Opdateres live AI-vurderede fodboldtips, spil med værdi og en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Log ind Tilmeld dig
Premier Division Gibraltar

Lions Gibraltar tips

AI-spiltips, form og vores offentlige facitliste for hver kamp med Lions Gibraltar.

Opdateret 31. okt. 2026
75%
Vinderprocent
4 Bedømte tips
23 Gns. tillid
L L L L Seneste form

Kommende tips for Lions Gibraltar

Ingen kommende kampe med Lions Gibraltar med et offentliggjort tip lige nu — kig forbi snart.

Seneste resultater for Lions Gibraltar

St Joseph S Fc mod Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), lør. 3. maj. Fuld tid: St Joseph S Fc 6, Lions Gibraltar 0. Odds: 1 1.08, X 8.10, 2 17.50. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: St Joseph S Fc vinder til odds 1.08; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.40; Begge hold scorer: Nej til odds 1.50. Bedste tip: St Joseph S Fc scorer 2 eller flere til odds 1.20, 60% tillid — Vundet.
FT
St Josephs6
Lions Gibraltar0
✓ HS2+
1.2060%
Lincoln Red Imps mod Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), søn. 20. apr. Fuld tid: Lincoln Red Imps 3, Lions Gibraltar 0. Odds: 1 1.08, X 9.70, 2 22.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Lincoln Red Imps vinder til odds 1.08; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.33; Begge hold scorer: Nej til odds 1.49. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder med mindst 2 mål til odds 1.58, 64% tillid — Vundet.
FT
Lincoln Red Imps3
Lions Gibraltar0
✓ H1
1.5864%
Manchester 62 mod Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), søn. 13. apr. Fuld tid: Manchester 62 1, Lions Gibraltar 0. Odds: 1 2.00, X 3.80, 2 2.90. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.33; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.40; Begge hold scorer: Ja til odds 1.37. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.33, 45% tillid — Vundet.
FT
Manchester 621
Lions Gibraltar0
✓ 1X
1.3345%
Lions Gibraltar mod Magpies, Premier Division (Gibraltar), lør. 5. apr. Fuld tid: Lions Gibraltar 1, Magpies 2. Odds: 1 4.50, X 4.20, 2 1.55. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Lions Gibraltar vinder til odds 4.50; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.45; Begge hold scorer: Ja til odds 1.53. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 2.27, 47% tillid — Tabt.
FT
Lions Gibraltar1
Magpies2
✗ 1X
2.2747%

Lås hvert tip for Lions Gibraltar op

Se alle kommende tips, alle odds og value-vurderinger — gratis når du opretter en konto.

Lås op for alle tips

Ofte stillede spørgsmål

Er tips for Lions Gibraltar gratis?

Ja — friske fodboldtips for Lions Gibraltar udgives gratis hver kampdag, og en gratis konto låser hvert kommende tip, alle odds og hele AI Bet Builder op.

Hvor præcise er jeres tips for Lions Gibraltar?

Hvert afsluttet tip for Lions Gibraltar bedømmes offentligt og bliver stående på facitlisten — vundet eller tabt — så du selv kan verificere vores præcision, helt gratis.

Hvilke kampe med Lions Gibraltar dækker I?

Vi dækker Lions Gibraltar i hver turnering, de spiller — liga, pokaler og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge hold scorer og vores bedste tip for hver kamp.

Hvordan laves tips for Lions Gibraltar?

En maskinlæringsmodel vægter form, forventede mål, skader og indbyrdes opgør og scorer og udgiver derefter automatisk de stærkeste Lions Gibraltar-tips — 100 % AI, uden menneskelig håndplukning.

Nyt fra bloggen

Alle artikler