Opdateres live AI-vurderede fodboldtips, spil med værdi og en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Log ind Tilmeld dig
Second NL Croatia

Grobničan Čavle tips

AI-spiltips, form og vores offentlige facitliste for hver kamp med Grobničan Čavle.

Opdateret 31. okt. 2026
56%
Vinderprocent
9 Bedømte tips
59 Gns. tillid
L D W D L L Seneste form

TipsBible har bedømt 8 Grobničan Čavle-tips i denne sæson: de vinder 38% af deres kampe, begge hold scorer i 50% af kampene, og der falder i snit 2.75 mål i deres opgør. Hvert kommende Grobničan Čavle-tip nedenfor er AI-bedømt og bliver stående på en offentlig facitliste.

Kommende tips for Grobničan Čavle

Ingen kommende kampe med Grobničan Čavle med et offentliggjort tip lige nu — kig forbi snart.

Seneste resultater for Grobničan Čavle

Grobnican Cavle mod Zagora, Second NL (Croatia), lør. 31. okt. Fuld tid: Grobnican Cavle 3, Zagora 4. Odds: 1 2.50, X 3.50, 2 2.35. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Zagora vinder til odds 2.35; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.46; Begge hold scorer: Ja til odds 1.44. Bedste tip: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.42, 63% tillid — Vundet.
FT
Grobnican3
Zagora4
✓ X2
▾1.4263%
Lucko mod Grobnican C, Second NL (Croatia), lør. 24. okt. Fuld tid: Lucko 1, Grobnican C 1. Odds: 1 1.98, X 3.45, 2 3.25. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Lucko vinder til odds 1.98; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.45; Begge hold scorer: Ja til odds 1.59. Bedste tip: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.28, 77% tillid — Vundet.
FT
Lucko1
Grobnican1
✓ 1X
▴1.2877%
Grobnican Cavle mod Uljanik, Second NL (Croatia), fre. 16. okt. Fuld tid: Grobnican Cavle 2, Uljanik 0. Odds: 1 3.35, X 3.65, 2 1.90. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.27; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.54; Begge hold scorer: Ja til odds 1.53. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.54, 76% tillid — Tabt.
FT
Grobnican2
Uljanik0
✗ O2.5
▾1.5476%
Solin mod Grobnican C, Second NL (Croatia), søn. 11. okt. Fuld tid: Solin 1, Grobnican C 1. Odds: 1 1.48, X 4.50, 2 6.10. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Solin vinder til odds 1.48; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.51; Begge hold scorer: Ja til odds 1.70. Bedste tip: Solin vinder til odds 1.48, 80% tillid — Tabt.
FT
Solin1
Grobnican1
✗ 1
▴1.4880%
Grobnican Cavle mod Hrvatski Dragovoljac, Second NL (Croatia), lør. 3. okt. Fuld tid: Grobnican Cavle 1, Hrvatski Dragovoljac 4. Odds: 1 2.30, X 3.40, 2 2.70. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Udeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.50; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.41; Begge hold scorer: Ja til odds 1.57. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.41, 71% tillid — Tabt.
FT
Grobnican1
Dragovoljac4
✗ U3.5
1.4171%
Jarun mod Grobnican C, Second NL (Croatia), lør. 26. sep. Fuld tid: Jarun 3, Grobnican C 0. Odds: 1 1.53, X 4.05, 2 5.20. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Jarun vinder til odds 1.53; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.53; Begge hold scorer: Ja til odds 1.61. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.53, 88% tillid — Vundet.
FT
Jarun3
Grobnican0
✓ O2.5
▾1.5388%
Bjelovar mod Grobnican C, Second NL (Croatia), lør. 12. sep. Fuld tid: Bjelovar 4, Grobnican C 0. Odds: 1 1.52, X 4.15, 2 5.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Bjelovar vinder til odds 1.52; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.53; Begge hold scorer: Ja til odds 1.65. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.53, 68% tillid — Vundet.
FT
Bjelovar4
Grobnican0
✓ O2.5
1.5368%
Grobnican Cavle mod Varteks Varazdin, Second NL (Croatia), lør. 29. aug. Fuld tid: Grobnican Cavle 1, Varteks Varazdin 0. Odds: 1 2.35, X 3.50, 2 2.63. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Varteks Varazdin vinder til odds 2.63; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.62; Begge hold scorer: Ja til odds 1.53. Bedste tip: Varteks Varazdin scorer til odds 1.29, 87% tillid — Tabt.
FT
Grobnican1
Varteks V0
✗ AS
1.2987%
Grobnican mod Dakovo-Croatia, Second NL (Croatia), lør. 28. mar. Fuld tid: Grobnican 2, Dakovo-Croatia 1. Odds: 1 1.77, X 3.60, 2 3.90. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Grobnican vinder til odds 1.77; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.72; Begge hold scorer: Nej til odds 2.07. Bedste tip: Grobnican vinder til odds 1.77, 63% tillid — Vundet.
FT
Grobnican2
Dakovo-Croatia1
✓ 1
1.7763%

Grobničan Čavle denne sæson

Resultater
Vundet 3 Uafgjort 2 Tabt 3

på 8 kampe · Vinderprocent 38%

Mål
1Scoret / kamp
1.75Indkasseret / kamp
Kampe uden indkasserede mål 25% Scorede ikke 25%
Måltendenser
Begge hold scorede50%
Over 2,5 mål50%
Over 1,5 mål88%

Lås hvert tip for Grobničan Čavle op

Se alle kommende tips, alle odds og value-vurderinger — gratis når du opretter en konto.

Lås op for alle tips

Ofte stillede spørgsmål

Er tips for Grobničan Čavle gratis?

Ja — friske fodboldtips for Grobničan Čavle udgives gratis hver kampdag, og en gratis konto låser hvert kommende tip, alle odds og hele AI Bet Builder op.

Hvor præcise er jeres tips for Grobničan Čavle?

Hvert afsluttet tip for Grobničan Čavle bedømmes offentligt og bliver stående på facitlisten — vundet eller tabt — så du selv kan verificere vores præcision, helt gratis.

Hvilke kampe med Grobničan Čavle dækker I?

Vi dækker Grobničan Čavle i hver turnering, de spiller — liga, pokaler og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge hold scorer og vores bedste tip for hver kamp.

Hvordan laves tips for Grobničan Čavle?

En maskinlæringsmodel vægter form, forventede mål, skader og indbyrdes opgør og scorer og udgiver derefter automatisk de stærkeste Grobničan Čavle-tips — 100 % AI, uden menneskelig håndplukning.

Nyt fra bloggen

Alle artikler