Actualitzat en directe Pronòstics de futbol avaluats per IA, apostes de valor i un historial públic
18+
TipsBible
⌘K Inicia sessió Registra't
Conference League World

Lincoln Red Imps FC pronòstics

Tips de partit amb IA, forma i el nostre historial públic per a cada partit del Lincoln Red Imps FC.

Actualitzat 31 d’oct. del 2026
70%
Encert
10 Pronòstics qualificats
36 Confiança mitjana
L L W L W L Forma recent

TipsBible ha qualificat 10 pronòstics del Lincoln Red Imps FC aquesta temporada: guanyen el 50% dels seus partits, els dos equips marquen en el 70% dels partits i els seus enfrontaments fan una mitjana de 3.30 gols. Cada pròxim tip de Lincoln Red Imps FC de sota el qualifica la nostra IA i queda en un historial públic.

Pròxims pronòstics del Lincoln Red Imps FC

Ara mateix no hi ha pròxims partits del Lincoln Red Imps FC amb un tip publicat — torna aviat.

Resultats recents del Lincoln Red Imps FC

Lincoln Red Imps FC vs Twente, UEFA Europa Conference League (World), dj., 22 d’oct. Final: Lincoln Red Imps FC 1, Twente 4. Quotes: 1 16.00, X 8.25, 2 1.19. Prediccions de TipsBible — Resultat: Twente guanya a quota 1.19; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.92; Els dos equips marquen: No a quota 1.83. Millor tip: Twente guanya a quota 1.19, 60% de confiança — Encertats.
FT
Lincoln Red Imps(Gib)1
Twente(Ned)4
✓ 2
▾1.1960%
Brann vs Lincoln Red Imps FC, UEFA Europa Conference League (World), dj., 15 d’oct. Final: Brann 2, Lincoln Red Imps FC 1. Quotes: 1 1.16, X 8.75, 2 19.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: Brann guanya a quota 1.16; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.87; Els dos equips marquen: No a quota 1.69. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.87, 69% de confiança — Encertats.
FT
Brann(Nor)2
Lincoln Red Imps(Gib)1
✓ U3.5
▴1.8769%
Larne vs Lincoln Red Imps FC, UEFA Europa Conference League (World), dj., 27 d’ag. Final: Larne 0, Lincoln Red Imps FC 3. Quotes: 1 2.02, X 3.55, 2 3.60. Prediccions de TipsBible — Resultat: Larne guanya a quota 2.02; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.30; Els dos equips marquen: No a quota 2.00. Millor tip: Almenys un equip no marca a quota 2.00, 75% de confiança — Encertats.
FT
Larne(Nir)0
Lincoln Red Imps(Gib)3
✓ No BTTS
▾2.0075%
Legia vs Lincoln Red Imps, UEFA Europa Conference League (World), dj., 18 de des. Final: Legia 4, Lincoln Red Imps 1. Quotes: 1 1.40, X 5.65, 2 9.50. Prediccions de TipsBible — Resultat: Lincoln Red Imps guanya a quota 9.50; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.55; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.81. Millor tip: Tots dos equips marquen a quota 1.81, 57% de confiança — Encertats.
FT
Legia4
Lincoln Red Imps1
✓ BTTS
▾1.8157%
Lincoln Red Imps vs Sigma Olomouc, UEFA Europa Conference League (World), dj., 11 de des. Final: Lincoln Red Imps 2, Sigma Olomouc 1. Quotes: 1 7.50, X 4.90, 2 1.46. Prediccions de TipsBible — Resultat: Sigma Olomouc guanya a quota 1.46; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.49; Els dos equips marquen: No a quota 1.92. Millor tip: Sigma Olomouc guanya a quota 1.46, 63% de confiança — Fallat.
FT
Lincoln Red Imps2
Sigma Olomouc1
✗ 2
▴1.4663%
Hamrun vs Lincoln Red Imps, UEFA Europa Conference League (World), dj., 27 de nov. Final: Hamrun 3, Lincoln Red Imps 1. Quotes: 1 1.75, X 4.10, 2 5.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: Hamrun guanya a quota 1.75; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.42; Els dos equips marquen: No a quota 1.95. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.42, 63% de confiança — Fallat.
FT
Hamrun3
Lincoln Red Imps1
✗ U3.5
▴1.4263%
Lincoln Red Imps vs Rijeka, UEFA Europa Conference League (World), dj., 6 de nov. Final: Lincoln Red Imps 1, Rijeka 1. Quotes: 1 6.50, X 4.20, 2 1.48. Prediccions de TipsBible — Resultat: Rijeka guanya a quota 1.48; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.77; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.86. Millor tip: Lincoln Red Imps marca a quota 1.67, 76% de confiança — Encertats.
FT
Lincoln Red Imps1
Rijeka1
✓ HS
1.6776%
Lincoln Red Imps vs Lech Poznan, UEFA Europa Conference League (World), dj., 23 d’oct. Final: Lincoln Red Imps 2, Lech Poznan 1. Quotes: 1 10.00, X 5.50, 2 1.29. Prediccions de TipsBible — Resultat: Lech Poznan guanya a quota 1.29; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.58; Els dos equips marquen: Sí a quota 2.00. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.58, 75% de confiança — Encertats.
FT
Lincoln Red Imps2
Lech Poznan1
✓ O2.5
1.5875%
Manchester 62 vs Lincoln Red Imps FC, Premier Division (Gibraltar), dv., 2 de maig. Final: Manchester 62 0, Lincoln Red Imps FC 2. Quotes: 1 16.50, X 9.50, 2 1.06. Prediccions de TipsBible — Resultat: Lincoln Red Imps FC guanya a quota 1.06; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.40; Els dos equips marquen: No a quota 1.45. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.40, 54% de confiança — Fallat.
FT
Manchester 620
Lincoln Red Imps2
✗ O2.5
1.4054%
Lincoln Red Imps vs Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), dg., 20 d’abr. Final: Lincoln Red Imps 3, Lions Gibraltar 0. Quotes: 1 1.08, X 9.70, 2 22.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: Lincoln Red Imps guanya a quota 1.08; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.33; Els dos equips marquen: No a quota 1.49. Millor tip: El local guanya per 2 gols o més a quota 1.58, 64% de confiança — Encertats.
FT
Lincoln Red Imps3
Lions Gibraltar0
✓ H1
1.5864%

