Actualitzat en directe Pronòstics de futbol avaluats per IA, apostes de valor i un historial públic
18+
TipsBible
⌘K Inicia sessió Registra't
Super League China

Shijiazhuang Y. J. pronòstics

Tips de partit amb IA, forma i el nostre historial públic per a cada partit del Shijiazhuang Y. J..

Actualitzat 31 d’oct. del 2026
50%
Encert
8 Pronòstics qualificats
61 Confiança mitjana
L L D L D W Forma recent

TipsBible ha qualificat 8 pronòstics del Shijiazhuang Y. J. aquesta temporada: guanyen el 38% dels seus partits, els dos equips marquen en el 50% dels partits i els seus enfrontaments fan una mitjana de 2.51 gols. Cada pròxim tip de Shijiazhuang Y. J. de sota el qualifica la nostra IA i queda en un historial públic.

Pròxims pronòstics del Shijiazhuang Y. J.

Ara mateix no hi ha pròxims partits del Shijiazhuang Y. J. amb un tip publicat — torna aviat.

Resultats recents del Shijiazhuang Y. J.

Qingdao Jonoon vs Shijiazhuang Y. J., Super League (China), ds., 2 de nov. Final: Qingdao Jonoon 1, Shijiazhuang Y. J. 0. Quotes: 1 1.49, X 4.40, 2 5.75. Prediccions de TipsBible — Resultat: El visitant guanya o empata a quota 2.50; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.57; Els dos equips marquen: No a quota 2.14. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.57, 59% de confiança — Fallat.
FT
Qingdao Hainiu1
Shijiazhu0
✗ O2.5
1.5759%
Shijiazhuang Y. J. vs SHANGHAI SIPG, Super League (China), dg., 27 d’oct. Final: Shijiazhuang Y. J. 0, SHANGHAI SIPG 1. Quotes: 1 15.00, X 9.00, 2 1.13. Prediccions de TipsBible — Resultat: SHANGHAI SIPG guanya a quota 1.13; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.15; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.63. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.15, 89% de confiança — Fallat.
FT
Shijiazhu0
Shanghai Port1
✗ O2.5
1.1589%
Shijiazhuang Y. J. vs Nantong Zhiyun, Super League (China), dg., 20 d’oct. Final: Shijiazhuang Y. J. 0, Nantong Zhiyun 0. Quotes: 1 2.72, X 3.40, 2 2.41. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.53; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.78; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.62. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.78, 82% de confiança — Fallat.
FT
Shijiazhu0
Nantong Zhiyun0
✗ O2.5
1.7882%
Tianjin Teda vs Shijiazhuang Y. J., Super League (China), dg., 29 de set. Final: Tianjin Teda 3, Shijiazhuang Y. J. 2. Quotes: 1 1.83, X 3.75, 2 3.86. Prediccions de TipsBible — Resultat: Shijiazhuang Y. J. guanya a quota 3.86; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.72; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.65. Millor tip: Shijiazhuang Y. J. marca a quota 1.40, 78% de confiança — Encertats.
FT
Tianjin Tigers3
Shijiazhu2
✓ AS
1.4078%
Hangzhou Greentown vs Shijiazhuang Y. J., Super League (China), dg., 22 de set. Final: Hangzhou Greentown 2, Shijiazhuang Y. J. 2. Quotes: 1 1.42, X 5.00, 2 5.80. Prediccions de TipsBible — Resultat: Hangzhou Greentown guanya a quota 1.42; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.30; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.44. Millor tip: Shijiazhuang Y. J. marca a quota 1.35, 92% de confiança — Encertats.
FT
Zhejiang2
Shijiazhu2
✓ AS
1.3592%
Shijiazhuang Y. J. vs Meizhou Kejia, Super League (China), ds., 14 de set. Final: Shijiazhuang Y. J. 2, Meizhou Kejia 1. Quotes: 1 2.40, X 3.45, 2 2.73. Prediccions de TipsBible — Resultat: Shijiazhuang Y. J. guanya a quota 2.40; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.68; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.56. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.68, 88% de confiança — Encertats.
FT
Shijiazhu2
Meizhou Hakka1
✓ O2.5
1.6888%

El Shijiazhuang Y. J. aquesta temporada

Resultats
Victòries 3 Empats 2 Derrotes 3

en 8 partits · Encert 38%

Gols
1.38Marcats / partit
1.13Encaixats / partit
Porteries a zero 25% Sense marcar 38%
Tendències de gols
Els dos equips van marcar50%
Més de 2,5 gols50%
Més d'1,5 gols50%

Com rendeixen els nostres tips del Shijiazhuang Y. J.

El nostre percentatge d'encert públic en aquest equip per mercat — només picks liquidats.

Més / Menys 20% 5 tips

Desbloqueja cada pick del Shijiazhuang Y. J.

Mira tots els pròxims tips, les quotes completes i les valoracions de valor — gratis quan crees un compte.

Desbloqueja tots els pronòstics

Preguntes freqüents

Els pronòstics del Shijiazhuang Y. J. són gratis?

Sí — cada jornada publiquem tips de futbol del Shijiazhuang Y. J. nous i gratis, i un compte gratuït desbloqueja cada pick futur, les quotes completes i el Creador d'Apostes IA complet.

Quina precisió tenen els vostres pronòstics del Shijiazhuang Y. J.?

Cada pronòstic del Shijiazhuang Y. J. acabat es qualifica en públic i queda a l'historial — encerti o falli — perquè verifiquis la nostra precisió tu mateix, tot de manera gratuïta.

Quins partits del Shijiazhuang Y. J. cobriu?

Cobrim el Shijiazhuang Y. J. a totes les competicions que juga — lliga, copes i europees — amb 1X2, més/menys, els dos equips marquen i el nostre millor tip per a cada partit.

Com es fan els pronòstics del Shijiazhuang Y. J.?

Un model de machine learning pondera la forma, els gols esperats, les lesions i els enfrontaments directes, i després puntua i publica automàticament els pronòstics del Shijiazhuang Y. J. més forts — 100% IA, sense selecció humana.

Novetats del blog

Tots els articles
Match Previews

Abha vs Al-Ittihad: Són realment favorits segurs?

Pronòstic Abha vs Al-Ittihad FC: resultat previst 0:2, millor aposta victòria visitant a quota 1.7. Consells gratuïts per apostar a la Pro League, quotes i estadístiques.