Opdateres live AI-vurderede fodboldtips, spil med værdi og en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Log ind Tilmeld dig
Liga 2 Indonesia

Persiba Balikpapan tips

AI-spiltips, form og vores offentlige facitliste for hver kamp med Persiba Balikpapan.

Opdateret 31. okt. 2026
67%
Vinderprocent
9 Bedømte tips
57 Gns. tillid
L L L L L L Seneste form

TipsBible har bedømt 9 Persiba Balikpapan-tips i denne sæson: de vinder 11% af deres kampe, begge hold scorer i 44% af kampene, og der falder i snit 2.78 mål i deres opgør. Hvert kommende Persiba Balikpapan-tip nedenfor er AI-bedømt og bliver stående på en offentlig facitliste.

Kommende tips for Persiba Balikpapan

Ingen kommende kampe med Persiba Balikpapan med et offentliggjort tip lige nu — kig forbi snart.

Seneste resultater for Persiba Balikpapan

Persipura Jayapura mod Persiba Balikpapan, Liga 2 (Indonesia), fre. 23. okt. Fuld tid: Persipura Jayapura 5, Persiba Balikpapan 1. Odds: 1 1.16, X 7.00, 2 14.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Persipura Jayapura vinder til odds 1.16; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.57; Begge hold scorer: Nej til odds 1.53. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.57, 84% tillid — Tabt.
FT
Persipura5
Balikpapan1
✗ U3.5
1.5784%
Persiba Balikpapan mod Tornado Pekanbaru, Liga 2 (Indonesia), fre. 16. okt. Fuld tid: Persiba Balikpapan 0, Tornado Pekanbaru 3. Odds: 1 10.00, X 5.50, 2 1.25. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Tornado Pekanbaru vinder til odds 1.25; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.60; Begge hold scorer: Nej til odds 1.61. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.60, 89% tillid — Vundet.
FT
Balikpapan0
Tornado3
✓ U3.5
1.6089%
Barito Putera mod Persiba B, Liga 2 (Indonesia), lør. 10. okt. Fuld tid: Barito Putera 2, Persiba B 0. Odds: 1 1.24, X 5.30, 2 10.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Barito Putera vinder til odds 1.24; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.62; Begge hold scorer: Nej til odds 1.61. Bedste tip: Barito Putera vinder til odds 1.24, 76% tillid — Vundet.
FT
Barito Putera2
Balikpapan0
✓ 1
▾1.2476%
Deltras mod Persiba Balikpapan, Liga 2 (Indonesia), søn. 4. okt. Fuld tid: Deltras 2, Persiba Balikpapan 0. Odds: 1 1.21, X 6.30, 2 9.60. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 3.60; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.55; Begge hold scorer: Ja til odds 1.97. Bedste tip: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 3.60, 56% tillid — Tabt.
FT
Deltras2
Balikpapan0
✗ X2
▴3.6056%
Persiba Balikpapan mod Dejan, Liga 2 (Indonesia), fre. 25. sep. Fuld tid: Persiba Balikpapan 0, Dejan 1. Odds: 1 4.25, X 3.55, 2 1.72. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Dejan vinder til odds 1.72; Samlet antal mål: Under 2.5 mål til odds 1.76; Begge hold scorer: Nej til odds 1.82. Bedste tip: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.19, 64% tillid — Vundet.
FT
Balikpapan0
Dejan1
✓ X2
▾1.1964%
Persiba Balikpapan mod Persela Lamongan, Liga 2 (Indonesia), lør. 19. sep. Fuld tid: Persiba Balikpapan 0, Persela Lamongan 1. Odds: 1 4.25, X 3.40, 2 1.82. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Persela Lamongan vinder til odds 1.82; Samlet antal mål: Under 2.5 mål til odds 1.63; Begge hold scorer: Nej til odds 1.72. Bedste tip: Persela Lamongan scorer til odds 1.15, 89% tillid — Vundet.
FT
Balikpapan0
Persela L1
✓ AS
1.1589%
Cilegon United mod Persiba Balikpapan, Liga 2 (Indonesia), søn. 13. sep. Fuld tid: Cilegon United 3, Persiba Balikpapan 2. Odds: 1 1.93, X 3.40, 2 3.40. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Persiba Balikpapan vinder til odds 3.40; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.30; Begge hold scorer: Ja til odds 1.74. Bedste tip: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.70, 61% tillid — Tabt.
FT
RANS N3
Balikpapan2
✗ X2
1.7061%
Persekat mod Persiba B, Liga 2 (Indonesia), fre. 8. maj. Fuld tid: Persekat 1, Persiba B 2. Odds: 1 1.90, X 3.40, 2 3.55. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Persekat vinder til odds 1.90; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.27; Begge hold scorer: Nej til odds 1.90. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.27, 71% tillid — Vundet.
FT
Persekat1
Balikpapan2
✓ U3.5
▾1.2771%
Persipal BU mod Balikpapan, Liga 2 (Indonesia), man. 23. feb. Fuld tid: Persipal BU 1, Balikpapan 1. Odds: 1 3.25, X 3.60, 2 2.10. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Persipal BU vinder til odds 3.25; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.31; Begge hold scorer: Nej til odds 2.01. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.31, 68% tillid — Vundet.
FT
Persipal1
Balikpapan1
✓ U3.5
▾1.3168%

Persiba Balikpapan denne sæson

Resultater
Vundet 1 Uafgjort 1 Tabt 7

på 9 kampe · Vinderprocent 11%

Mål
0.67Scoret / kamp
2.11Indkasseret / kamp
Kampe uden indkasserede mål 0% Scorede ikke 56%
Måltendenser
Begge hold scorede44%
Over 2,5 mål44%
Over 1,5 mål78%

Lås hvert tip for Persiba Balikpapan op

Se alle kommende tips, alle odds og value-vurderinger — gratis når du opretter en konto.

Lås op for alle tips

Ofte stillede spørgsmål

Er tips for Persiba Balikpapan gratis?

Ja — friske fodboldtips for Persiba Balikpapan udgives gratis hver kampdag, og en gratis konto låser hvert kommende tip, alle odds og hele AI Bet Builder op.

Hvor præcise er jeres tips for Persiba Balikpapan?

Hvert afsluttet tip for Persiba Balikpapan bedømmes offentligt og bliver stående på facitlisten — vundet eller tabt — så du selv kan verificere vores præcision, helt gratis.

Hvilke kampe med Persiba Balikpapan dækker I?

Vi dækker Persiba Balikpapan i hver turnering, de spiller — liga, pokaler og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge hold scorer og vores bedste tip for hver kamp.

Hvordan laves tips for Persiba Balikpapan?

En maskinlæringsmodel vægter form, forventede mål, skader og indbyrdes opgør og scorer og udgiver derefter automatisk de stærkeste Persiba Balikpapan-tips — 100 % AI, uden menneskelig håndplukning.

Nyt fra bloggen

Alle artikler