, Platges C 0. Koefitsiendid: 1 3.20, X 3.45, 2 2.37. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Collerense võidab koefitsiendiga 3.20; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.58; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.80. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.58, usaldus 72% — Võit.
FT
Collerense0
Platges Calvia0
✓ U2.5
▴1.5872%

Platges Calvià sel hooajal

Tulemused
Võit 6 Viik 2 Kaotus 2

10 mängus · Võiduprotsent 60%

Väravad
1.8Löödud / mäng
0.8Lastud / mäng
Puhtad mängud 60% Ei löönud väravat 30%
Väravatrendid
Mõlemad lõid värava30%
Üle 2,5 värava60%
Üle 1,5 värava70%

Kuidas meie Platges Calvià vihjed toimivad

Meie avalik võiduprotsent sellele meeskonnale turu kaupa — ainult arveldatud valikud.

Üle / Alla 50% 6 vihjet

Ava iga Platges Calvià valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas Platges Calvià ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Platges Calvià jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Platges Calvià ennustused?

Iga lõppenud Platges Calvià ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid Platges Calvià mänge te katate?

Katame Platges Calvià'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas Platges Calvià ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad Platges Calvià valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid