Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
Tercera División RFEF - Group 8 Spain

Palencia CF ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, vorm ja meie avalik ajalugu igale Palencia CF mängule.

Uuendatud 1. nov 2026
50%
Võiduprotsent
10 Hinnatud ennustust
52 Keskm. usaldus
L W L L W W Hiljutine vorm

TipsBible on sel hooajal hinnanud 10 Palencia CF ennustust: nad võidavad 50% oma mängudest, mõlemad meeskonnad skoorivad 40% mängudest ja nende mängudes lüüakse keskmiselt 2.50 väravat. Iga allolev tulev Palencia CF vihje on AI hinnatud ja jääb avalikku ajalukku.

Tulevad Palencia CF ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat Palencia CF mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised Palencia CF tulemused

Cristo Atletico vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), L, 31. okt. Lõppseis: Cristo Atletico 1, Palencia CF 0. Koefitsiendid: 1 1.85, X 3.25, 2 4.15. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Cristo Atletico võidab koefitsiendiga 1.85; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.72. Parim vihje: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62, usaldus 71% — Võit.
FT
Cristo Atletico1
Palencia CF0
✓ U2.5
1.6271%
Palencia CF vs UD Santa Marta, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 27. sept. Lõppseis: Palencia CF 3, UD Santa Marta 0. Koefitsiendid: 1 3.00, X 3.25, 2 2.22. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: UD Santa Marta võidab koefitsiendiga 2.22; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.65; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.83. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.37, usaldus 60% — Kaotus.
FT
Palencia CF3
Santa Marta0
✗ X2
▾1.3760%
Burgos Promesas vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 20. sept. Lõppseis: Burgos Promesas 3, Palencia CF 0. Koefitsiendid: 1 2.05, X 3.25, 2 3.40. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Burgos Promesas võidab koefitsiendiga 2.05; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.27; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.87. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.27, usaldus 72% — Võit.
FT
Burgos CF B3
Palencia CF0
✓ 1X
1.2772%
Palencia CF vs Cultural II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 13. sept. Lõppseis: Palencia CF 0, Cultural II 1. Koefitsiendid: 1 2.22, X 2.95, 2 3.30. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Palencia CF võidab koefitsiendiga 2.22; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.57; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.78. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.28, usaldus 67% — Kaotus.
FT
Palencia CF0
C. Leonesa B1
✗ 1X
1.2867%
Mirandes II vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 6. sept. Lõppseis: Mirandes II 0, Palencia CF 2. Koefitsiendid: 1 2.42, X 2.87, 2 3.05. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Palencia CF võidab koefitsiendiga 3.05; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.78. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.55, usaldus 66% — Võit.
FT
Mirandes B0
Palencia CF2
✓ X2
1.5566%
Atletico Astorga vs Palencia CF, Friendlies Clubs (World), L, 29. aug. Lõppseis: Atletico Astorga 0, Palencia CF 1. Koefitsiendid: 1 1.68, X 3.45, 2 4.25. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Atletico Astorga võidab koefitsiendiga 1.68; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.26; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.81. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.26, usaldus 73% — Kaotus.
FT
Atl. Astorga(Esp)0
Palencia CF(Esp)1
✗ O1.5
1.2673%
Guijuelo vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 7. juuni. Lõppseis: Guijuelo 1, Palencia CF 2. Koefitsiendid: 1 1.78, X 3.45, 2 4.25. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Guijuelo võidab koefitsiendiga 1.78; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.28; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.93. Parim vihje: Guijuelo võidab koefitsiendiga 1.78, usaldus 63% — Kaotus.
FT
Guijuelo1
Palencia CF2
✗ 1
▴1.7863%
Palencia CF vs Guijuelo, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 31. mai. Lõppseis: Palencia CF 2, Guijuelo 3. Koefitsiendid: 1 2.70, X 2.95, 2 2.62. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Mäng lõpeb viigiga koefitsiendiga 2.95; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.55; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.75. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.47, usaldus 48% — Kaotus.
FT
Palencia CF2
Guijuelo3
✗ 1X
1.4748%
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), L, 18. apr. Lõppseis: Atletico Mansilles 2, Palencia CF 1. Koefitsiendid: 1 2.60, X 3.05, 2 2.70. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Atletico Mansilles võidab koefitsiendiga 2.60; Väravad kokku: Alla 2.5 väravat koefitsiendiga 1.47; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.67. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.39, usaldus 74% — Võit.
FT
Mansilles2
Palencia CF1
✓ 1X
▾1.3974%
Numancia II vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), P, 5. apr. Lõppseis: Numancia II 1, Palencia CF 2. Koefitsiendid: 1 3.00, X 3.20, 2 2.32. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Palencia CF võidab koefitsiendiga 2.32; Väravad kokku: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.47; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 2.05. Parim vihje: Üle 1.5 väravat koefitsiendiga 1.47, usaldus 80% — Võit.
FT
Numancia B1
Palencia CF2
✓ O1.5
▾1.4780%

Palencia CF sel hooajal

Tulemused
Võit 5 Viik 0 Kaotus 5

10 mängus · Võiduprotsent 50%

Väravad
1.3Löödud / mäng
1.2Lastud / mäng
Puhtad mängud 30% Ei löönud väravat 30%
Väravatrendid
Mõlemad lõid värava40%
Üle 2,5 värava60%
Üle 1,5 värava70%

Kuidas meie Palencia CF vihjed toimivad

Meie avalik võiduprotsent sellele meeskonnale turu kaupa — ainult arveldatud valikud.

Mängu tulemus (1X2) 43% 7 vihjet

Ava iga Palencia CF valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Korduma kippuvad küsimused

Kas Palencia CF ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Palencia CF jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Palencia CF ennustused?

Iga lõppenud Palencia CF ennustus hinnatakse avalikult ja jääb ajalukku — võitis või kaotas — nii et saad meie täpsust ise kontrollida, kõike seda tasuta.

Milliseid Palencia CF mänge te katate?

Katame Palencia CF'i igal võistlusel, kus nad mängivad — liiga, karikad ja Euroopa — koos 1X2, üle/alla, mõlemad löövad värava ja meie parima vihjega igale mängule.

Kuidas Palencia CF ennustused tehakse?

Masinõppe mudel kaalub vormi, oodatavaid väravaid, vigastusi ja omavahelist seisu, seejärel hindab ja avaldab tugevaimad Palencia CF valikud automaatselt — 100% AI, ilma inimese käsitsi valimiseta.

Uusimad blogist

Kõik artiklid