Uueneb reaalajas AI hinnatud jalgpallivihjed, väärtuspanused ja avalik ajalugu
18+
TipsBible
⌘K Logi sisse Registreeru
World Hooaeg 2026 Uuendatud 31. okt 2026

Friendlies Clubs ennustused

Tehisintellekti mänguvihjed, elav tabel ja hooaja trendid igale Friendlies Clubs mängule.

50%
Võiduprotsent
30 Analüüsitud mänge
69 Keskm. usaldus
60 Kaetud meeskondi

Sel hooajal 30 analüüsitud Friendlies Clubs mängu põhjal võidetakse koduväljakul 47%, mõlemad skoorivad 47% mängudest ja keskmiselt lüüakse 2.87 väravat — iga allolev uus Friendlies Clubs vihje jõuab meie avalikku arvestusse juba enne avavilet.

Tulevad Friendlies Clubs ennustused

Praegu pole ühtegi tulevat Friendlies Clubs mängu avaldatud vihjega — tule varsti tagasi.

Hiljutised Friendlies Clubs tulemused

Bellinzona vs Collina d'Oro, Friendlies Clubs (World), R, 16. okt. Lõppseis: Bellinzona 2, Collina d'Oro 0. Koefitsiendid: 1 1.87, X 3.75, 2 4.10. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Collina d'Oro võidab koefitsiendiga 4.10; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.57; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.57. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.93, usaldus 67% — Kaotus.
FT
Bellinzona(Sui)2
Collina d'Oro(Sui)0
✗ X2
▾1.9367%
IFK Norrkoping vs Kalmar FF, Friendlies Clubs (World), T, 6. okt. Lõppseis: IFK Norrkoping 0, Kalmar FF 0. Koefitsiendid: 1 2.52, X 3.90, 2 2.32. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: IFK Norrkoping võidab koefitsiendiga 2.52; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.35; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.95. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.52, usaldus 79% — Võit.
FT
Norrkoping(Swe)0
Kalmar(Swe)0
✓ 1X
1.5279%
Guadalajara Chivas vs Club America, Friendlies Clubs (World), E, 5. okt. Lõppseis: Guadalajara Chivas 2, Club America 0. Koefitsiendid: 1 3.30, X 3.65, 2 1.95. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.27; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.59; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.55. Parim vihje: Mõlemad löövad värava koefitsiendiga 1.55, usaldus 75% — Kaotus.
FT
Chivas(Mex)2
Club America(Mex)0
✗ BTTS
▴1.5575%
Zenit vs Bate Borisov, Friendlies Clubs (World), P, 4. okt. Lõppseis: Zenit 1, Bate Borisov 0. Koefitsiendid: 1 1.08, X 13.20, 2 36.00. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Zenit võidab koefitsiendiga 1.08; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.19; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 2.05. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.19, usaldus 71% — Kaotus.
FT
Zenit(Rus)1
BATE(Blr)0
✗ O2.5
1.1971%
Ludogorets vs Cherno M, Friendlies Clubs (World), P, 4. okt. Lõppseis: Ludogorets 5, Cherno M 0. Koefitsiendid: 1 1.66, X 3.95, 2 4.55. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Ludogorets võidab koefitsiendiga 1.66; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.63. Parim vihje: Kodumeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.19, usaldus 85% — Võit.
FT
Ludogorets(Bul)5
Cherno More(Bul)0
✓ 1X
▾1.1985%
Hamburger SV vs FC Copenhagen, Friendlies Clubs (World), P, 4. okt. Lõppseis: Hamburger SV 2, FC Copenhagen 0. Koefitsiendid: 1 2.04, X 4.10, 2 3.25. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: FC Copenhagen võidab koefitsiendiga 3.25; Väravad kokku: Alla 3.5 väravat koefitsiendiga 1.72; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 2.65. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.83, usaldus 85% — Kaotus.
FT
Hamburg(Ger)2
Copenhagen(Den)0
✗ X2
▴1.8385%
Dynamo vs Rodina Moskva, Friendlies Clubs (World), P, 4. okt. Lõppseis: Dynamo 3, Rodina Moskva 2. Koefitsiendid: 1 1.23, X 5.60, 2 8.90. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Dynamo võidab koefitsiendiga 1.23; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.47; Mõlemad skoorivad: Ei koefitsiendiga 1.78. Parim vihje: Kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga koefitsiendiga 1.73, usaldus 80% — Kaotus.
FT
Dynamo Moscow(Rus)3
Rodina Moscow(Rus)2
✗ H1
1.7380%
AEK Larnaca vs Apollon L, Friendlies Clubs (World), L, 3. okt. Lõppseis: AEK Larnaca 3, Apollon L 0. Koefitsiendid: 1 2.08, X 3.55, 2 3.65. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: AEK Larnaca võidab koefitsiendiga 2.08; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.72; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.62. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.72, usaldus 78% — Võit.
FT
AEK Larnaca(Cyp)3
Apollon Limassol(Cyp)0
✓ O2.5
1.7278%
Stade Brestois 29 vs Monza, Friendlies Clubs (World), L, 3. okt. Lõppseis: Stade Brestois 29 2, Monza 2. Koefitsiendid: 1 2.40, X 3.50, 2 2.72. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Stade Brestois 29 võidab koefitsiendiga 2.40; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.54. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62, usaldus 86% — Võit.
FT
Brest(Fra)2
Monza(Ita)2
✓ O2.5
▴1.6286%
KV Mechelen vs Karpaty, Friendlies Clubs (World), L, 3. okt. Lõppseis: KV Mechelen 2, Karpaty 3. Koefitsiendid: 1 2.20, X 3.75, 2 3.05. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: Karpaty võidab koefitsiendiga 3.05; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.62; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.55. Parim vihje: Võõrsilmeeskond võidab või viigistab koefitsiendiga 1.61, usaldus 71% — Võit.
FT
KV Mechelen(Bel)2
Karpaty(Ukr)3
✓ X2
▾1.6171%
GKS Katowice vs Banik O, Friendlies Clubs (World), L, 3. okt. Lõppseis: GKS Katowice 1, Banik O 1. Koefitsiendid: 1 2.22, X 3.55, 2 2.82. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: GKS Katowice võidab koefitsiendiga 2.22; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.54. Parim vihje: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.60, usaldus 89% — Kaotus.
FT
GKS Katowice(Pol)1
Ostrava(Cze)1
✗ O2.5
1.6089%
FC Winterthur vs FC Basel 1893, Friendlies Clubs (World), L, 3. okt. Lõppseis: FC Winterthur 7, FC Basel 1893 3. Koefitsiendid: 1 4.15, X 4.05, 2 1.70. TipsBible ennustused — Lõpptulemus: FC Basel 1893 võidab koefitsiendiga 1.70; Väravad kokku: Üle 2.5 väravat koefitsiendiga 1.43; Mõlemad skoorivad: Jah koefitsiendiga 1.45. Parim vihje: Mõlemad löövad värava koefitsiendiga 1.45, usaldus 89% — Võit.
FT
Winterthur(Sui)7
Basel(Sui)3
✓ BTTS
▾1.4589%

