Opdateres live AI-vurderede fodboldtips, spil med værdi og en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Log ind Tilmeld dig
1. SNL Slovenia

Brinje-Grosuplje tips

AI-spiltips, form og vores offentlige facitliste for hver kamp med Brinje-Grosuplje.

Opdateret 31. okt. 2026
80%
Vinderprocent
10 Bedømte tips
59 Gns. tillid
D W L L W L Seneste form

TipsBible har bedømt 10 Brinje-Grosuplje-tips i denne sæson: de vinder 50% af deres kampe, begge hold scorer i 40% af kampene, og der falder i snit 2.50 mål i deres opgør. Hvert kommende Brinje-Grosuplje-tip nedenfor er AI-bedømt og bliver stående på en offentlig facitliste.

Kommende tips for Brinje-Grosuplje

Seneste resultater for Brinje-Grosuplje

Brinje-Grosuplje mod Bravo, 1. SNL (Slovenia), tors. 29. okt. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 0, Bravo 0. Odds: 1 2.90, X 3.20, 2 2.37. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Hjemmeholdet vinder eller spiller uafgjort til odds 1.57; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.30; Begge hold scorer: Ja til odds 1.75. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.30, 70% tillid — Vundet.
FT
Grosuplje0
Bravo0
✓ U3.5
▾1.3070%
Videm mod Brinje-Grosup, Cup (Slovenia), søn. 25. okt. Fuld tid: Videm 0, Brinje-Grosup 2. Odds: 1 6.90, X 5.10, 2 1.34. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Videm vinder til odds 6.90; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.46; Begge hold scorer: Ja til odds 1.71. Bedste tip: Begge hold scorer til odds 1.71, 83% tillid — Tabt.
FT
Videm0
Grosuplje2
✗ BHS
1.7183%
Koper mod Brinje-Grosup, 1. SNL (Slovenia), søn. 18. okt. Fuld tid: Koper 5, Brinje-Grosup 0. Odds: 1 1.62, X 4.05, 2 4.85. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Koper vinder til odds 1.62; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.70; Begge hold scorer: Nej til odds 1.98. Bedste tip: Koper vinder til odds 1.62, 86% tillid — Vundet.
FT
Koper5
Grosuplje0
✓ 1
▴1.6286%
Brinje-Grosuplje mod Maribor, 1. SNL (Slovenia), søn. 11. okt. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 1, Maribor 2. Odds: 1 4.65, X 3.80, 2 1.67. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Maribor vinder til odds 1.67; Samlet antal mål: Over 1.5 mål til odds 1.25; Begge hold scorer: Nej til odds 2.02. Bedste tip: Maribor vinder til odds 1.67, 80% tillid — Vundet.
FT
Grosuplje1
Maribor2
✓ 2
▴1.6780%
Brinje-Grosuplje mod Radomlje, 1. SNL (Slovenia), søn. 20. sep. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 2, Radomlje 1. Odds: 1 2.17, X 3.55, 2 3.15. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Kampen ender uafgjort til odds 3.55; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.70; Begge hold scorer: Ja til odds 1.60. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.70, 79% tillid — Vundet.
FT
Grosuplje2
Radomlje1
✓ O2.5
▴1.7079%
Brinje-Grosuplje mod Nafta, 1. SNL (Slovenia), fre. 11. sep. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 1, Nafta 2. Odds: 1 2.27, X 3.45, 2 2.90. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Kampen ender uafgjort til odds 3.45; Samlet antal mål: Over 1.5 mål til odds 1.23; Begge hold scorer: Ja til odds 1.61. Bedste tip: Over 1.5 mål til odds 1.23, 86% tillid — Vundet.
FT
Grosuplje1
Nafta2
✓ O1.5
▾1.2386%
Olimpija Ljubljana mod Brinje-Grosuplje, 1. SNL (Slovenia), lør. 5. sep. Fuld tid: Olimpija Ljubljana 3, Brinje-Grosuplje 0. Odds: 1 1.70, X 3.70, 2 4.70. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Olimpija Ljubljana vinder til odds 1.70; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.38; Begge hold scorer: Ja til odds 1.79. Bedste tip: Under 3.5 mål til odds 1.38, 84% tillid — Vundet.
FT
Olimpija3
Grosuplje0
✓ U3.5
1.3884%
Brinje-Grosuplje mod Gorica, 2. SNL (Slovenia), fre. 10. apr. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 1, Gorica 0. Odds: 1 1.28, X 5.10, 2 16.00. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Gorica vinder til odds 16.00; Samlet antal mål: Over 2.5 mål til odds 1.67; Begge hold scorer: Ja til odds 2.13. Bedste tip: Over 2.5 mål til odds 1.67, 69% tillid — Tabt.
FT
Grosuplje1
Gorica0
✗ O2.5
▾1.6769%
Brinje-Grosuplje mod Tolmin, 2. SNL (Slovenia), fre. 25. apr. Fuld tid: Brinje-Grosuplje 1, Tolmin 0. Odds: 1 1.40, X 4.20, 2 6.70. TipsBible-forudsigelser — Slutresultat: Brinje-Grosuplje vinder til odds 1.36; Samlet antal mål: Under 3.5 mål til odds 1.33; Begge hold scorer: Ja til odds 2.10. Bedste tip: Brinje-Grosuplje vinder til odds 1.36, 56% tillid — Vundet.
FT
Grosuplje1
Tolmin0
✓ 1
1.3656%

Brinje-Grosuplje denne sæson

Resultater
Vundet 5 Uafgjort 1 Tabt 4

på 10 kampe · Vinderprocent 50%

Mål
1.1Scoret / kamp
1.4Indkasseret / kamp
Kampe uden indkasserede mål 40% Scorede ikke 30%
Måltendenser
Begge hold scorede40%
Over 2,5 mål60%
Over 1,5 mål70%

Hvordan vores Brinje-Grosuplje-tips klarer sig

Vores offentlige vinderprocent på dette hold pr. marked — kun afgjorte tips.

Over/Under 80% 5 tips

Lås hvert tip for Brinje-Grosuplje op

Se alle kommende tips, alle odds og value-vurderinger — gratis når du opretter en konto.

Lås op for alle tips

Ofte stillede spørgsmål

Er tips for Brinje-Grosuplje gratis?

Ja — friske fodboldtips for Brinje-Grosuplje udgives gratis hver kampdag, og en gratis konto låser hvert kommende tip, alle odds og hele AI Bet Builder op.

Hvor præcise er jeres tips for Brinje-Grosuplje?

Hvert afsluttet tip for Brinje-Grosuplje bedømmes offentligt og bliver stående på facitlisten — vundet eller tabt — så du selv kan verificere vores præcision, helt gratis.

Hvilke kampe med Brinje-Grosuplje dækker I?

Vi dækker Brinje-Grosuplje i hver turnering, de spiller — liga, pokaler og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge hold scorer og vores bedste tip for hver kamp.

Hvordan laves tips for Brinje-Grosuplje?

En maskinlæringsmodel vægter form, forventede mål, skader og indbyrdes opgør og scorer og udgiver derefter automatisk de stærkeste Brinje-Grosuplje-tips — 100 % AI, uden menneskelig håndplukning.

Nyt fra bloggen

Alle artikler