Actualitzat en directe Pronòstics de futbol avaluats per IA, apostes de valor i un historial públic
18+
TipsBible
⌘K Inicia sessió Registra't
Tercera División RFEF - Group 8 Spain

La Virgen del Camino pronòstics

Tips de partit amb IA, forma i el nostre historial públic per a cada partit del La Virgen del Camino.

Actualitzat 31 d’oct. del 2026
57%
Encert
7 Pronòstics qualificats
60 Confiança mitjana
D L L D W W Forma recent

TipsBible ha qualificat 7 pronòstics del La Virgen del Camino aquesta temporada: guanyen el 29% dels seus partits, els dos equips marquen en el 29% dels partits i els seus enfrontaments fan una mitjana de 2.00 gols. Cada pròxim tip de La Virgen del Camino de sota el qualifica la nostra IA i queda en un historial públic.

Pròxims pronòstics del La Virgen del Camino

Resultats recents del La Virgen del Camino

La Virgen del Camino vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), ds., 24 d’oct. Final: La Virgen del Camino 0, Mirandes II 0. Quotes: 1 2.10, X 3.10, 2 3.40. Prediccions de TipsBible — Resultat: La Virgen del Camino guanya a quota 2.10; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.55; Els dos equips marquen: No a quota 1.73. Millor tip: El local guanya o empata a quota 1.27, 67% de confiança — Encertats.
FT
La Virgen0
Mirandes B0
✓ 1X
▾1.2767%
Bembibre vs Virgen d, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), dg., 4 d’oct. Final: Bembibre 2, Virgen d 0. Quotes: 1 2.57, X 2.95, 2 2.75. Prediccions de TipsBible — Resultat: Bembibre guanya a quota 2.57; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.50; Els dos equips marquen: No a quota 1.72. Millor tip: El local guanya o empata a quota 1.44, 67% de confiança — Encertats.
FT
Bembibre2
La Virgen0
✓ 1X
1.4467%
La Virgen del Camino vs Becerril Campos, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), ds., 18 d’abr. Final: La Virgen del Camino 0, Becerril Campos 1. Quotes: 1 2.42, X 3.20, 2 2.60. Prediccions de TipsBible — Resultat: El visitant guanya o empata a quota 1.50; Total de gols: Més 1.5 gols a quota 1.38; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.92. Millor tip: Més 1.5 gols a quota 1.38, 71% de confiança — Fallat.
FT
La Virgen0
Becerril1
✗ O1.5
▾1.3871%
Arandina vs Virgen d, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), ds., 11 d’abr. Final: Arandina 1, Virgen d 1. Quotes: 1 2.67, X 2.85, 2 2.85. Prediccions de TipsBible — Resultat: El partit acaba en empat a quota 2.85; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.44; Els dos equips marquen: No a quota 1.65. Millor tip: Menys 2.5 gols a quota 1.44, 72% de confiança — Encertats.
FT
Arandina1
La Virgen1
✓ U2.5
▾1.4472%
La Virgen del Camino vs Bembibre, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), dg., 5 d’abr. Final: La Virgen del Camino 3, Bembibre 1. Quotes: 1 1.92, X 3.00, 2 4.35. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.19; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.42; Els dos equips marquen: No a quota 1.55. Millor tip: Menys 2.5 gols a quota 1.42, 89% de confiança — Fallat.
FT
La Virgen3
Bembibre1
✗ U2.5
1.4289%
La Virgen del Camino vs Villaralbo, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), dc., 1 d’abr. Final: La Virgen del Camino 1, Villaralbo 0. Quotes: 1 2.22, X 2.90, 2 4.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.27; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.44; Els dos equips marquen: No a quota 1.62. Millor tip: Menys 2.5 gols a quota 1.44, 89% de confiança — Encertats.
FT
La Virgen1
Villaralbo0
✓ U2.5
▾1.4489%
UD Santa Marta vs La Virgen del Camino, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), ds., 28 de març. Final: UD Santa Marta 4, La Virgen del Camino 0. Quotes: 1 1.78, X 3.15, 2 4.80. Prediccions de TipsBible — Resultat: El visitant guanya o empata a quota 2.00; Total de gols: Menys 2.5 gols a quota 1.47; Els dos equips marquen: No a quota 1.57. Millor tip: Menys 2.5 gols a quota 1.47, 80% de confiança — Fallat.
FT
Santa Marta4
La Virgen0
✗ U2.5
1.4780%

El La Virgen del Camino aquesta temporada

Resultats
Victòries 2 Empats 2 Derrotes 3

en 7 partits · Encert 29%

Gols
0.71Marcats / partit
1.29Encaixats / partit
Porteries a zero 29% Sense marcar 57%
Tendències de gols
Els dos equips van marcar29%
Més de 2,5 gols29%
Més d'1,5 gols57%

Com rendeixen els nostres tips del La Virgen del Camino

El nostre percentatge d'encert públic en aquest equip per mercat — només picks liquidats.

Més / Menys 40% 5 tips

Desbloqueja cada pick del La Virgen del Camino

Mira tots els pròxims tips, les quotes completes i les valoracions de valor — gratis quan crees un compte.

Desbloqueja tots els pronòstics

Preguntes freqüents

Els pronòstics del La Virgen del Camino són gratis?

Sí — cada jornada publiquem tips de futbol del La Virgen del Camino nous i gratis, i un compte gratuït desbloqueja cada pick futur, les quotes completes i el Creador d'Apostes IA complet.

Quina precisió tenen els vostres pronòstics del La Virgen del Camino?

Cada pronòstic del La Virgen del Camino acabat es qualifica en públic i queda a l'historial — encerti o falli — perquè verifiquis la nostra precisió tu mateix, tot de manera gratuïta.

Quins partits del La Virgen del Camino cobriu?

Cobrim el La Virgen del Camino a totes les competicions que juga — lliga, copes i europees — amb 1X2, més/menys, els dos equips marquen i el nostre millor tip per a cada partit.

Com es fan els pronòstics del La Virgen del Camino?

Un model de machine learning pondera la forma, els gols esperats, les lesions i els enfrontaments directes, i després puntua i publica automàticament els pronòstics del La Virgen del Camino més forts — 100% IA, sense selecció humana.

Novetats del blog

Tots els articles
Match Previews

Abha vs Al-Ittihad: Són realment favorits segurs?

Pronòstic Abha vs Al-Ittihad FC: resultat previst 0:2, millor aposta victòria visitant a quota 1.7. Consells gratuïts per apostar a la Pro League, quotes i estadístiques.