Ava iga Friendlies Clubs valik

Näe kõiki tulevaid vihjeid, täielikke koefitsiente ja value-hinnanguid — tasuta, kui lood konto.

Ava kõik ennustused

Meeskonnad liigas Friendlies Clubs

Korduma kippuvad küsimused

Kas Friendlies Clubs ennustused on tasuta?

Jah — värskeid Friendlies Clubs jalgpallivihjeid avaldatakse tasuta igal mängupäeval, ja tasuta konto avab iga tuleva valiku, täielikud koefitsiendid ja kogu AI kupongikoostaja.

Kui täpsed on teie Friendlies Clubs ennustused?

Kontrolli ise: iga lõppenud Friendlies Clubs ennustus jääb meie avalikku arvestusse, võitis või kaotas — nii saad meie täpsuses ise veenduda, kõike seda tasuta.

Mida Friendlies Clubs leht sisaldab?

Tulevad Friendlies Clubs vihjed meie AI usaldusskooriga, elav liigatabel, hiljutised hinnatud tulemused ja hooaja trendid — kodu/viigi/võõrsil jaotus, üle/alla ja mõlemad löövad värava määrad. Friendlies Clubs sel hooajal: 47% mängudest üle 2,5 värava, 23% viike ja 30% võõrsilvõite.

Kuidas Friendlies Clubs ennustused tehakse?

Vorm, oodatavad väravad, vigastused ja omavahelised mängud toidavad masinõppemudelit; tugevaimad Friendlies Clubs vihjed vaadatakse enne avaldamist üle.

Kõik liigad →

Uusimad blogist

Kõik artiklid