Actualitzat en directe Pronòstics de futbol avaluats per IA, apostes de valor i un historial públic
18+
TipsBible
⌘K Inicia sessió Registra't
Second Division Qatar

Al Waab pronòstics

Tips de partit amb IA, forma i el nostre historial públic per a cada partit del Al Waab.

Actualitzat 31 d’oct. del 2026
100%
Encert
8 Pronòstics qualificats
51 Confiança mitjana
L L D W L D Forma recent

TipsBible ha qualificat 8 pronòstics del Al Waab aquesta temporada: guanyen el 25% dels seus partits, els dos equips marquen en el 38% dels partits i els seus enfrontaments fan una mitjana de 2.00 gols. Cada pròxim tip de Al Waab de sota el qualifica la nostra IA i queda en un historial públic.

Pròxims pronòstics del Al Waab

Ara mateix no hi ha pròxims partits del Al Waab amb un tip publicat — torna aviat.

Resultats recents del Al Waab

Al Waab vs Al Kharaitiyat, Second Division (Qatar), dj., 29 d’oct. Final: Al Waab 0, Al Kharaitiyat 1. Quotes: 1 3.05, X 3.55, 2 2.12. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.70; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.40; Els dos equips marquen: No a quota 2.15. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.40, 83% de confiança — Encertats.
FT
Al Waab0
Kharaitiyat1
✓ U3.5
1.4083%
Al Waab vs UMM Salal, Second Division (Qatar), dc., 14 d’oct. Final: Al Waab 0, UMM Salal 1. Quotes: 1 2.12, X 3.50, 2 3.00. Prediccions de TipsBible — Resultat: Al Waab guanya a quota 2.12; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.47; Els dos equips marquen: No a quota 2.30. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.47, 83% de confiança — Encertats.
FT
Al Waab0
UMM Salal1
✓ U3.5
1.4783%
Al Waab vs Lusail City, QSL Cup (Qatar), dt., 29 de set. Final: Al Waab 1, Lusail City 1. Quotes: 1 3.55, X 3.55, 2 1.90. Prediccions de TipsBible — Resultat: Lusail City guanya a quota 1.90; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.37; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.67. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.37, 76% de confiança — Encertats.
FT
Al Waab1
Lusail1
✓ U3.5
▴1.3776%
Al Mesaimeer vs Al Waab, QSL Cup (Qatar), dt., 22 de set. Final: Al Mesaimeer 0, Al Waab 1. Quotes: 1 2.67, X 3.45, 2 2.75. Prediccions de TipsBible — Resultat: El visitant guanya o empata a quota 1.52; Total de gols: Menys 3.5 gols a quota 1.38; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.64. Millor tip: Menys 3.5 gols a quota 1.38, 76% de confiança — Encertats.
FT
Al Mesaimeer0
Al Waab1
✓ U3.5
▾1.3876%
Al Mesaimeer vs Al Waab, Second Division (Qatar), ds., 25 d’abr. Final: Al Mesaimeer 3, Al Waab 0. Quotes: 1 2.50, X 3.55, 2 2.75. Prediccions de TipsBible — Resultat: El local guanya o empata a quota 1.45; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.78; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.68. Millor tip: El local guanya o empata a quota 1.45, 45% de confiança — Encertats.
FT
Al Mesaimeer3
Al Waab0
✓ 1X
▴1.4545%
Al Waab vs Al-Markhiya, Second Division (Qatar), dg., 12 d’abr. Final: Al Waab 1, Al-Markhiya 1. Quotes: 1 4.10, X 3.60, 2 1.88. Prediccions de TipsBible — Resultat: Al Waab guanya a quota 4.10; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.78; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.71. Millor tip: Tots dos equips marquen a quota 1.71, 75% de confiança — Encertats.
FT
Al Waab1
Al-Markhiya1
✓ BTTS
▾1.7175%
Al Bidda SC vs Al Waab, Second Division (Qatar), dg., 5 d’abr. Final: Al Bidda SC 0, Al Waab 2. Quotes: 1 2.35, X 3.40, 2 3.15. Prediccions de TipsBible — Resultat: Al Waab guanya a quota 3.15; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.80; Els dos equips marquen: Sí a quota 1.65. Millor tip: El visitant guanya o empata a quota 1.70, 50% de confiança — Encertats.
FT
Al Bidda0
Al Waab2
✓ X2
▴1.7050%
Al Arabi vs Al-Waab, QSL Cup (Qatar), dc., 25 de març. Final: Al Arabi 3, Al-Waab 1. Quotes: 1 1.58, X 5.25, 2 4.55. Prediccions de TipsBible — Resultat: Al Arabi guanya a quota 1.58; Total de gols: Més 2.5 gols a quota 1.39; Els dos equips marquen: No a quota 2.55. Millor tip: Al Arabi guanya a quota 1.58, 80% de confiança — Encertats.
FT
Al Arabi3
Al Waab1
✓ 1
▾1.5880%

El Al Waab aquesta temporada

Resultats
Victòries 2 Empats 2 Derrotes 4

en 8 partits · Encert 25%

Gols
0.75Marcats / partit
1.25Encaixats / partit
Porteries a zero 25% Sense marcar 38%
Tendències de gols
Els dos equips van marcar38%
Més de 2,5 gols25%
Més d'1,5 gols63%

Desbloqueja cada pick del Al Waab

Mira tots els pròxims tips, les quotes completes i les valoracions de valor — gratis quan crees un compte.

Desbloqueja tots els pronòstics

Preguntes freqüents

Els pronòstics del Al Waab són gratis?

Sí — cada jornada publiquem tips de futbol del Al Waab nous i gratis, i un compte gratuït desbloqueja cada pick futur, les quotes completes i el Creador d'Apostes IA complet.

Quina precisió tenen els vostres pronòstics del Al Waab?

Cada pronòstic del Al Waab acabat es qualifica en públic i queda a l'historial — encerti o falli — perquè verifiquis la nostra precisió tu mateix, tot de manera gratuïta.

Quins partits del Al Waab cobriu?

Cobrim el Al Waab a totes les competicions que juga — lliga, copes i europees — amb 1X2, més/menys, els dos equips marquen i el nostre millor tip per a cada partit.

Com es fan els pronòstics del Al Waab?

Un model de machine learning pondera la forma, els gols esperats, les lesions i els enfrontaments directes, i després puntua i publica automàticament els pronòstics del Al Waab més forts — 100% IA, sense selecció humana.

Novetats del blog

Tots els articles
Match Previews

Abha vs Al-Ittihad: Són realment favorits segurs?

Pronòstic Abha vs Al-Ittihad FC: resultat previst 0:2, millor aposta victòria visitant a quota 1.7. Consells gratuïts per apostar a la Pro League, quotes i estadístiques.