Actualitzat en directe Pronòstics de futbol avaluats per IA, apostes de valor i un historial públic
18+
TipsBible
⌘K Inicia sessió Registra't
Premier League Hong-Kong

Eastern District pronòstics

Tips de partit amb IA, forma i el nostre historial públic per a cada partit del Eastern District.

Actualitzat 31 d’oct. del 2026
100%
Encert
9 Pronòstics qualificats
65 Confiança mitjana
D L W L L L Forma recent

TipsBible ha qualificat 9 pronòstics del Eastern District aquesta temporada: guanyen el 22% dels seus partits, els dos equips marquen en el 89% dels partits i els seus enfrontaments fan una mitjana de 3.55 gols. Cada pròxim tip de Eastern District de sota el qualifica la nostra IA i queda en un historial públic.

Pròxims pronòstics del Eastern District

Ara mateix no hi ha pròxims partits del Eastern District amb un tip publicat — torna aviat.

Resultats recents del Eastern District

Eastern District vs Eastern, Premier League (Hong-Kong), ds., 17 d’oct. Final: Eastern District 2, Eastern 2. Quotes: 1 2.50, X 3.50, 2 2.65. Prediccions de TipsBible — Resultat: Eastern guanya a quota 2.65; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.62; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.52. Millor tip: Tots dos equips marquen a quota 1.52, 73% de confiança — Encertats.
FT
Eastern D2
Eastern2
✓ BTTS
▾1.5273%
Southern District vs Eastern District, Premier League (Hong-Kong), dg., 11 d’oct. Final: Southern District 3, Eastern District 0. Quotes: 1 2.42, X 3.45, 2 2.62. Prediccions de TipsBible — Resultat: Southern District guanya a quota 2.42; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.57; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.50. Millor tip: El local guanya o empata a quota 1.42, 81% de confiança — Encertats.
FT
Southern3
Eastern D0
✓ 1X
▴1.4281%
Kowloon City vs Eastern District, League Cup (Hong-Kong), dg., 4 d’oct. Final: Kowloon City 1, Eastern District 2. Quotes: 1 2.77, X 3.70, 2 2.12. Prediccions de TipsBible — Resultat: Eastern District guanya a quota 2.12; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.54; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.48. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.54, 82% de confiança — Encertats.
FT
Kowloon City1
Eastern D2
✓ O2.5
1.5482%
Southern District vs Eastern District, Senior Shield (Hong-Kong), dg., 20 de set. Final: Southern District 2, Eastern District 1. Quotes: 1 1.90, X 3.55, 2 3.35. Prediccions de TipsBible — Resultat: Southern District guanya a quota 1.90; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.53; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.51. Millor tip: El local guanya o empata a quota 1.27, 81% de confiança — Encertats.
FT
Southern2
Eastern D1
✓ 1X
▾1.2781%
Warriors vs Eastern District, Premier League (Hong-Kong), dv., 11 de set. Final: Warriors 2, Eastern District 1. Quotes: 1 1.31, X 5.40, 2 7.70. Prediccions de TipsBible — Resultat: El visitant guanya o empata a quota 3.30; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.44; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.77. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.44, 87% de confiança — Encertats.
FT
Warriors2
Eastern D1
✓ O2.5
▴1.4487%
Kitchee vs Eastern District, Premier League (Hong-Kong), dg., 6 de set. Final: Kitchee 4, Eastern District 1. Quotes: 1 1.50, X 4.45, 2 5.50. Prediccions de TipsBible — Resultat: Kitchee guanya a quota 1.50; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.52; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.65. Millor tip: Kitchee guanya a quota 1.50, 76% de confiança — Encertats.
FT
Kitchee4
Eastern D1
✓ 1
▴1.5076%
BC Rangers vs Eastern District, Premier League (Hong-Kong), dg., 30 d’ag. Final: BC Rangers 1, Eastern District 3. Quotes: 1 3.55, X 3.40, 2 2.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.78; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.70; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.58. Millor tip: Més 2.5 gols a quota 1.70, 70% de confiança — Encertats.
FT
BC Rangers1
Eastern D3
✓ O2.5
1.7070%
Wofoo Tai Po vs Eastern District, FA Cup (Hong-Kong), ds., 30 de maig. Final: Wofoo Tai Po 2, Eastern District 1. Quotes: 1 1.55, X 4.10, 2 5.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: Wofoo Tai Po guanya a quota 1.55; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.60; Els dos equips marquen: No a quota 2.20. Millor tip: Wofoo Tai Po guanya a quota 1.55, 80% de confiança — Encertats.
FT
Tai Po2
Eastern D1
✓ 1
▾1.5580%
Eastern District vs North District, FA Cup (Hong-Kong), dg., 24 de maig. Final: Eastern District 2, North District 2. Quotes: 1 3.30, X 3.65, 2 2.10. Prediccions de TipsBible — Resultat: North District guanya a quota 2.10; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.57; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.50. Millor tip: Eastern District marca a quota 1.29, 76% de confiança — Encertats.
FT
Eastern D2
North District2
✓ HS
▴1.2976%

El Eastern District aquesta temporada

Resultats
Victòries 2 Empats 2 Derrotes 5

en 9 partits · Encert 22%

Gols
1.44Marcats / partit
2.11Encaixats / partit
Porteries a zero 0% Sense marcar 11%
Tendències de gols
Els dos equips van marcar89%
Més de 2,5 gols100%
Més d'1,5 gols100%

Desbloqueja cada pick del Eastern District

Mira tots els pròxims tips, les quotes completes i les valoracions de valor — gratis quan crees un compte.

Desbloqueja tots els pronòstics

Preguntes freqüents

Els pronòstics del Eastern District són gratis?

Sí — cada jornada publiquem tips de futbol del Eastern District nous i gratis, i un compte gratuït desbloqueja cada pick futur, les quotes completes i el Creador d'Apostes IA complet.

Quina precisió tenen els vostres pronòstics del Eastern District?

Cada pronòstic del Eastern District acabat es qualifica en públic i queda a l'historial — encerti o falli — perquè verifiquis la nostra precisió tu mateix, tot de manera gratuïta.

Quins partits del Eastern District cobriu?

Cobrim el Eastern District a totes les competicions que juga — lliga, copes i europees — amb 1X2, més/menys, els dos equips marquen i el nostre millor tip per a cada partit.

Com es fan els pronòstics del Eastern District?

Un model de machine learning pondera la forma, els gols esperats, les lesions i els enfrontaments directes, i després puntua i publica automàticament els pronòstics del Eastern District més forts — 100% IA, sense selecció humana.

Novetats del blog

Tots els articles
Match Previews

Abha vs Al-Ittihad: Són realment favorits segurs?

Pronòstic Abha vs Al-Ittihad FC: resultat previst 0:2, millor aposta victòria visitant a quota 1.7. Consells gratuïts per apostar a la Pro League, quotes i estadístiques.