Opdateres live AI-vurderede fodboldtips, spil med værdi og en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Log ind Tilmeld dig
3. SNL - East Slovenia

Korotan Prevalje tips

AI-spiltips, form og vores offentlige facitliste for hver kamp med Korotan Prevalje.

Opdateret 31. okt. 2026
56%
Vinderprocent
9 Bedømte tips
43 Gns. tillid
L L D D D D Seneste form

TipsBible har bedømt 9 Korotan Prevalje-tips i denne sæson: de vinder 22% af deres kampe, begge hold scorer i 56% af kampene, og der falder i snit 2.44 mål i deres opgør. Hvert kommende Korotan Prevalje-tip nedenfor er AI-bedømt og bliver stående på en offentlig facitliste.

Kommende tips for Korotan Prevalje

Seneste resultater for Korotan Prevalje

Korotan Prevalje mod Celje, Cup (Slovenia), søn. 25. okt. Fuld tid: Korotan Prevalje 0, Celje 2. Odds: 1 13.50, X 7.40, 2 1.16. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 6.20; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.48; Begge hold scorer: Nej til odds 1.54. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 6.20, 56% tillid — Tabt.
FT
Korotan0
Celje2
✗ 1X
▴6.2056%
Dobrovce mod Korotan P, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 10. okt. Fuld tid: Dobrovce 1, Korotan P 0. Odds: 1 4.00, X 3.90, 2 1.70. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Korotan P vinder til odds 1.70; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.54; Begge hold scorer: Ja til odds 1.58. Bedste tip: Korotan P vinder til odds 1.70, 55% tillid — Tabt.
FT
Dobrovce1
Korotan0
✗ 2
1.7055%
Korotan Prevalje mod Ljutomer, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 19. sep. Fuld tid: Korotan Prevalje 1, Ljutomer 1. Odds: 1 2.05, X 3.65, 2 2.92. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Korotan Prevalje vinder til odds 2.05; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.61; Begge hold scorer: Ja til odds 1.57. Bedste tip: Begge hold scorer til odds 1.57, 75% tillid — Vundet.
FT
Korotan1
Ljutomer1
✓ BHS
1.5775%
Korotan Prevalje mod Carda Martjanci, 3. SNL - East (Slovenia), fre. 4. sep. Fuld tid: Korotan Prevalje 1, Carda Martjanci 1. Odds: 1 2.20, X 3.60, 2 2.70. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Korotan Prevalje vinder til odds 2.20; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.57; Begge hold scorer: Ja til odds 1.53. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.38, 55% tillid — Vundet.
FT
Korotan1
Carda Martjanci1
✓ 1X
▾1.3855%
Race mod Korotan Prevalje, 3. SNL - East (Slovenia), ons. 26. aug. Fuld tid: Race 0, Korotan Prevalje 0. Odds: 1 2.30, X 3.50, 2 2.62. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.50; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.63; Begge hold scorer: Ja til odds 1.56. Bedste tip: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.50, 42% tillid — Vundet.
FT
Race0
Korotan0
✓ X2
1.5042%
Korotan Prevalje mod Smartno, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 22. aug. Fuld tid: Korotan Prevalje 0, Smartno 0. Odds: 1 1.78, X 3.55, 2 3.85. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Korotan Prevalje vinder til odds 1.78; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.49; Begge hold scorer: Ja til odds 1.50. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.49, 79% tillid — Tabt.
FT
Korotan0
Smartno0
✗ O2.5
▾1.4979%
Korotan Prevalje mod Videm, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 15. aug. Fuld tid: Korotan Prevalje 4, Videm 2. Odds: 1 3.35, X 3.50, 2 1.91. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Videm vinder til odds 1.91; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.52; Begge hold scorer: Ja til odds 1.50. Bedste tip: Begge hold scorer til odds 1.50, 75% tillid — Vundet.
FT
Korotan4
Videm2
✓ BHS
1.5075%
Korotan Prevalje mod Podvinci, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 23. maj. Fuld tid: Korotan Prevalje 1, Podvinci 3. Odds: 1 1.80, X 3.65, 2 3.60. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Korotan Prevalje vinder til odds 1.80; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.69; Begge hold scorer: Ja til odds 1.64. Bedste tip: Korotan Prevalje vinder til odds 1.80, 63% tillid — Tabt.
FT
Korotan1
Podvinci3
✗ 1
1.8063%
Fuzinar mod Korotan Prevalje, 3. SNL - East (Slovenia), lør. 16. maj. Fuld tid: Fuzinar 2, Korotan Prevalje 3. Odds: 1 1.45, X 4.40, 2 5.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Fuzinar vinder til odds 1.45; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.44; Begge hold scorer: Ja til odds 1.60. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.44, 75% tillid — Vundet.
FT
Fuzinar2
Korotan3
✓ O2.5
1.4475%

Korotan Prevalje denne sæson

Resultater
Vundet 2 Uafgjort 4 Tabt 3

på 9 kampe · Vinderprocent 22%

Mål
1.11Scoret / kamp
1.33Indkasseret / kamp
Kampe uden indkasserede mål 22% Scorede ikke 44%
Måltendenser
Begge hold scorede56%
Over 2,5 mål33%
Over 1,5 mål67%

Hvordan vores Korotan Prevalje-tips klarer sig

Vores offentlige vinderprocent på dette hold pr. marked — kun afgjorte tips.

Kampresultat (1X2) 40% 5 tips

Lås hvert tip for Korotan Prevalje op

Se alle kommende tips, alle odds og value-vurderinger — gratis når du opretter en konto.

Lås op for alle tips

Ofte stillede spørgsmål

Er tips for Korotan Prevalje gratis?

Ja — friske fodboldtips for Korotan Prevalje udgives gratis hver kampdag, og en gratis konto låser hvert kommende tip, alle odds og hele AI Bet Builder op.

Hvor præcise er jeres tips for Korotan Prevalje?

Hvert afsluttet tip for Korotan Prevalje bedømmes offentligt og bliver stående på facitlisten — vundet eller tabt — så du selv kan verificere vores præcision, helt gratis.

Hvilke kampe med Korotan Prevalje dækker I?

Vi dækker Korotan Prevalje i hver turnering, de spiller — liga, pokaler og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge hold scorer og vores bedste tip for hver kamp.

Hvordan laves tips for Korotan Prevalje?

En maskinlæringsmodel vægter form, forventede mål, skader og indbyrdes opgør og scorer og udgiver derefter automatisk de stærkeste Korotan Prevalje-tips — 100 % AI, uden menneskelig håndplukning.

Nyt fra bloggen

Alle artikler