El Lincoln Red Imps FC aquesta temporada

Resultats
Victòries 5 Empats 1 Derrotes 4

en 10 partits · Encert 50%

Gols
1.7Marcats / partit
1.6Encaixats / partit
Porteries a zero 30% Sense marcar 0%
Tendències de gols
Els dos equips van marcar70%
Més de 2,5 gols80%
Més d'1,5 gols100%

Plantilla del Lincoln Red Imps FC — els més destacats

FWD K. Gómez 1G 7.30
GK J. Hankins 8.30
DEF Christian Rutjens 8.20
DEF Nano 7.30
FWD Álvaro Romero 6.90
MID Nico Pinto 6.90
FWD M. Toledano 6.90
MID G. Torrilla 6.60
FWD Yussef Flalhi Idrissi 6.60
MID Mandi 6.50
MID Toni García 6.50
DEF Joe 6.50
DEF J. Eersteling 6.50
MID F. Álvarez 6.50

Desbloqueja cada pick del Lincoln Red Imps FC

Mira tots els pròxims tips, les quotes completes i les valoracions de valor — gratis quan crees un compte.

Desbloqueja tots els pronòstics

Preguntes freqüents

Els pronòstics del Lincoln Red Imps FC són gratis?

Sí — cada jornada publiquem tips de futbol del Lincoln Red Imps FC nous i gratis, i un compte gratuït desbloqueja cada pick futur, les quotes completes i el Creador d'Apostes IA complet.

Quina precisió tenen els vostres pronòstics del Lincoln Red Imps FC?

Cada pronòstic del Lincoln Red Imps FC acabat es qualifica en públic i queda a l'historial — encerti o falli — perquè verifiquis la nostra precisió tu mateix, tot de manera gratuïta.

Quins partits del Lincoln Red Imps FC cobriu?

Cobrim el Lincoln Red Imps FC a totes les competicions que juga — lliga, copes i europees — amb 1X2, més/menys, els dos equips marquen i el nostre millor tip per a cada partit.

Com es fan els pronòstics del Lincoln Red Imps FC?

Un model de machine learning pondera la forma, els gols esperats, les lesions i els enfrontaments directes, i després puntua i publica automàticament els pronòstics del Lincoln Red Imps FC més forts — 100% IA, sense selecció humana.

Novetats del blog

Tots els articles
Match Previews

Abha vs Al-Ittihad: Són realment favorits segurs?

Pronòstic Abha vs Al-Ittihad FC: resultat previst 0:2, millor aposta victòria visitant a quota 1.7. Consells gratuïts per apostar a la Pro League, quotes i estadístiques.